-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Bardzo, bardzo dziękuję Wam, że jesteście na wątku, realnie przez telefon i tak jak Evelka, pajda, werenn, realnie chętne do bezinteresownej pomocy. Isadorko, dzięki Tobie już drugi psiak od nas, a pewnie tysięczny któryś w ogóle, będzie miał super dom. :Rose: taki dołek miałam, bo ciągle coś nie tak, porwałam się odruchowo, bo zostawic jej nie mogłam, a Wy nie zostawiłyście mnie. Dziękuję :) -
Jolu, jakbyś miała możliwość i chęć wsparcia mnie i podzielenia się pomysłami to bardzo bym prosiła. Zostałam wkopana w prowadzenie lekcji w podstawówce ;) a u mamy też będę chciała na świetlicy zrobić pogadankę o traktowaniu psiaków itd.. Bo niektóre dzieciaki to kontakt z psami mają... na wsi u babci.. na łańcuchu :shake:
-
[quote name='fizia']Tak, Pani dzowniła :) mam nadzieję, ze wszystko się uda :) dzieki![/QUOTE] Cieszę się, bo oni są super, bardzo konkretni i otwarci. Trzymam kciuki :)
-
[quote name='missieek']moze cos z moich sie spodoba tu w jednym miejscu [URL]http://allegro.pl/szczenieta-beda-male-i-duze-pies-psy-krakow-i1445178872.html[/URL][/QUOTE] Pani podobno dzwoniła już w sprawie Lary od Fizi.
-
[quote name='fizia']Dzięki!~Wysłałam[/QUOTE] Przesłałam dalej :)
-
[quote name='fizia']w schronisku w Jamrozowiźnie koło Częstochowy jest jamnikowata, bardzo sympatyczna i kochająca ludzi Lara, ma ok. 7 miesięcy [url]http://www.schronisko.klomnice.pl/pet/416[/url] [url]http://www.facebook.com/album.php?id=100001913967138&aid=22383[/url] Tel. (0-34) 3215987[/QUOTE] Jaka piękna! Fiziu możesz mi ją przesłać mailem z krótkim opisem? [email][email protected][/email] prześlę ją zaraz pani.
-
Wie ktoś coś o szczeniakach, które są lekko jamnikowate i nie urosną duże? Zgłosiły się fajne domki po Lilu i któryś zostanie, a szkoda by było zmarnować taką okazję, podesłałam już jednego psiaka, ale może ktoś coś ma.
-
[quote name='Jagienka']Orientujecie się może czy jest jakaś fundacja, która zajmuje się stricte kaukazami? Tak jak koci-świat to pekińczyki, ND dobki itd[/QUOTE] Zwierzę nie jest rzeczą - Biafry.
-
[quote name='Jagienka']Orientujecie się może czy jest jakaś fundacja, która zajmuje się stricte kaukazami? Tak jak koci-świat to pekińczyki, ND dobki itd[/QUOTE] Zwierzę nie jest rzeczą - Biafry.
-
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Wirus żyje w uśpieniu pół roku, to takie minimum... Pani będzie szukała znajomych, gdyby było realne zagrożenie. Ale ona już nie raz mieszkanie wietrzyła, sprzątała, rzeczy małego są wyrzucone. Dom jest tak cudowny i naprawdę fajny, że warto jest się postarać żeby był to domek Lilu. Pani była u Evelki, a Evelka ma jeszcze 3 psy, jeszcze ma Iskierkę malutką, o którą walczyli baaaardzo długo, bo mała miała od urodzenia nóżki jak plastelina. Nie wypróżnia się sama i trzeba ją wyciskać i podobno pani zastanawiałam się nad koleżanką dla Lilu, bo ją tak urzekła. Pracuje na co dzień z osobami niepełnosprawnymi, więc takie rzeczy jej niestraszne :mdleje: nic to... czekamy. Pani ma szukać, może tu do niej przyjeżdżać, naprawdę niespotykane jest takie podejście. -
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Myślę, że Evelka napisze więcej, ja dostałam streszczenie przez telefon. Pani przyjechała, bardzo sympatyczna, konkretna. Ma 90% mała pojedzie do niej :) Ostatio adoptowała szczeniaka, miał biegunkę... okazało się że ma parwo, długo o niego walczyli, ale nie udało się. Było za późno :shake: dlatego pani ma trochę obawy, minęło 4 miesiące od tego czasu... Lilu jest po surowicy, szczepiona może być za 3tygodnie. Jutro odwiedzi weta jeszcze żeby wypytać, myślę że będzie dobrze :) ale kciuki potrzebne. Pani z Tarnowa będę szukała czegoś małego jamnikowatego ;) -
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Jest dobrze :) -
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie kciuki... ja rozmawiam z cudowną panią z Tarnowa, a Evelka z cudowną panią z Katowic... która jak usłyszała, że mała może jutro jechać do Wwa, wsiadła w samochód i jedzie poznać Lilu :mdleje: -
Kiedyś był syberianem husky... Pies z interwencji KTOZ
Soema replied to Asior's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Śledzę ten wątek... gdyby za gwałt była surowsza kara.. (za kilkukrotny z okrucieństwem - kastracja chemiczna np.) to by się dwa razy zastanowili. Bo pedofile od góry do dołu powinni być ciachani, bo to choroba jak dla mnie. :shake: ja nie wiem jak sąsiedzi mogli na to spokojnie patrzeć? Przecież to był powolny, długi etap męki tego psa :( jak można iść spokojnie spać, jak wiadomo że za płotem ten psiak cierpi próbując się położyć :( -
Kiedyś był syberianem husky... Pies z interwencji KTOZ
Soema replied to Asior's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Śledzę ten wątek... gdyby za gwałt była surowsza kara.. (za kilkukrotny z okrucieństwem - kastracja chemiczna np.) to by się dwa razy zastanowili. Bo pedofile od góry do dołu powinni być ciachani, bo to choroba jak dla mnie. :shake: ja nie wiem jak sąsiedzi mogli na to spokojnie patrzeć? Przecież to był powolny, długi etap męki tego psa :( jak można iść spokojnie spać, jak wiadomo że za płotem ten psiak cierpi próbując się położyć :( -
Kiedyś był syberianem husky... Pies z interwencji KTOZ
Soema replied to Asior's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oglądaliście w TVN Uwaga odcinek o psach na łańcuchach? Słyszeliście co mówili ci ludzie....? Dopóki nie będzie kar, nie będzie jasnych przepisów, oni podświadomie będą czuli przyzwolenie na znęcanie się nad psami :shake: w okolicach Sandomierzu mentalność ludzi jest tragiczna...:shake: -
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludka']Trzymam kciuki za najlepszy domek dla malej. W razie potrzeby dzwon, bo na Dogo zagladam nieregularnie. :)[/QUOTE] Bardzo dziękuję :) a kontakt się przyda, ogromne ułatwienie i redukcja kosztów transportu. -
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Eweliną, jutro będą najprawdopodobniej dwie wizyty w Krakowie dla Lilu. Do Basi1968 zadzwoniła pani z Katowic, która też chciała zobaczyć małą. Więc jeszcze jutro z transportem się wstrzymamy, przepraszam, ale może małej nie trzeba będzie przerzucać i znajdzie stały domek. Trzymajcie kciuki, proszę. Wybierzemy dla niej najlepsze rozwiązanie. -
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
Evelka na razie nie odbiera telefonu, czekam na jakiekolwiek informację. Pewnie biega i coś załatwia... -
CUD na dogo!! LILU czrn-bł jamnik 2mce - znalazła super DS! :)
Soema replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludka']Jasne. Tak rozmawialam z Soema, ze pewnie pojechalabym wczesniej do Krakowa i wracala pociagiem o 16.05 lub 17.05. A jest juz decyzja, ze psiaczek jutro jedzie do Ciebie? :)[/QUOTE] Czekam na telefon od Evelki, co wyszło z rozmów z domkami, bo oba miały się kontaktować i umawiać z nią. Wszystko na wariata... przepraszam. -
Oprócz Puszka i Okruszka (dzwoniłam do nich, ludzie są nimi zachwyceni, mąż wrócił z pracy i siedział z psami 30minut i pani się śmiała, że nawet do domu nie wszedł jeszcze, wszystkim się podobają, nawet nie są aż tak zestresowane, jak się baliśmy) do domu dziś do Wrzaw pojechał - szczeniak Rocky :) i do samotnej pani z Kamienia - Tygrys [URL]http://sspz.com.pl/pl/galleries/46[/URL] :) niestety, u kolaka jest podejrzenie mocznicy.. :shake: jutro badania.
-
Pamiętałam właśnie o Kolorach, ze spotkania z Tobą :) chciałabym gdzieś wyjść ze znajomymi, a Molly bardzo wyje jak zostaje i nie chcę drażnić współlokatorów póki co. Tylko teraz gdzie,...
-
Pamiętałam właśnie o Kolorach, ze spotkania z Tobą :) chciałabym gdzieś wyjść ze znajomymi, a Molly bardzo wyje jak zostaje i nie chcę drażnić współlokatorów póki co. Tylko teraz gdzie,...