Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. tobciu, byłoby super!!!
  2. sybel, jeśli masz nospę to weź. nie zaszkodzi dziecku a skurcze ci miną jeśli to przepowiadające. dobrze że jutro masz wizytę bo trochę za długo już one trwają.
  3. :placz: :placz: :placz: [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.470411989640972.128346.167663849915789&type=1[/URL] [url]http://www.facebook.com/events/383992261638120/[/url] jak lucynka:placz: [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=470412172974287&set=a.470411989640972.128346.167663849915789&type=3&theater[/URL] a tu jak etna:placz: [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=470415469640624&set=a.470411989640972.128346.167663849915789&type=3&theater[/URL] [B]cała reszta, warunki..........:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: rozsyłajcie, będzie im potrzebna pomoc!!![/B]
  4. od karoliny175 miały być pieniążki 280zł z bazarku ale coś długo to trwa, bo bazarek już daaawno skończony :( pisałąm do karoliny, obiecała wpłacić ale to już było z miesiąc temu i nadal nic :(
  5. sybel, ja miałam takie przepowiadające w nocy z 1 na 2 listopada przez pół nocy się męczyłam i myślałam że to już. urodziłam w nocy 10 listopada więc dobry tydzień później. u ciebie to jeszcze za wcześnie, jeszcze minimum 3 tygodnie musisz ponosić by dziecko było bezpieczne. uwierz mi, lepiej się dłużej pomęczyć z brzuchem niż potem siedzieć nie wiadomo ile z dzidzią w szpitalu, bo wcześniak, bo na wadze traci, bo niedojrzały itp.
  6. w drugim tygodniu czerwca zrobię bazarek. teraz niestety nie mam czasu.
  7. tobciu, jak najbardziej :) dolcio wciąż szuka domku najlepszego z najlepszych. niestety telefonów brak :(
  8. [quote name='majqa'] Już ja ich dopilnuje. Na razie pochowałam boomer balle więc nie będzie napadów na nie, wypstrykiwania ich w powietrze, podkopywania, czyli rycia świeżo zasypanych kraterów. :angryy: Qrde, było już tak źle, że miałam okazję podziwiać fundament garażu. :roll: Się bractwo przyłożyło do roboty.[/QUOTE] znam ten ból. moje też kopały na potęgę. w zeszłym roku to mieliśmy jedno wielkie "kretowisko". strach było iść po ciemku, bo można było wpaść i nogę złamać. w tym roku jakoś się trochę uspokoiły i tylko ze 2-3 większe dziury zakopywaliśmy ale wczoraj etna w dosłownie chwilę wykopała taką japę, że cała się w niej schowała. a pieski pewnie pomyślą, że pańcia naszykowała nową zabawę-zakopała dziury, by można było kopać od nowa:diabloti:
  9. [quote name='majqa']Choć to niedziela pracowicie nam mija. Zamówiliśmy ziemię i zasypywaliśmy poligon wybiegowy. Nie spodziewałam się, że może tam wejść tyle taczek. :shake: I pomyśleć, że takiego bigosu narobiły nam nasze niewiniątka. Śmiesznie to wyglądało jak szuflowałam a wokół mnie był wianek obserwatorów. :-) :evil_lol:[/QUOTE]izuś, czy ty wiesz, że najfajniej się kopie dziury w świeżej, czarnej ziemi? :):)
  10. super! dobra socjalizacja to podstawa.
  11. hehe, najważniejsze, że w sumie patrząc na wszystkie zdjęcia widać całość ;) można sobie poskładać:eviltong::evil_lol:
  12. [B]pilnie potrzebuję kontakt do karoliny175. czy ktoś może mnie poratować? czy ktoś z was ma z nią kontakt?[/B]
  13. [SIZE=4][B]kochani, zajrzyjcie do hamy :( : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224315-HAMA-śliczna-i-kochana-sunia-prosi-o-dom-mix-Pitbulla[/url][/B][/SIZE]
  14. [quote name='Tines']Wspaniała trójca :loveu: Całego wątku niestety nie dam rady zwiedzić :crazyeye: Boskie foty :loveu: dzieciaczki cudne :sweetCyb: kiedy moja córa była taka malutka... teraz 7 lat i nijak się z buntownikiem dogadać nie mogę :shake: Balbina mnie na szczęście rozumie :diabloti: Widzę że Etna Ci basen na ogrodzie szykuje :evil_lol: Będę Was "podglądać" :cool3:[/QUOTE]witamy i dziękujemy za miłe słowa :)
  15. zajrzyjcie na wątek hamy, pitki, która w tej chwili jest przeraźliwie chuda a jeszcze w marcu wyglądała pięknie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224315-HAMA-śliczna-i-kochana-sunia-prosi-o-dom-mix-Pitbulla?p=19109002#post19109002[/url] marzec: [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/4899/dscf4695j.jpg[/IMG] maj: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-NuwqoFo2Amg/T7gUmPI1RsI/AAAAAAAAExA/GmWvyIJcxRc/s640/h4.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-O6Nc-Q5aIFM/T7gUcSoSOmI/AAAAAAAAEw4/Kypke7vrBnQ/s640/h3.JPG[/IMG] a tu wątek, który świeci pustkami :(:( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224315-HAMA-śliczna-i-kochana-sunia-prosi-o-dom-mix-Pitbulla?p=19109002#post19109002[/url]
  16. dostałam zdjęcia. hama wygląda jak szkielet :( koniecznie trzeba jej pomóc!!!!! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-189KrY-OeAY/T7gUTFOP08I/AAAAAAAAEww/TDgz_SUXDPw/s640/h1.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-O6Nc-Q5aIFM/T7gUcSoSOmI/AAAAAAAAEw4/Kypke7vrBnQ/s640/h3.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-NuwqoFo2Amg/T7gUmPI1RsI/AAAAAAAAExA/GmWvyIJcxRc/s640/h4.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-X00Amu6dxpg/T7gUvenqMFI/AAAAAAAAExI/JO3wjFRhJNA/s640/h6.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_bPLU2vUiro/T7gU7Sc473I/AAAAAAAAExQ/Ue_WvGet8oM/s640/h5.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-POIUVUzK6ng/T7gVFH6ATZI/AAAAAAAAExY/tMAsPKGGg1E/s640/h2.JPG[/IMG] wkleiłam bidusię na wątek bullowatych. nie wiem czy tam była czy nie ale warto ją przypomnieć. [B]mała potrzebuje pomocy...[/B]
  17. [quote name='Naklejka'] agaga21, co to za problem, wpadaj na następną kąpiel :P Na dworze go wężem ogrodowym spłukałam, do do łazienki nie chce wejść.[/QUOTE] myślałam że go "wnosiłaś" do wanny ;)
  18. czy wy go gdzieś ogłaszacie?
  19. a to ta mała u ciebie regularnie zostaje??? kurcze, w takim wypadku to faktycznie problem. pogadaj z jej matką, razem ustalcie co masz w takich sytuacjach robić, jak karać/motywować, żeby nie było potem jakiegoś konfliktu w rodzinie.
  20. [quote name='bira']Oby nadążył to zakopywać ;-)[/QUOTE]spokojnie :) teren będzie dość duży, więc etna dostanie tam na stałe swoje ukochane piłki, także myślę, że wymęczona zabawą z piłką nie będzie miała sił na kopanie takich dziur(przynajmniej nie codziennie :evil_lol:)
  21. [quote name='bira']Dobrze, że Ci tego dołka nie wykopała na nowym trawniczku ;-) Mogła byś sobie zrobić nowe oczko wodne ;-)[/QUOTE]chyba bym ją w tym oczku utopiła:diabloti: tam gdzie wykopała dziurę może kopać do woli. karol powiedział, że będzie zakopywał:evil_lol: i samo zielskiem zarośnie.
  22. [url]http://global.images10.fotosik.pl/1560/db0794a6a2cafb40.jpg[/url] ubrudził się koteczek ;) [SIZE=1](właśnie mi sie przypomniało, że muszę powiesić pranie...) [SIZE=2]http://global.images10.fotosik.pl/1560/83bf14a69812bbea.jpg [/SIZE][/SIZE]:loveu: zazdroszczę spacerków plażowych[SIZE=1] [/SIZE]
  23. [quote name='magdabroy']Brudny pies, to szczęśliwy pies ;)[/QUOTE]a to, to na pewno :) [quote name='malawaszka']a w tle ogrodzonko powstaje - ale zazdroszczę aaaaa :splat: :lol:[/QUOTE]monika, ja tobie zazdroszczę takich wspaniałych terenów spacerowych. u nas same pola...pola...pola.....
×
×
  • Create New...