-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
[quote name='marta666']zastanawia mnie jedna rzecz odnośnie nk. Weszłam tam z ciekawości i trochę zastanawia mnie,że po tylu komentarzach dziewczyna nie usunęła jeszcze konta? Przecież od razu każdy chciałaby to ukryć przed znajomymi. Ktoś podał nawet linka w jej klasach. Ostatnie zdjęcia są z grudnia....może ta dziewczyna nie wchodzi od dawna na nk i nie ma zielonego pojęcia co się tam dzieje....a jeśli to faktycznie nie ona zrobiła? Nie chcę jej bronić,ale powstrzymałabym się od oceny na nk :shake: Tym bardziej,że znam już jedną historię pomyłki dwóch osób...[/quote] [SIZE=4][B]dokładnie! [/B]czy nie zablokowała by choćby komentarzy?[/SIZE]
-
ja też już mam dość na dziś....i już nie mam siły.
- 78403 replies
-
[quote name='aga_krzys']hej blue_lagoon pochodzimy prawie, że z jednej wiochy, szperając po nk okazało się, że mamy jednak kilku wspólnych znajomych. troszkę chyba mijasz się z prawdą, ostatnio chyba jakoś sytuacja materialna się poprawiła , co...?[/quote] no jak miała się nie poprawić skoro dziewczynisko znalazło łatwy sposób na zbijanie kasy?:angryy:
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
agaga21 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[url]http://images6.fotosik.pl/530/ff0515e5f5b8d05a.jpg[/url] czy to aureola czy raczej rogi?:razz: [url]http://images8.fotosik.pl/89/bcef35b435017eb1.jpg[/url] :evil_lol: -
[quote name='Inez de Villaro']Te panienkę trzeba chyba przywołac do porządku...prokurator by sie przydał. Mamy dane, adres namiary...trzeba działać![/quote] tu jest więcej: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-cien-psa-szczeniak-zabrany-zwyrodnialcowi-chce-walczyc-o-zycie-146155/index23.html[/url]
-
[quote name='majqa']A tu już odczyszczony (przez Blue_Lagoon) dzisiaj 1 post, tam wymieniony inny hotelik. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/bruno-juz-w-nowym-domku-139368/?highlight=bruno[/URL] Poniżej, w poście 10, na focie - Bruno i...?[/quote] i pewnie jakaś pani ze stanów?anglii?honolulu? :angryy:
-
Ułamek sekundy złamał moje życie! Potrzebny RC Sensible!
agaga21 replied to .::Blue_Lagoon::.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='GameBoy']wlasnie to :cool1: matko co za masakra :oops: 100 zł w błoto:shake:[/quote] ciekawe ile psów-tych prawdziwych w potrzebie straciło na tym oszustwie szansę na życie/zdrowie/dom... -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
dzięki! jakby coś się zmieniło to poproszę cię o pomoc z klatkami. -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
agaga21 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marfi']agaga21 jeśli psiaki nie pojechały z powodu klatki to za kilka dni powinnam dostać zamówione do Zielonkowej kociarni a one będą potrzebne dopiero na początku przyszłego tygodnia więc można pożyczyć.[/quote] plan jest taki, że donvitow pojedzie po psy swoim autem ze swoimi klatkami, także już z klatkami problemu nie będzie...jest jedynie obawa, że będzie kłopot z wyciągnięciem rudej... -
Ułamek sekundy złamał moje życie! Potrzebny RC Sensible!
agaga21 replied to .::Blue_Lagoon::.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='bico']o co chodzi z tymi oszustwami Blue Lagoon?:crazyeye: Ja jej na dobermana wpłaciłam kiedyś 50 zł:cool1:[/quote] no to pewnie też dzięki tobie uzbierała sobie na komputer [url=http://ogloszenia.wp.pl/id_ogl,31996737,kat,1711,trescogloszenia.html?ticaid=18b8f&_ticrsn=3]Laptop idealny dla uczniów,fanów multimediów...DELL, Goślinowo koło Gniezna - Ogłoszenia - WP.PL[/url] :angryy::angryy: -
Ułamek sekundy złamał moje życie! Potrzebny RC Sensible!
agaga21 replied to .::Blue_Lagoon::.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='aga_krzys']oj wstydu będzie co nie miara, Witkowo to mała spokojna mieścinka. wiem, bo mieszkam.[/quote] może to twoja sąsiadka nawet?:razz: -
[quote name='ojsterek']Na Allegro zgłoszone. Na innym portalu o świnkach morskich adres mailowy Turkusika [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] należy to Marty z Lubcza. Wychodzi więc na to, że Blue_Lagoon - Marta Chmielewska i Turkusik to jedna o ta sama osoba.[/quote] tak, to ta sama osoba. alicja dodała ją do czarnych kwiatków [QUOTE] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/72499.html"]xxtruskawaxx[/URL] to ta sama osoba ...to samo GG laguna [/B][B][SIZE=3] e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GG:[/SIZE][SIZE=3]11294405[/SIZE] truskawa [/B][B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub GG: 11294405[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] turkus [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
-
Ułamek sekundy złamał moje życie! Potrzebny RC Sensible!
agaga21 replied to .::Blue_Lagoon::.'s topic in Już w nowym domu
z tego co pamiętam puntę wspierała agnieszka32, wścieknie się i na pewno nie zostawi tego ot tak:angryy: -
MA DOM! Punta znalazła kochający domek :)
agaga21 replied to xxtruskawaxx's topic in Już w nowym domu
czyli punty nie ma i nie było! może była gdzieś....na świecie:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: [B]no żesz kurw..!!!!!!!!![/B] -
Ułamek sekundy złamał moje życie! Potrzebny RC Sensible!
agaga21 replied to .::Blue_Lagoon::.'s topic in Już w nowym domu
[QUOTE] [B]Nr konta do wpłat[/B] [LEFT]Dla: Blue_Lagoon, (Marta Chmielewska) [FONT=PLSans10-Regular][SIZE=2]Nr rachunku: 48 1020 4115 0000 9003 3455 0788 [/SIZE][/FONT] Tytułem: Kaja Bank: PKO BP [/LEFT] [/QUOTE] myślę że można po tych danych dojść do tej oszustki! -
[quote name='Alicja'][SIZE=3][COLOR=Red][B][FONT=Arial]zapraszamy ...ciekawostka na temat BlueLagoon [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ulamek-sekundy-zlamal-moje-zycie-potrzebny-rc-sensible-143990/index7.html#post12944943[/URL][/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][/quote] [SIZE=7][B]post 119!!!!!!!![/B][/SIZE]
-
Ułamek sekundy złamał moje życie! Potrzebny RC Sensible!
agaga21 replied to .::Blue_Lagoon::.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='weimaranerklub']Uparłam się, wpisałam w googla (szukanie grafiki) dwa słowa "weimaraner" i "amputation". Wstyd się przyznać, ale zdjęcie wyszło na pierwszej stronie...[/quote] poszukaj i bokserki:angryy::angryy::angryy: -
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ulamek-sekundy-zlamal-moje-zycie-potrzebny-rc-sensible-143990/index12.html[/url] [SIZE=5][COLOR=Red][B] blue lagun to oszustka!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
-
Ułamek sekundy złamał moje życie! Potrzebny RC Sensible!
agaga21 replied to .::Blue_Lagoon::.'s topic in Już w nowym domu
no tak właśnie myślałam...czy czaruś to też piesek z usa? i nutka? i które jeszcze? :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: -
resztę psów może chociaż do schroniska trzeba zawieźć? może lepiej będą miały niż tam?