Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Ja chcę zrobić sobie przerwę, a tu takie wątki [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/skierniewice-wychudzona-dzika-sunia-jej-5-szczeniat-dt-dla-nich-zycie-133766/[/url] chyba przestanę wchodzić na dogo przez pewien czas..:roll: chciałabym już być po studiach....
  2. [quote name='jogi']Dzisiaj zrobię małym allegro i adopcje. Soema jak możesz to wstaw je do metra, bo masz to obcykane:eviltong:[/quote] Staram się, ale chyba teraz zmienili formę selekcji :niewiem:
  3. I jest krajanka śliczna :) masz rację Basiu, dla takich chwila warto...
  4. [quote name='zulugula']Ciekawi mnie - jakiej on bedzie wielkości docelowo. Jego siostra mała, a on taki wysoki, przystojny ;)[/quote] A będą zdjęcia siostry?:oops:
  5. Dziękuję za dobijające słowa i nie tylko :eviltong: pocieszam się tak, że będzie miała spokojniejsze życie. Nie będą ją molestować coraz to nowe szczenięta itd. :) ona uwielbia dzieci i inne stworzenia, na pewno się przyzwyczai. Choć początek będzie ciężki.. A co do następnych bid, muszę się wstrzymać, szczególnie z psiakami, które potrzebują więcej pracy. Możliwe, że pojadę na 10 dni do Niemiec w maju i nie miałabym gdzie zostawić psa. Nancy, mój Aniołek, bez problemu by mogła zostać u mojego TŻ, ewentualnie w domu rodzinnym, bo wiem że nic nie zbroi jak zostanie sama i tylko na nią, by się zgodzili..:roll: poza tym nie chcę nikogo obarczać taką odpowiedzialnością.. No i muszę się odkuc finansowo :oops: obecne szczenięta strasznie dają mi w ....:shake:
  6. Muszę im jutro sama zrobić ogłoszenia, niech szybko do domów idą, bo niemiłosiernie dokuczają.. :roll: Nancy pojedzie do domu i zostanę sama :-( muszę się odkuć finansowo i kiedyś wyspać...
  7. :mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje: może uciekniemy za granicę?:razz:
  8. [quote name='karusiap']za siebie moge reczyc,a TZ...hmmm wiesz jak jest:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Doskonale :diabloti:
  9. Wstyd się przyznać, ale spodziewałam się że jest w gorszym stanie. Ale mega ulgaa :) dzielny chłopak.. powinien dostać dożywotni zakaz spożywania alkoholu, skoro mu rozumu brakło :angryy:
  10. Moje szczeniaki z początkami krzywicy, dostawały po prostu porządną karmę dla szczeniąt i wyszły na prostą.. Ale to weta trzeba pytać.:roll:
  11. [quote name='Gosiapk']Na jaką fundację wpłaca się pieniądze n a pieski z Krzyczek?[/quote] W pierwszym poście są numery kont :) dziękujemy :loveu:
  12. [quote name='Gosiapk']Czarnula nadal do wzięcia[/quote] Jak to nadal?!?
  13. Prosić kogoś o cegiełkowe allegro? Czy jest tu jakaś allegrowa Ciotka?:razz: nie możemy poprzestać na pisaniu postów. Te ich oczy...
  14. Się mi z pewnością przyda :) ale taki był zamiar, znaleźc jej najlepszy dom. Wspólnie to zrobiliśmy, bo bez Was bym nie dała rady, szczególnie na samym początku. Dziękuję :Rose: w imieniu swoim i Nancuni. I evl ma rację, bo to cudne maleństwo zmieniło moje życie :) zawsze będzie w moim sercu.. :) [SIZE=1]idę się wypłakać w poduszkę :splat:[/SIZE]
  15. [quote name='karusiap'] Powtorzymy sesyjke tylko je wczesniej porzadnie wymeczymy:)[/quote] tiaa...:roll: teraz dopiero poszły spać. pierw musiały wszystko obszczekać po raz kolejny, no i roznieść pokój, za bardzo posprzątałam chyba :razz: Dzięki za odwiedziny i zapraszamy na dłuższą chwilę.. z TŻtem:)
  16. No.. ja tu palnę kogoś :mad: ja robię odpoczynek, tak właśnie. Wiem, że mój Skarb będzie szczęśliwy tam. A jak tylko coś by szło nie tak, to pojadę, zabiorę, ukocham..:roll: Zulugula ja przez najbliższy czas nie odbieram od Cię żadnych wiadomości :eviltong: a tymczas baaardzo łatwo mogę zapełnić. Za łatwo..:shake: pooglądajcie se zdjęcie, o :cool1: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szkielety-szczeniakow-juz-w-dt-szukaja-ds-132556/index27.html#post11976885[/url]
  17. Alfa [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/85/4e8b7e38ee6becc0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/82/64c8fe3f377f8006med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/85/37ca130ea73a3b3fmed.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='stonka1125']z tego wątku robią sie "metamorfozy",czyli bezczelne podmienianie psów!!!!![/quote] :eviltong: Sigma [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/85/244eaa14f9cb5cb4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/81/cf7c4f5e95a38489med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/85/15f7a4e0cb0d657dmed.jpg[/IMG][/URL] Jogi możesz zrobić na razie z tymi zdjęciami allegro? Jak będzie lepsza pogoda to z karusiap zrobimy lepsze.
  19. W końcu jakieś dobre wieści ! :bigcool::bigcool:
  20. [quote name='Basia1968'] Soema głowa do góry - kolejne psie bidulki czekają na pomoc. [SIZE=1]ps. gadane to mam, ale wiem co czujesz:placz:[/SIZE][/quote] No to Basiu, kiedy kolejne bierzemy? :) ehh.. ja chyba po tych 3 adopcjach zrobię przerwę :roll: Test z kotami miała, a pod blokiem to gania je :mad: ale gania też wrony i gołębie, bo lubi jak uciekają :evil_lol: wariat mój :loveu:
  21. Co tam Przystojniaku u Ciebie? Gdzie te odpowiedzialne domy?:roll:
  22. Wiem, wiem.. wszyscy w szoku, że idzie ode mnie.. Tata wczoraj do mnie "nie wiem czy dobrze robisz"..:) współlokatorki to samo, małych mają serdecznie dosyć, a Nancy bardzo każdy lubi. Ja już o stałej adopcji myślałam. Dzień przed wiadomością o tym rozmawiałam, koleżanka mówiła, że ona taki pospolity kundelek, ja że o niepospolitym charakterze.. No i mam :roll: Będzie szczęśliwa, wiem to. Początek będzie trudny, Pani jest uprzedzona, ale wierzę, że kot dzieci, ogródek szybko ją przekonają :) [SIZE=1]na swoją obronę dodam, że zbliżają się "te trudne dni" i me emocje nie są wiarygodne:oops::oops:[/SIZE]
  23. W tym "schronie" są też koty i szczenięta?:roll: paranoja....
  24. Mogłybyście tu zaglądnąć :oops: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lublin-szczeniak-w-typie-niestety-trafil-do-schronu-poszukuje-wol-stamtad-133588/[/url] i coś doradzić..:roll::oops:
×
×
  • Create New...