-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
Kolejny szkieletor bullowaty liczy na cud-MA SWÓJ WŁASNY DOM!!!
agaga21 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnieszka SdZ']witam,Borysek od tygodnia jest u mnie w DT.Na poczatku tylko lezal,jadl i spal.Byl troche zmeczony,napewno zyciem..Wydawalo sie jakby mial depresje..W tej chwili jest radosnym psem,ktory uwielbia pieszczoty,bawi sie z moja sunia.Bardzo sie z nia zżyl i na spacerach jest o nia zazdrosny i niestety nie dopuszcza zadnego samca i ich atakuje.Do suczek jest milutki.Bardzo lubi ludzi,dzieci na ich widok szaleje:)[/QUOTE] agnieszko, witamy :) fajnie, ze się zalogowałaś, mam nadzieję, że wieści o borysku będą na bieżąco. jak jego zdrówko? [SIZE=4][B]szukamy transportu z krakowa do szczecinka, może być łączony. POMOCY![/B][/SIZE] -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']To super :diabloti:, za ok.1,5 godzinki sobie pogadamy, bo wcześniej obiecałam mężowi kolacyjkę i kąpiel :p [/QUOTE] ale go rozpieszczasz! -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
to ja się dziś z tobą napiję winka :lol: jak posprzątasz to włącz skypa:cool3: -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
hej aga, jak wam weekend mija? -
byłoby wspaniale. trzymam kciuki!
-
[quote name='Asior']ciotka, ja żartowałam przecie :) To było jak w tym kawale, co matka przyszła do lekarza ze swoją córką, bo miała strasznie wytrzeszczone oczy, lekarz ją bada, bada a po chwili mówi - Proszę córce poluźnić warkoczyk... no i ja tak właśnie w związku z tym rozdziawionym pyskiem Etny, :), ze niby powietrza złapać nie może :p[/QUOTE] no widzisz, ze mnie taka gapa, że nie zrozumiałam ;)
-
[quote name='fioneczka'][URL]http://i45.tinypic.com/sykx3p.jpg[/URL] juz na tym zdjeciu było widać :( ale trzymać się dzielnie ... będzie dobrze[/QUOTE]na tym zdjęciu widać jak mocno to już zwisa. kiedyś szłam koło takich domków jednorodzinnych pod wolsztynem i na jednej z posesji widziałam 2 onkowate starsze psiaki. ładnie zbudowane, obszczekały mnie i mojego pięknego i jeszcze wtedy zdrowego( :-( ) misia ale jeden z nich miał na szyi taką właśnie bułę jak misio, tylko ze 2 razy większą...pomyślałam wtedy, że szkoda, że nikogo nie ma na posesji, bo bym właścicielowi powiedziała kilka "miłych" słów na temat, że nie dba o psy, nie leczy... :(
-
Astka ma już najwspanialszy DS w Poznianiu :)
agaga21 replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
hehe, świetne te niewinne minki! -
oba guzki pod uszami rozdrapane :( guz na karku rozdrapany :( maciupeńki guzek na klacie rozdrapany :( na łapie wygryziona ranka :( guz z pod pachy już wystaje nie tylko za łapą ale i zaczyna wyłazić z przodu:placz::placz::placz: [IMG]http://i49.tinypic.com/kds5rb.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2drdzz9.jpg[/IMG] mój kochany biedny misio [IMG]http://i47.tinypic.com/r2jcpt.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/5lp09k.jpg[/IMG] przeraża mnie ta buła pod pachą :( [IMG]http://i49.tinypic.com/23mknx5.jpg[/IMG]
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
:turn-l:[quote name='agnieszka32'] Coś mi się zdaje, że na prawdziwe plenerowe fotki to trzeba będzie poczekać pewnie do wiosny, bo [SIZE=4][COLOR=Red][B]Piczka [/B][/COLOR][/SIZE]wylatuje do ogródka, robi siku i kupkę i bieeeeegiem leci do domu :diabloti: [/QUOTE]no wiedzisz aga,[COLOR=Red] [/COLOR][B][COLOR=Red]PICZKA TO PICZKA[/COLOR] A NIE ŻADNA FIGA[/B]:bigcool: -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
agaga21 replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
ojej, jakie nowinki!co do psiowych drzwiczek, to uważam, że piczka...no dobra, figa ;) wykazała się niesamowitą inteligencją! po prostu je naprawiła!:diabloti: kanapy w końcu musiała poznać, jakoś nie do końca wierzyłam, by zakaz wchodzenia długo obowiązywał ;) obróżki śliczne, najbardziej mi się w niebieskiej podoba:loveu:śliczna łobuzica! -
[quote name='ania z poznania']Jaka bossska!!! Niunia MUSI mieć czerwoną!!!![/QUOTE]obowiązkowo!:p [quote name='Alicja'][COLOR=Black][B]ale lalunia śliczna :loveu: imieninki ;) ..... naj naj najlepsiejszego :Rose:[/B][/COLOR][/QUOTE]dziękuję:lol: [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]oko cieszy widok takich dwóch bestyjek :loveu::loveu: jak można nie kochać tych psów? [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] nie można:evil_lol: [quote name='agnieszka32']Piękna obróżka, niunia prześlicznie w niej wygląda :loveu: Agatka, wszystkie najlepszego, kochana :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]dziękuję:lol: [quote name='Asior'][URL]http://i45.tinypic.com/2ijgges.jpg[/URL] eeeeeeeeeeeeeheheheheehheheheheh[/QUOTE]:eviltong::eviltong::eviltong: [quote name='Asior'] [URL]http://i48.tinypic.com/2hgqs1c.jpg[/URL] boshe... Agagtko...poluźnij troszkę obroże :diabloti:[/QUOTE]obiecuję ci, że nie jest ciasna. tylko ona ma nadmiar skóry na szyi-jak z resztą lecter też ;) [quote name='ginia']Ten wątek powinien być lekturą obowiązkową dla wszystkich, którzy uważają astki za bestie. Sama padłam ofiarą stereotypowego myślenia o tych pieskach, pewnie dlatego, że nie znałam normalnego właściciela tych piesków. Jestem świeżynką na dogomanii i do Twojego wątku przyciągnął mnie tytuł, imiona świetne i cudowne stworzenia. Jestem pod wrażeniem Lectera i Etny. Zdjęcia z Twoim synkiem robią wrażenie. Pozdrowienia znad morza[/QUOTE]witam w naszej galerii :) miło mi, że psiaki ci się podobają. są kochane, najlepsze na świecie:loveu:synek też, chociaż w odróżnieniu od nich to łobuz:loveu::evil_lol: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] Ja też byłam ofiarą stereotypów choć nie zdawałam sobie z tego sprawy, dopiero kiedy Salsa do mnie trafiła zaczęłam się zastanawiać czy to prawda co się słyszy o TTB. Przyznam że na początku miałam mieszane uczucia. Salsa była kochana itd ale w końcu nasłuchałam się wcześniej "że te psy są rozchwiane emocjonalnie i nigdy nie wiadomo co mu strzeli do łba"...ponadto była po przejściach więc nie do końca wiedziałam jak wcześniejsze życie na nią wpłynęło. Jednak po kilku dniach nie miałam wątpliwości że to najwspanialszy czworonóg jakiego mogłam sobie wymarzyć. Ma ogromne wady, ale kto ich nie ma? Dzięki Salsie pokochałam TTB i uważam że są to niesamowite stworzenia.[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]salsa jest wspaniała!
-
[quote name='fioneczka']no to napiszę niech wszyscy wiedzą ;) najlepsze życzonka imieninowe Agatko [URL="http://s717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/?action=view¤t=IMG_9512.jpg"][IMG]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/th_IMG_9512.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]DZIĘKUJĘ KOCHANA :loveu::loveu:
-
Rico - teraz Kaj! redcat mówi, że już go nie odda :) Kaj ma DS!
agaga21 replied to mru's topic in Już w nowym domu
[B]piękna!!! jedna z piękniejszych suk jakie widziałam!!!!!!!![/B]