-
Posts
3572 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maja602
-
Nie było mnie wczoraj bo znalazłam coś małego na swojej drodze, co musiałam umieścić w bezpiecznym miejscu a tu takie FATALNE wiadomosci. To był młody pies. Co się mogło stać? Jestem wstrząśnięta. No po prstu nie mogę uwierzyć.
-
Cudna sunia - mix szetlanda - Sonia już w ds :)
maja602 replied to elinaa's topic in Już w nowym domu
Obiecałam ci Soniu ogłoszenia. Mam nadzieję, że jaiś dobry człowiek cię wypatrzy. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Sonia,59248[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/sonia-jak-nie-znajdzie-domu-trafi-do-schroniska-IDMP6b.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=95156[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/edycja_adopcji-76156.html[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/art11484,sonia.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,49805,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.adopcjepsow.org/animalinfo.php?id=4546[/URL] -
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
maja602 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Co słychać u Asa? Czy ktoś z ogłoszeń się interesował pieskiem. -
Cudna sunia - mix szetlanda - Sonia już w ds :)
maja602 replied to elinaa's topic in Już w nowym domu
No pewnie, że trzeba ją przechować. Nie wiem jakie warunki są w Waszym schronisku ale schronisko ją może zniszczyć. -
Cudna sunia - mix szetlanda - Sonia już w ds :)
maja602 replied to elinaa's topic in Już w nowym domu
To Wy ją chcecie oddać do schronu? To nie można ją tymczasowo przechować i szukać domu stałego dla niej? Uważacie, że to jest najlepsze dla tej Suni? Jakie wrunki będzie miała w schronisku? Nie było mnie tu wczoraj za dużo, bo coś na swojej drodze znalazłam i przez pół nocy szukałam bezpiecznego miejsca dla znajdy. Wracam dzisiaj i to, co czytam średnio mi się podoba. Ludzie psy ze schronu wyciągają. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Witam z rana. -
Cudna sunia - mix szetlanda - Sonia już w ds :)
maja602 replied to elinaa's topic in Już w nowym domu
Może domek nie na wsi lecz w miasteczku. Tam, gdzie nie chodują drobiu? -
Moze nie do końca owczrek szkocki i nie do końca szelti ale coś z nich w sobie ma. Przepraszam bardzo za offa ale moze ktos zechce pomóc tej młodej suni? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223472-Cudna-sunia-mix-szetlanda-pilnie-potrzebuje-POMOCY-grozi-jej-uśpienie[/URL]-(
-
KLARA - psi ideał, od 9 lat w schronisku - już w super DS :-)
maja602 replied to Dada M's topic in Już w nowym domu
Przepraszam bardzo za offa ale moze ktos zechce pomóc tej młodej suni? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223472-Cudna-sunia-mix-szetlanda-pilnie-potrzebuje-POMOCY-grozi-jej-uśpienie[/URL]-( -
Przepraszam bardzo za offa ale moze ktos zechce pomóc tej młodej suni? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/223472-Cudna-sunia-mix-szetlanda-pilnie-potrzebuje-POMOCY-grozi-jej-uśpienie[/URL]-(
-
Przepraszam bardzo za offa ale moze ktos zechce pomóc tej młodej suni? http://www.dogomania.pl/threads/223472-Cudna-sunia-mix-szetlanda-pilnie-potrzebuje-POMOCY-grozi-jej-uśpienie-(
-
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Nie nie. Dzisiaj był pierwszy dzień bez leków. Myślę, że dostanie a właściwie już dostała następną dawkę. Prosiaczkowo pewnie napisze. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
To nie tak. Sunia dostała po operacji leki przeciwbólowe. Dzisiaj był pierwszy dzień bez leków przeciwbólowych i niestety ale chyba zbyt wcześnie zostały odstawione. Myślę, że prosiaczkowo jest u weta i wszystko załatwi. -
Malutka Kropcia ze zdeformowaną łapką zostaje u opiekunów
maja602 replied to auraa's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że Śnieżka znalazła dom. Gdzie zamieszka? -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Czy Farcia dostała w końcu zastrzyk przeciwbólowy? Jeżeli nie to trzba receptę na pyralginę w czopkach> -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Wet powinien wiedzieć, że należy robić wszystko, żeby zwierzę nie cierpiało a jeżeli się chce, żeby łapka była oszczędzana to można ją zabezpieczyć. -
Cudna sunia - mix szetlanda - Sonia już w ds :)
maja602 replied to elinaa's topic in Już w nowym domu
Czy w rejonie Łomży działa jakaś fundacja, która mogłaby wziąć sunię pod swoją opiekę? -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='prosiaczkowo']nie ma głupich!!! jadę do weta, bo piszczy przy każdym ruchu!!! nie ważne że Rykaczewski będzie o 15.00...[/QUOTE] Mnie już też wszystko boli a najbardziej serce. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jasne że może być w paszteciku albo w masełku albo w twarogu. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ale pyralginę nie inny. Czopki sa teraz na receptę. Nie ma normalnie w sprzedaży. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
maja602 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Prosiaczkowo weź zastrzyki przeciwbólowe na zapas. Tak żeby przynajmnie jeden, dwa były w zapasie. Może mąż jej poda pyralginę. Wydaje mi się, że troszkę by jej pomogło. -
Cudna sunia - mix szetlanda - Sonia już w ds :)
maja602 replied to elinaa's topic in Już w nowym domu
Śłiczna sunieczka. Trzba jej koniecznie pomóc.