-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
Tia czytaj ze zrozumieniem, stronę wcześniej Agnezia wstawiła zdjęcie suczki z Obornik. Ja pytałam Atomówkę o sukę, która zaginęła.
-
Mieszkam w Olesnicy,mam dwoje dzieci a pan jest znawcą rasy:)
Soema replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Psi dramat.....:( :( :( -
Marta, a czy te drgawki są po tym, jak np. jest z TŻ na wybiegu? Tzn. jak dostała wcześniej wycisk? Gruczoły też trzeba sprawdzić... biedna mała..
-
[quote name='Atomowka']Czy coś wiadomo o tej suni co jest w Obornikach Wlk? Chociaż jakie ma umaszczenie? Jak długo ona tam jest? Są Państwo którym zginęła bokserka 24 marca właśnie w okolicach Poznania[/QUOTE] Masz zdjęcia tej suni?
-
EGON- ma DS, stale wspierany przez SOS bokserom
Soema replied to Agnezia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnezia']mąż mi płacze....[/QUOTE] Mógł podjąć męską decyzję :niewiem: -
Niczym u ginekologa :shock:
-
A ja Wam powiem, że dostaliśmy maila.. Fugę wszyscy domownicy pokochali :) Z Kokosem się docierają, podobno w zazdrości zdarza się jej pokazać ząbki ;) Co nalepsze... Fuga zna podstawowe komendy, siad i daj łapę. I dzieciom się to baaaaardzo spodobało:evil_lol: Cytuję: [I][FONT=Arial CE][SIZE=2]Zaobserwowaliśmy, że Fugunia zna podstawowe komendy: siad i daj łapę. Moim dzieciom bardzo się to spodobało i w kółko jest "siad, daj łapę i pochwała "dobry pies" i smakowity kąsek". Kokos, który miał problem z "podaj łapę", dzięku Fudze załapał o co chodzi. Zabawa na całego.[/SIZE][/FONT][/I] no i tak właśnie psiaki trafiają na własnego ludzia:loveu: Dzięki Dziewczyny za wsparcie!
-
Mieszkam w Olesnicy,mam dwoje dzieci a pan jest znawcą rasy:)
Soema replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']soema ,zawaliłam nie zrobiłam fotek ale w sobote będa .....na bank[/QUOTE] Dobrze, czekam :) znajdziemy mu domek, ni eten to inny :) -
Mieszkam w Olesnicy,mam dwoje dzieci a pan jest znawcą rasy:)
Soema replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kapsel']Chyba nikt boksi nie kocha :-([/QUOTE] Jak nikt, jak nikt?:mad::mad: Zróbcie proszę lepsze zdjęcia morduchy, wstawimy szybko na stronę :) są ludzie, którzy szukają młodych bokserów. -
Jest piękny, cudowny i tylko kochać i rozpieszczać! W końcu ma spokojną, swoją przystań :) Bardzo się cieszę, że ma WAS ! Dziękujemy :Rose:
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
Soema replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Marysiu... tulę Cię mocno. Jesteśmy z Tobą, sercem i myślami..:calus: -
Mieszkam w Olesnicy,mam dwoje dzieci a pan jest znawcą rasy:)
Soema replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']Mam prosbe pomozcie z ogłoszeniami .....juz nie wyrabiamy Laki ,Neska,Cudka to priorytet nie chce aby i Mister za miesiac był poriorytetem:( prosze po jednym ogłoszonku.....:)[/QUOTE] Giselle, dasz radę zrobić zdjęcie w miarę portretowe, żeby było jego kufę widać. Wystawimy go szybko na stronę, bo ludzie szukają młodych bokserów. -
Bokserka Cincia uratowana Z PSEUDO - MA DOM :)
Soema replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariamc']Umowa na DT.Wysyłam w poniedziałek. Cincia zachowuje się w domu wzorcowo , jakby mieszkała tam od zawsze.[/QUOTE] Mariamc czy umowa została wysłana? Ageralion masz zdjęcia? Poproś tych ludzi żeby przesłali maila do Fundacji..