-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='chita']to jest chyba moj ulubiony watek:loveu:bede tesknic jak cholera za tymi slicznymi fotkami:lol:no chyba ze nowa Pani wejdzie na watek:cool3:[/quote] Obiecała, że będzie wysyłać mi fotki.. może uda się ją namówić na rejestracje na dogo. Wiedziałam, że będzie ciężko, nie wiedziałam, że aż tak ... :roll::oops: ale wiem, że będzie jej dobrze, nie od razu, ale za miesiąc będzie szaleć za swoimi chłopakami ;) Ona to czuje i wie... -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Wiem.. Zulugula Ty mi ją podesłałaś i Ty mi ją "zabierasz" :roll: chyba tak musiało być... Ona była szczęśliwa jak była ze mną w domu, miała podwórko do szaleństw... Nie będą ją co chwila terroryzowały nowe psy.. Ale będę tęsknic :shake::-( Teraz leży z nami w łóżku... jeśli będzie jej źle, to nawet na koniec świata po nią pojadę.. Mój Pysiek kochany :oops: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Mój różowy nosek :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/81/2c0b7254bc9fc2e6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/81/ce49bc14940d83bfmed.jpg[/IMG][/URL] -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='evl']Soemko, przytulam Cię bardzo mocno... :calus:[/quote] Nie przytulamy :no-no-no: bo wtedy beczę jeszcze bardziej... Jeszcze ten Małpiszon... ona wszystko wie !! Jak rano czytałam maila od Zuluguli to wpakowała mi się na łóżko, czego nie robi, i kuprem się pchała do miziania..:roll: jak Pani Agnieszka zadzwoniła, to Nancy wskoczyła obok mnie i lizała mi ręce... Pani się śmiała, bo mi głos dławiło..:oops: nawet TŻ zauważył, jak rozmawiamy o tym, ona inaczej patrzy, słucha... [CENTER][B]Cudowna psina :)[/B] [/CENTER] -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='evl']ojej, to już na 100%? :cool3:[/quote] Tak...:placz::placz::placz::placz::placz: [CENTER]:splat: :splat: :splat: :splat: :splat: [/CENTER] -
[quote name='C&C']Soema , czy dostałaś moje PW. , bo dogo szwankuje i nie wiem czy dotarło?[/quote] Dostałam, ale na razie nie wiem czy znajomy jedzie w przyszły weekend. Czekam aż mi napisze :)
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Jestem po rozmowie z Panią :) bardzo miła osoba. Synowie (11lat) kłócą się już, który śpi z nią w łóżku.:lol: kocica po sterylce, mam nadzieję, że nie ustawi bardzo Nancy :) Moja Nancunia będzie miała cudowny dom we Wrocławiu :) -
[quote name='jogi']Soema młode nie mogą być zaszczepione przez najbliższe 3 tygodnie! one dostały surowicę zaraz po przyjeździe do mnie i po podaniu surowicy nie szczepi się przez minimum 4 tyg.[/quote] Okey. Jutro może będą zdjęcia z aparatu. Robiłaś przelew, bo nie wiem czy dobry numer podałam :oops:
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Na razie nikt nie dzwonił :shake: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1968']wiem co przeżywasz - znam to bardzo bardzo dobrze. Ciężko jak cholera.[/quote] Nancunia ponad 3 miechy u mnie.. Ty za Lusią pewnie też tęsknisz.. Nie myślę o tym, bo muszę na zajęcia lecieć. Zobaczymy czy zadzwonią. -
Czy jest ktoś z okolic Krowodrzy/Azorów, kto mógłby mi pożyczyć aparat albo zrobić moim tymczasowiczom zdjęcia porządne do ogłoszeń?
-
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[SIZE=1]No i przeskoczył..[/SIZE]:mad: Wiem, tylko tyle, że w domu są dzieci, wiem że na pewno jedno adoptowane, czyli rodzina musi być odpowiedzialna i naprawdę wyjątkowa :) wybrali Nancy, wspólnie, spośród grona innych psiaków - szczeniąt. wiedzą też, że nie oddam bez walki :diabloti: jak tylko przeczytałam wiadomość od Zuluguli, to od razu telefon do mamy i TŻ "co robić?"... :-(:splat: czekam na telefon od nich. Jeśli będzie okey, to będę myśleć o transporcie. Chętnie sama bym ją zawiozła, zobaczyła, ale serce mi chyba pęknie... Ale jakby coś się działo, po nią na pewno pojadę. -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Soema replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kama2']A mnie to sie wyc chce jak ogladam zdjecia Zosi:placz::placz::placz: Tam jest dramat, dramat niewyobrazalny [/quote] Mnie tak samo.. te zdjęcia działają na mnie dużo bardziej, niż inne "okrutne".. :-(:shake: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Szykuje się domek dla Nancy we Wrocławiu, Zulugula jest po wstępnych rozmowach :) A ja płaczę od rana :splat::splat: głupia baba :oops: czekam na telefon. -
Dziewczyny, jeśli chcecie żebym zaszczepiła szczeniaki, to proszę o wsparcie finansowe, bo ledwo zipie już. A przerób jedzenia, podkładów i zabawek jest u nich ogromny ;) nie licząc fotela, nowego materaca i kilku innych rzeczy..
-
Strona pierwsza, post 7 :) dzięki :)
-
LUBLIN Terierowaty szczeniak w schronie ZNALAZŁ DOM!!
Soema replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
porozsyłaj wątek do ludzi z Lublina... szkoda psiaka :-( jakby Ci się udało zdjęcia mu zrobić, wtedy by coś ruszyło może. -
Alfunia ma cudne uszy :) ogólnie jest prześliczna i będzie spora. Bardzo lubią przebywać z człowiekiem. Sigma sama pcha się na kolana, zaczepia wszystkich po kolei jak dostanie głupawki :) Alfa dużo bardziej szczekliwa jest, lubi wdawać się w dyskusję, szczególnie z moim TŻ i współlokatorką :diabloti: pyskuje i to równo. Ja jak ją karce to przybiera minę kota ze Shreka, patrzy na mnie tymi cudownymi oczkami i udaje, że słucha i rozumie :eviltong: w przeciwieństwie do Sigmy, która opierniczana, podskakuje i mnie rozśmiesza :roll: :splat:
-
Alfuśka :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/81/2a6fbd96e00b2289med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/81/bf54c361386dec24med.jpg[/IMG][/URL] Sigma (na Nancy :eviltong:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/81/94602b04cf51f60fmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='bumel']Skończyłam "m", to chyba najpopularniejsza litera wśród nicków dogomaniaków:crazyeye:, a od jutra "n":p[/quote] Wszystkich się jakoś namnożyło :mad::eviltong: ja kontynuuje "d"..
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Soema replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
Matko, ale pychol :loveu: pytam znajomych, czy by nie mogli pomóc... ale cisza.. ja na razie mam komplet... -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Soema replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tarane']Wspominacie na tym wątku o tymczasie (DT), a niby jak on miałby w tym przypadku wyglądac. Coś ktoś wie na ten temat?:hmmmm:[/quote] Chyba wyglądać jak każdy inny tymczas.. Ale poczekajmy na osoby wtajemniczone. A jak coś, masz możliwość pomóc? -
Jak te psy chrapią....:roll::roll::shock: