Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Nie martwcie się, wszystko jest załatwione :)
  2. By zmienić prawo musielibyśmy się zjednoczyć My i Fundację.. wtedy byłaby realna szansa na zmianę prawa..
  3. [quote name='Tia']A jak z tymi bokserami? Słyszałam, że już coś jest załatwione?:)[/QUOTE] [quote name='Angel']właśnie..? co z bokserami ?[/QUOTE] Jadą w niedzielę rano :)
  4. Tia czytaj ze zrozumieniem, stronę wcześniej Agnezia wstawiła zdjęcie suczki z Obornik. Ja pytałam Atomówkę o sukę, która zaginęła.
  5. Ja co? Że ja, i ja? Nie.... mnie tu nie było :niewiem: ja tu tylko czytam :grins:
  6. [quote name='rufusowa']nie męczcie mi Gusi :mad: ona żadnego Marleja nie będzie brała...musi się go jak najszybciej pozbyć, bo moje potrzebują Gusiowej opieki weekendowej w lipcu :obrazic: :p[/QUOTE] Idź stąd :splat: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Marta, a czy te drgawki są po tym, jak np. jest z TŻ na wybiegu? Tzn. jak dostała wcześniej wycisk? Gruczoły też trzeba sprawdzić... biedna mała..
  8. [quote name='Atomowka']Czy coś wiadomo o tej suni co jest w Obornikach Wlk? Chociaż jakie ma umaszczenie? Jak długo ona tam jest? Są Państwo którym zginęła bokserka 24 marca właśnie w okolicach Poznania[/QUOTE] Masz zdjęcia tej suni?
  9. [quote name='Agnezia']mąż mi płacze....[/QUOTE] Mógł podjąć męską decyzję :niewiem:
  10. Niczym u ginekologa :shock:
  11. A ja Wam powiem, że dostaliśmy maila.. Fugę wszyscy domownicy pokochali :) Z Kokosem się docierają, podobno w zazdrości zdarza się jej pokazać ząbki ;) Co nalepsze... Fuga zna podstawowe komendy, siad i daj łapę. I dzieciom się to baaaaardzo spodobało:evil_lol: Cytuję: [I][FONT=Arial CE][SIZE=2]Zaobserwowaliśmy, że Fugunia zna podstawowe komendy: siad i daj łapę. Moim dzieciom bardzo się to spodobało i w kółko jest "siad, daj łapę i pochwała "dobry pies" i smakowity kąsek". Kokos, który miał problem z "podaj łapę", dzięku Fudze załapał o co chodzi. Zabawa na całego.[/SIZE][/FONT][/I] no i tak właśnie psiaki trafiają na własnego ludzia:loveu: Dzięki Dziewczyny za wsparcie!
  12. [quote name='Kamila28']Czyli ten DT to pewne, super, ja tez się dołożę :) Dajcie znać kiedy będzie transport[/QUOTE] Agnezia kombinuje :)
  13. [quote name='giselle4']soema ,zawaliłam nie zrobiłam fotek ale w sobote będa .....na bank[/QUOTE] Dobrze, czekam :) znajdziemy mu domek, ni eten to inny :)
  14. Boksiowa pewnie, że pomoże i Maruda i Ageraliona wpłacają regularnie, więc nie powinno być problemu :) transport coraz bliżej, w DT będzie miał super opiekę, naprawdę bardzo bardzo się cieszę!:)
  15. [quote name='Kapsel']Chyba nikt boksi nie kocha :-([/QUOTE] Jak nikt, jak nikt?:mad::mad: Zróbcie proszę lepsze zdjęcia morduchy, wstawimy szybko na stronę :) są ludzie, którzy szukają młodych bokserów.
  16. Jest piękny, cudowny i tylko kochać i rozpieszczać! W końcu ma spokojną, swoją przystań :) Bardzo się cieszę, że ma WAS ! Dziękujemy :Rose:
  17. Agnezia szuka transportu... sporo wyjdzie, bo to pół Polski.:(
  18. Marysiu... tulę Cię mocno. Jesteśmy z Tobą, sercem i myślami..:calus:
  19. Jaka ona jest piękna! Niesamowite Biafra.... Podziwiam, że przy ogromie pracy i obowiązków, masz czas tak niesamowicie to opisywać!
  20. A ja Wam powiem... w sekrecie... że Drops... pojedzie do DT :grins: potrzebny transport Zielona Góra - Warszawa :) słyszeliście o jakimś? Pan z hotelu może jechać za zwrot kosztów.. będą jechały dwa psy..
  21. [quote name='giselle4']Mam prosbe pomozcie z ogłoszeniami .....juz nie wyrabiamy Laki ,Neska,Cudka to priorytet nie chce aby i Mister za miesiac był poriorytetem:( prosze po jednym ogłoszonku.....:)[/QUOTE] Giselle, dasz radę zrobić zdjęcie w miarę portretowe, żeby było jego kufę widać. Wystawimy go szybko na stronę, bo ludzie szukają młodych bokserów.
  22. [quote name='mariamc']Umowa na DT.Wysyłam w poniedziałek. Cincia zachowuje się w domu wzorcowo , jakby mieszkała tam od zawsze.[/QUOTE] Mariamc czy umowa została wysłana? Ageralion masz zdjęcia? Poproś tych ludzi żeby przesłali maila do Fundacji..
  23. [quote name='Tola^^']A nie czasami że 5 zdjęć może się znajdować w pierwszym poście?[/QUOTE] Nie. 5 zdjęć na post.
  24. [quote name='ageralion']A moze to depresja z powodu braku swego ludzia i kanapy :([/QUOTE] Na pewno... szukamy DT, nawet najlepszy hotel to nie to samo..
×
×
  • Create New...