mam tymczas dla Balusia!
"Witam serdecznie :)
Znalazłem na stronie Fundacji Animalia ogłoszenie dotyczące psa Bali. Od dobrej znajomej , która ostatnio zabrała od Was psa Elvis dostałem cynk ,że pies jest potrzebujący z powodu incydentu jaki zaszedł ostatnio w jego kojcu. Wiem także , że istnieje opcja zabrania od Was psa do tzw. "domu tymczasowego" co w moim wypadku bardzo mi odpowiada - nie potrafię się określić czy będę w stanie zabrać psa na stałe - wiem że mogę go zabrać na najbliższy rok (choć z pełną odpowiedzialnością mam świadomość ,że może to potrwać dłużej).
Najchętniej zabrałbym psa w ten weekend.
pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia :)"