moja ciotencja mieszka w Hamburgu, ale nie narzeka. :lol:
no to tam, życzymy ci wspaniałych wakacji, gdzie nie będziesz rozumieć tego co inni do ciebie mówią, ale jak to się mówi.. luuzik. :eviltong:
czekamy na zdjęcia !
następny futrzak w domu? :diabloti:
[url]http://img801.imageshack.us/img801/7334/dsc00218iy.jpg[/url]
śliczności. :lol:
[url]http://img405.imageshack.us/img405/748/dsc06865f.jpg[/url]
ja też myślę, że najlepiej wymieszać jakieś gotowane żarełko, tak chyba byłoby dobrze. :razz:
jaka metamorfoza, śliczna suńka. ;) Pampir osobiście mi się bardzo podoba, ukradnę ci go. :diabloti:
na marginesie, to my tutaj pierwszy raz zagościliśmy, i będziemy odwiedzać was często, bez obaw. :lol:
[quote name='Luzia']no i pojechała się alkoholizować :evilbat:[/QUOTE]
dokładnie :D
jej, jakie słodziaki-misiaki. :loveu:
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-AkUvu3PoR98/ThdAvx8AsXI/AAAAAAAADEI/3ncn9z7Gs34/s720/IMG_5087.JPG[/url]