Cieszę się.
Ala123, razem z Lucyną zgłosiły sunie - Zuzia, mają uzbierane 85zł, świnka dopłaci resztę.
Ze względu na to, że zaczyna się jej cieczka, sterylizacja dziś o 15. Umówiłam się, że faktura ma być u mnie w ciągu 7 dni od wykonania zabiegu. Czyli do świąt ma dojść. Ja mam pieniądze, które trzymam od Bamboo i od siebie na sterylki, więc z tego dopłacę.
A jak będzie konto, wszystko będzie szło na warszawski adres.. nie może być tak, że przez całą sytuację z bankiem i niezorganizowaniem się w odpowiednim czasie przez Dziewczyny, będą cierpieć na tym psy. A tak jest....