-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
kazdy post dotyczy czego innego, fajnie sie to czyta hehe. agnieszkal2 miala szczeki na DT, ale to nie bylo pod wroclawiem, tylko we wro. i juz poszly do domu. wiec to chyba nie o to chodzi. kikou, negri itd. zerknijcie na te watki co slomka podala, moze jakiemus sie uda. (bernardyn jest zachudzony u soltysa kryniczna pod wrockiem, kiedys mowil, ze moge go sobie zabrac, jak bylam z demi na interwencji...)
-
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
irysek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
to funia widze rozrzutna kobita. ja mojego sama ostrzyglam (mimo ze nie umiem), zeby na fryzjerze zaoszczedzic. ale jak ma 200zl na plusie to ok. zeby potem nie braklo na reszte rzeczy... w takim razie narazie z bazarkiem sie wstrzymuje i lece pomoc innej bidzie. -
Cudowna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. Dczekała się - MA DOM!!!
irysek replied to fizia's topic in Już w nowym domu
moj bedzie na dolnym slasku w pierwoszowie, tuz przy lesie i stadninie koni malej. o rejstrowaniu nie pomyslalam :) bedzie ok. 5 boksow. musze to sobie jeszcze wszystko zaprojektowac, przemyslec itd. (zaloze chyba watek do porad, zeby zbudowac boksy takie jakie sa najlepsze itd.) u nas z hotekami ciezko. jeden jest w szymanowie, a 2 sa takie, ze nie biora bid z dogo. wiec mysle, ze sie przyda moja pomoc i miejsce u mnie. ile lajka jest juz u ciebie moria? pierwszy miesiac? -
Cudowna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. Dczekała się - MA DOM!!!
irysek replied to fizia's topic in Już w nowym domu
350zl to nie jest duzo za duzego psa!!! za tak duzego jak lajka... no to juz wszystko wiadomo z tymi oplatami. tak czy siak kasa nadl sie przyda :) przeleje jeszcze 20zl, ktore mam uzbierane na Kajtka, ktory jest u met. ale z nia to sprawy sa trudniejsze i nawet nr konta nie podaje, do wplat, nei mowiac o informacji o psie (zero). czyli 35zl bedzie do zwrotu gufiemu. a co do oplat, to wlasnie z chlopakiem jestesmy w trakcie zakupu dzialki (2,5 ha). i myslalam nad tym, zeby zrobic taki maly hotelik dla psow wlasnie z dogo. jak myslicie to dobry pomysl? czy potrzebne sa takie hotele jeszcze? -
zmiana image'u :) wyszla mu na dobre. gdzies tydzien temu dokonalam dziela, bo na 3 razy go ciachalam. mialam pojsc do fryzjera psiego, ale jakos tak mnie wciagnelo, ze sama go dalam rade obciac hehe. smiesznie wyglada, inaczej. chlopak sie na poczatku buntowal jak widzial co sie szykuje, bo najpierw obcielam mu pare kosmykow na czubku glowy i po bokach na udkach, gdzie robia mu sie najwieksze koltuny. chlopak wrocil z pracy, poglaskal go i mowi "tobik, co oni ci zrobili?". a jak za 3,4 dni zobaczyl go calkiem obciachanego nie skwasil sie, a nawet pochwalil moje niby zdolnosci fryzjerskie. takie wypoczynki tobikowi robia super, czy to moze czy szklarska. lubi jezdzic autem, lubi nowy zapach trawy, klimat gorski tez mu pewnie pasuje. ale najlepsza ta szynka ze sniadan hehe. to lubi najbardziej. wlasnie przed chwila wrocilismy ze spaceru, zjadl, popil wody i spi na skorze. niech odpoczywa, w zyciu swoje przeszedl. a jutro wet i musze kupic witaminki dla niego, bo juz mu sie koncza.
-
no i rok minal. tobik po operacji super. jutro z calym stadem jade do weta (tobik na sciagniecie szwow). przeszedl metamorfoze, obciachalam go :) zdjec narazie nie ma, bo jestem zalatana. na dlugi weekend jedzie odpoczac do Czech ;) bedzie mial 3 dni laby calkowitej, lazenia po gorach i bzarstwa szynka ze sniadan heheh. zawsze jest problem co mu brac do jedzenia na wyjazdy, bo on suchego nie bierze.
-
Cudowna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. Dczekała się - MA DOM!!!
irysek replied to fizia's topic in Już w nowym domu
nie wiem dziewczyno jak ty to liczysz, ale chcialabym, zeby wszystkie dlugi tak topnialy... wyjasnij mi jak to policzylas. 75zl wzielas z konta innego psa (czyli jest to do zwrotu) plus 15zl do dodatkowego doplacenia za hotel suni. za monete bedzie 15zl czyli zostaje oddac 75zl gufiaczkowi. czy ja juz stracilam zmysly? -
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
irysek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
a jak duzy dlug ma funia i gdzie? u weta, w dt? moze sie szarpne na bazarek :) -
Cudowna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. Dczekała się - MA DOM!!!
irysek replied to fizia's topic in Już w nowym domu
czyli dlugu bedzie 75zl, a te 15zl bedzie akurat do doplacenia. -
Cudowna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. Dczekała się - MA DOM!!!
irysek replied to fizia's topic in Już w nowym domu
aha no i jakie bajka ma zadluzenie, bo jakos nie moge z tej pierwszej strony do tego dojsc? -
Cudowna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. Dczekała się - MA DOM!!!
irysek replied to fizia's topic in Już w nowym domu
ktory to heban, bo gdzies mignal mi banerek z nim, ale nie moge skojarzyc. fiziu podalam ewie nr konta, wiec daj znac jak kasa wplynie, to wysle monete. (15zł) -
5-miesięczny psiak z Sosnowca - adopcja lub eutanazja. ma dom
irysek replied to psiwet's topic in Już w nowym domu
wpadlam jotka na chwile, zeby poprawic wam humor. z bazarku jest juz 206zl. z tymi uzbieranymi 240 razem 446. wiec doloze od siebie te 4zl i bedziesz mogla na dniach puscic przelew na kwote 450zl. czyz to nie bosko :)? a ja polece pomagac innym potrzebujacym psiakom... -
Cudowna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. Dczekała się - MA DOM!!!
irysek replied to fizia's topic in Już w nowym domu
15zl jest ode mnie z bazarku. zalozylam tez inny bazarek, na ktorym jest juz ponad 200zl, ale niestety na szczeniaka, ktory ma 900zl dlugu i nadal rosnie. na sunke zrobie kolejny filmowy bazar, ok? (tez pewnie ze 100zl bedzie jak dobrze pojdzie, musze tylko sie sprezyc z ogladaniem filmow, zeby szybciej moc je wystawic heheh). -
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
met jak czytasz watek, podaj mi na pw nr konta, bo chce przelac pieniadze na kajtka... -
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
irysek replied to irysek's topic in Już w nowym domu
ok, jak tylko dowiedziec sie o jej nr konta, jak nie raczy sie odezwac? (2 dyspozycje juz sa, czekam na reszte) -
5-miesięczny psiak z Sosnowca - adopcja lub eutanazja. ma dom
irysek replied to psiwet's topic in Już w nowym domu
zeby dobic tych 400zl do przelewu brakuje z mojego bazarku jeszcze tylko 23zl. hura :):):) -
5-miesięczny psiak z Sosnowca - adopcja lub eutanazja. ma dom
irysek replied to psiwet's topic in Już w nowym domu
super, to jeszcze 4 filmy ktos kupi i bedziesz mogla robic przelew (ten 400zl). no i prawie polowa bedzie z glowy. jak skoncze nauke to zerkne na te stronki. dzieki za nr konta. jak kasa wplynie to przeleje (a moze w miedzyczasie ktos cos jeszcze dokupi...chcialabym). -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
to jak ja bierzesz, moga zmienic tytul na bardziej optymistyczny. pojdzie do ciebie na stale czy tymczasowo? fajnie, ze z adopcji saby skorzysta tez drugi psiak :):):) -
5-miesięczny psiak z Sosnowca - adopcja lub eutanazja. ma dom
irysek replied to psiwet's topic in Już w nowym domu
[B]moge prosic na pw nr konta[/B] (z bazarku filmowego jest juz 120zl) mam nadzieje, ze cieszycie sie tak jak ja!!! aha no i jesli moglabym prosic link z watkiem fundacji. -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
irysek replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
aaa widzisz, watek czytam, ale jakis czas temu mialam przerwe ;) dlatego nie skumalam.