Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Cholera no, nie da się nic utargować? Jakie tam są ceny normalnie? 15 sunia, 8zł jamnik?
  2. [quote name='rotek_']potrzebna jest wizyta przed adopcyjna w krakowie, czy ktoś mógłby podjechać i sprawdzić domek[/QUOTE] Wiecie jaka dzielnica?
  3. [quote name='andzia69']wiadomo jakie koszty hoteliku?????czy przeoczyłam gdzieś?[/QUOTE] W pierwszym poście jest, że 23zł za dobę..
  4. Gdyby się znalazł ktoś z Łodzi kto weźmie na dwa dni koty, to będzie to poniedziałek. Ale nikt nie chce pomóc... Wtorek rano, bo wyjazd, gdyby spali w Łodzi będzie raniutko, by być jak najwcześniej w Krakowie. Może Malawaszka wie więcej..
  5. Do Krakowa nie dojedziemy raczej w poniedziałek, prędzej wtorek.. niestety. Bo jak poniedziałek to późno, a w Łodzi Justyna ma koty po sterylce i nie mogą same zostać na noc.. Musimy się na telefon umówić z tą panią.
  6. [quote name='milcia17']wyslalam wczoraj 191, dzis 20 = 211 zl ;)[/QUOTE] WoW! Super :) dziękujemy!
  7. [quote name='Rybka_39']Piękny jest, cudowny!! Ma cudowne umaszczenie! A co z tym drugim dziadkiem?[/QUOTE] Drugi to gówniarz :loveu: coś ok. 2 lata :) podobno bardzo grzeczny. Czekamy na sprawozdanie z hotelu :)
  8. Dziewczyny, potwierdzam że 29 jedziemy do Boguszyc - ja, Ania i Teqquila z TŻ. Agnieszko czy będziesz tam na pewno rano, ok. 9? Mam jeszcze prośbę, sprawdźcie na subkoncie ile jest pieniędzy dla Brodnicy, bo Ania by wystawiła Fakturę dla nas i Ciaputki za jednym zamachem. :)
  9. Tak, sunie z pseudo były ostatnio tam ale nawet miesiąc nie siedziały :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179956-Bokserki-z-PSEUDO-juA-w-swoich-domach-Fundacja-SOS-Bokserom[/URL] Jak byście tam były jeszcze kiedyś, to wymiziajcie psiaki od nas :)
  10. Asior, a ten młodziak JEST JESZCZE?
  11. Jest bardzo w typie... nie mogę się napatrzeć na tą cudną mordkę, prześliczny, kochany, cudowny..
  12. Cudo na łańcuchu, jednorazowo się dorzucę, zamiast 10zł miesięcznie 30 jednorazowo, a potem pomyślę czy mnie stać na więcej, dobrze?
  13. Ej, dlaczego te koty nie spierniczają?:hmmmm: Sexi boy jest najlepszy jak zawsze :loveu:
  14. No to super :) mam nadzieję, że teraz będzie miała adresatkę itd :) duża radość była?:) a ten samiec, wiesz coś?
  15. [quote name='milcia17']Wyslalam to co dostalam na koncie od kupców, dzis sie spotkam z jedna i ma mi zaplacic to jeszcze wysle ;)[/QUOTE] Super! Milciu ile wyszło, to uaktualnimy :)
  16. No wiesz, jakby nie było - jest u siebie. A ja z Twym TŻ mimo wszystko się lubimy ;) o!
  17. Nawet paskudny nietoper się załapał :evil_lol: Ulv powinien dziś spać na zewnątrz, :shake: Fibula jest cuuuudna :loveu: a Pusiak, ehh.. może się spotkamy znów niedługo :)
  18. [quote name='Klaudus__'][I]Ale opierniczu nie uniną :P Szwy, kołtuny,pazurki :mad: hehe[/I][/QUOTE] Tak! Pokaż im :) co to ma być... ehh.. dawno uciekła?
  19. Tak jak wszystkich innych.... :( na każdą rasę była kiedyś moda i mamy teraz tego echo.. ONki, lata 80., boksie, asty..... no i teraz się zaczynają berneńczyki, labki, yorki. Wszystko ludzie potrafią zniszczyć :shake:
  20. O kurczę... oby to byli oni.. Ale jaki to przypadek, że dwa berneńczyki....:shake:
  21. Już jakiś czas temu Ageralion zrobiła Fudze allegro ceglaste, które nie ma w ogóle chętnych :( możecie porozsyłać? [URL]http://www.allegro.pl/item966287215_fuga_cegielka_zakladka_fundacja_sos_bokserom.html[/URL]
  22. [quote name='motorolka']Dobrze, że się znalazła - ale tyle psina musiał czekać :([/QUOTE] No właśnie.. bo nie przyszło pani do głowy, wywiesić ogłoszeń.
  23. Może ktoś ma ochotę na coś śmierdzącego dla swojego pupila ;) http://www.dogomania.pl/threads/181733-A-mierdzAE-cy-bazar-dla-Twojego-psiaka-Na-dA-ugi-boksiowe-do-koA-ca-marca
  24. Cieszę się. Ala123, razem z Lucyną zgłosiły sunie - Zuzia, mają uzbierane 85zł, świnka dopłaci resztę. Ze względu na to, że zaczyna się jej cieczka, sterylizacja dziś o 15. Umówiłam się, że faktura ma być u mnie w ciągu 7 dni od wykonania zabiegu. Czyli do świąt ma dojść. Ja mam pieniądze, które trzymam od Bamboo i od siebie na sterylki, więc z tego dopłacę. A jak będzie konto, wszystko będzie szło na warszawski adres.. nie może być tak, że przez całą sytuację z bankiem i niezorganizowaniem się w odpowiednim czasie przez Dziewczyny, będą cierpieć na tym psy. A tak jest....
  25. Jaką on ma tą morduchnę kochaną :) Tylko całować w posiwiałe fafelki :loveu: Dziękujemy za zdjęcia, prosimy o pamięć przy następnej wizycie :)
×
×
  • Create New...