-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
ale jestem wsciekla, odebralam kompa jak juz pisalam (z domowego kompa siostry), teraz wlasnie go podlaczylam i... tak jak kursor przestal dzialac przed naprawa, tak dalej gosci sie na srodku ekranu i ani drgnie jak ruszam myszka, plakac mi sie chce. nie dosc, ze w ciazy, to jeszcze ile sie musialam natrudzic, zeby go zaniesc do serwisu (i odebrac), kilka dni byl w naprawie (ja bez dostepu do netu, a mam sporo rzeczy do zrobienia) i dupa. zero poprawy, a skasowali mnie 60zl. wyc mi sie chce. udalo mi sie dzieki tabulatorowi wejsc na watek i tyle. nie mam juz sily. moze ktos ma jakas rade? jak poruszyc moj kursor (przyspieszy to zrobienie bazarkow na amona...). wymienialam juz myszke, resetowalam kompa, dalam do serwisu i nic. watek nie do tego, ale czekam na pomoc, moze ktos z was wpadnie na cos konstruktywnego. asiu droga, jak juz zorientowalas sie w tych wplatach to napisz na pierwszej stronie, jak amon wyglada finansowo (jak zrobie bazar, zeby dla ludzi bylo wszystko czytelne, tych co beda tu trafiac z linku watku zamieszczonego na moim bazarku...)
-
dzis odebralam pokilku dniach komputer z naprawy i od jutra dzialam z bazarkami. narazie od dlugu 1200zl mozna odjac 35zl (od kosmyczka kamyczka za szklane rzeczy). kto jeszcze cos dolozy? moze piszcie na watku po dokonaniu wplaty, ile przeznaczyl na amona. wtedy wszystko bedzie jasne, bo demi nie ma czasu zagladac na konto i tego pilnowac. a tak bedzie podsumowanie na biezaco. czyli dlug amona: [B][COLOR=red]1165zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=black](kto jeszcze dolozy sie bazarkiem, badz w inny sposob?)[/COLOR][/B]
-
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
irysek replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
myslalam diuna, ze iti jest u ciebie. cos chyba, zle musialam przeczytac. czy moze byl? -
Cudowna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. Dczekała się - MA DOM!!!
irysek replied to fizia's topic in Już w nowym domu
no to super, lajka ma juz 220zl plus te comiesieczne od agat21. zaraz bedzie tyle zeby odkladac na kolejny miesiac hotelu (jesli bedzie to potrzebne, mysle, ze znajdzie dom :)) -
najlepszym rozwiazaniem to bedzie nie prostokatny kojec, a super dom ;) co do dlugu to powiem wam tak, zrobilam teraz bazarek na szczeniaka, ktory mial 900zl dlugu. dziewczyna miala od darczyncow 240zl, ja z bazarku dolozylam 210 i juz polowa poszla. wiec jeszcze "tylko" 450zl, czyli polowa. jesli by sie sprezyc, pare osob zrobiloby bazarki, to i te 800zl uda sie uzbierac. dzis zaczne (bedzie bazarek kolczykowy). moze ktos tez pojdzie w moje slady i wystawi cos od siebie...?
-
Cudowna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. Dczekała się - MA DOM!!!
irysek replied to fizia's topic in Już w nowym domu
wow, czyli łajka ma na plusie 120zl. super :):):) -
Cudowna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. Dczekała się - MA DOM!!!
irysek replied to fizia's topic in Już w nowym domu
fizia daj znac czy kasa od ewatonieja doszla!!! (15zl) chce jej wyslac monete. -
sliczny ten dziadziu co go aga dodalas, podobny do naszego tobika :) brac go i nie zastanawiac sie!!! a ktora to bunia byla, bo nie kojarze. przykre, ze babsko suczki zatuczylo i zostawilo na pastwe losu w schronie... moze warto uzbierac na karme odchudzajaca dla nich, jesli te 2 grubcie sa razem w boksie. bazarek lub dwa i po klopocie. tylko jakby wygladalo ich karmienie? czy jest tam ktos komu mozna zaufac? kto suczkom by suchego royala sypal? czy zabiora dla swoich psow pracownicy, badz sprzedadza za polowe ceny komus?
-
a to zdradzcie mi czemu na miau watek taki jest i bardzo dobrze prosperuje? (wystawilam kosmetyki i ciuchy moje juz tam, bo zanim tu sie doczekam odpowiedzi to tam sprzeda sie juz polowa rzeczy). zalujcie, bo perfumy, kosmetyki do makijazu itd. hehe
-
a moim zdaniem ma to sens, bo przebic sie na allegro z troche zuzytymi perfumami czy ciuchami graniczy z cudem... szafa - nie wiem co to. jest dogo wiec jak na miau jest cos takiego i hula to i tu moze byc. nikt nikogo nie bedzie zmuszal do zakupow, ja bym chetnie cos od kogos odkupila poza bazarkiem. poza tym dogo to jedna wielka rodzina (moim zdaniem) i fajniej jest sprzedac tu taniej i w miare znajomym osobom niz obcym na allgero (gdzie nieraz wiaza sie z tym problemy). w jakim dziale mozna taki cos zrobic? pomozcie, bo mam gore kosmetykow kolo mnie stojacych, czekajacych na swoj dzien i ciuchy na lato. chetnie bym je gdzies wystawila.
-
Cudowna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. Dczekała się - MA DOM!!!
irysek replied to fizia's topic in Już w nowym domu
z bazarku filmowego na lajke mam juz 36zl :) (ile ona ma jeszcze zwrocic gufiakowi) i kiedy wplata za kolejny miesiac? bo czas plynie nieublaganie... wplynely pieniadze od ewatonieja? bo chce jej kiedys wyslac ta monete :) (lacznie ode mnie jest 51zl :)) fajnie -
a moze warto zalozyc? tylko gdzie wtedy, w jakim dziale?
-
czy kto sie orientuje czy na dogo (tak jak na miau) jest taki dzial gdzie mozna sprzedac swoje rzeczy (np. ubrania, kosmetyki, buty) nie oddajac pieniedzy na zwierzeta? czy tylko na miau istnieje cos takiego?
-
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
irysek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
agata kompletnych danych to ty moze i nie masz, ale ciesz sie, ze ci jeszcze podpisu nie usuneli heheh. co do rozliczen, to ja chyba jak kazdy lubi widziec wszystko czarno na bialym ile kasy jest ile trzeba ile wydano. ulatwia to pomoc w postaci zrobienia bazarku (nie musze sie pytac jak dany pies stoi finansowo - moge zrobic niespodzianke bazarkiem :)) -
[Katowice] Fuks ma wspanialy, wymarzony domek !!!!!!!!!
irysek replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
spinca, a skad takie info o wlascicielach? skad psiak sie znalazl w schronie, oddali go wlasciciele, ktos go znalazl. biedunio, taki duzy, a taka trzesidupka. zanim sie obejrzy bedzie juz w DT :) -
aaa, to takie buty. teraz juz wszystko jasne. niezly jest z tym siuraniem. a kastrowany? nie spotkalam sie jeszcze z okresleniem spompowc hehe, ale wiem co masz na mysli ;) mowisz, ze 140zl to duzy dlug??? ostatni moj bazarek, z ktorego natebene uzbieralo sie 220zl jest na szczeniaka, ktory ma juz prawie 1000zł dlugu. tak sobie porownuje te 140 do tysiaca i az tak wielki mi sie nie wydaje. zaba zrobila bazarek, z ktorego na bank z 20-30zl bedzie. i ktos jeszcze jakis zrobil widzialam, wiec spoko spoko, uzbiera sie, a ja lece szukac dalej, baaardzo potrzebujacej bidy. (ze tak sie spytam, pani, ktora wziela hebana nie wpadla na to, zeby jakis grosz dac na inne psiaka a'la na dlug hebana? poker jak wydaje psy do DS ze swojego dt zawsze dostaje cos na biedy, tylko ona robi wyklad ludziom. sami by na to nie wpadli, ze chociazby 50zl moze pomoc. a w przypadku hebana, ktos sie szarpnal na taka przemowe?)
-
juz sie pogubilam... ktoras z dziewczyn napisala na swoim bazarku, ze 2o ktoregos kwietnia kobieta wystawila hebana do wiatru, miala go zabrac i tego nie zrobila. w tytule jest, ze ponownie oszukany, a tutaj radocha. no to jak to w koncu jest? ktos go pokochal, czy nadal szaleje u wiosny? no i jaki duzy ma ten dlug (moze jakis bazarek sie nada ...;))
-
5-miesięczny psiak z Sosnowca - adopcja lub eutanazja. ma dom
irysek replied to psiwet's topic in Już w nowym domu
moglas przelac 450zl (polowe), bo tyle bedzie z bazarku... -
Cudowna *ŁAJKA* od 3 lat błaga o Miłość. Dczekała się - MA DOM!!!
irysek replied to fizia's topic in Już w nowym domu
clo, az sie przerazilam czytajac twojego maila (przeczytalam SWASTYKA). heheh, ale po raz drugi juz w poprawnej wersji ;) -
Maja (Ruda) ma DS :-) Kuleczka nadal szuka domu
irysek replied to stellak's topic in Już w nowym domu
to, ze zakochana, to nic nie znaczy, zostana jej dwie panny, ktore sa na sale. mi tak samo jak poker wydaje sie, ze aga powinna zaczac szukac domu dla kulki. tak bedzie dla niej lepiej, jak bedzie mieszkala w domu z ogrodem, a nie w bloku. na dodatek sasiadka agi sie skarzy na szczekliwosc suniek, jak byly we dwie to czegos takiego nie bylo. teraz jak pojawila sie kulka to sie skarzy. powodow jest wiele. moim zdaniem kulce bedzie lepiej w domu z ogrodem i czlowiekiem, ktory nie bedzie musial uczuc dzielic posrod 3 zwierzaki.