-
Posts
2651 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *anusia&ajlu*
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
*anusia&ajlu* replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
takie wielkopsy na boisku szaleja bo zwykla łąka nie wystarczy do takiego hasania:evil_lol: super spacerek, takie to musza dwa razy wiecej energii z siebie wydobyc zeby byly wybiegane, jak moj spacerek trwa z 3h to wam potrzeba chyba z 6h zeby zadowolic takiego olbrzyma:evil_lol: :loveu: -
ta foteczka jest boska:loveu: Futrzasty na modela by sie nadawal:loveu: [URL="http://img263.imageshack.us/img263/2079/dscf4335.jpg"]http://img263.imageshack.us/img263/2079/dscf4335.jpg[/URL] a mam podobnego terierka na dzialce, sasiedzi czasmi nie dopatrza bramy i chodzi sobie z nami na spacerki do sklepu, poniej grzecznie wraca, taki madry jest ze szok, porostu cudo charakterek;)
-
ale fajniutki filmik, Tofik bawi sie jak szczeniak:loveu: suuuuuper :loveu:
-
Misia - nasz potwór potworny - zmieniam serwer zdjęć - może być bałagan
*anusia&ajlu* replied to QQk's topic in Foto Blogi
hej:loveu: ale Misia fajnie jezor pokazuje:loveu: [URL="http://lh3.ggpht.com/_b_RarydfCAY/S-RXceiN_8I/AAAAAAAABB4/YsckwAdkeG0/IMGP6425.jpg"]http://lh3.ggpht.com/_b_RarydfCAY/S-RXceiN_8I/AAAAAAAABB4/YsckwAdkeG0/IMGP6425.jpg[/URL] onek fajny ciemny kolorek ma;) u nas tez pogoda masakra, ale chodzimy, mokniemy i pies wybiegany:D a slimak na tej fotce skorupke zgubil:evil_lol: -
witam sie nocnie;) sliczne foteczki!!! kazda!!!! :loveu: widzialam ostatnio szelki rogza te rozowe i zachorowalam na nie, musze je miec, pozbieram kilka dni i je bede miala:D Duffelek tez slicznie wyglada w tej obrozce;) :loveu:
-
[quote name='gosiulaa']Wracaj więc do sprawności Ajlu! :)[/QUOTE] juz minelo, teraz juz co jakis czas tylko ta noge podnosi i skacze na 3 ale juz wszystko ok, za kilka dni nie bedzie widac nic;) [quote name='puchu']A propo grzywaczy zapraszam do galerii :evil_lol:[/QUOTE] haha widzialam, slicznie Aria wyglada:loveu: [quote name='ames']oj,minąć musi i to szybko!!! szybkiego powrotu do sprawności Ajlu!!!:):):)[/QUOTE] juz minelo :multi:
-
hej hej Basterki:loveu: wlasnie jak tam testy?
-
BUNIA w ds !!!!!!Szczęśliwa i kochana :-)
*anusia&ajlu* replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
a ja odwiedzam sunke w nocy, snij sliczna o nowym domku;) :loveu: -
Rzeszowkie psiaki z "Kundelka" - zdjęciowy wątek zbiorczy
*anusia&ajlu* replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
ja odwiedzam, ale nie moge adoptowac:/ jeszcze sie dziwie ze Klementynka jest jeszcze w schronie, ona taka cudniasta jest:loveu: tak jak moja Dereszunia:( co one tam tak dlugo robia..... -
yyy 300zł za sterylke, wow, ja dalam w tamtym roku 180zl z ubrankiem i z zastrzykami za 10kg Ajlu:/ i to w warszawie strasznie drogo... moja na dodatek byla 8h pod stala opieka w klinice i miala na miejscu krpolowke, wrocila do mnie juz troszke ogarnieta;) co tam u Majeczki:loveu:
-
milego weekendziku Lisiczki:loveu: rano jeszcze wpadne:D
-
hahaha jak fajnie śmiga z tak kaczka:evil_lol: [URL="http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz21644.jpg"]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/Obraz21644.jpg[/URL]
-
a mi i tak sie podoba Aria w nowej fryzurce;) macie takie lekcje jednorazowe w tym klubie, bo chyba chcialabym jak moja paróweczka by sie zachowywala na takim torze;) :D
-
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
*anusia&ajlu* replied to łamAga's topic in Foto Blogi
foteczki fajniutkie:loveu: ty o 5 musisz wstac, a ja mam nocke i o 6 wychodze z pracy;) poodwiedzam sobie galerie:D moze jakies fotki do siebie dodam:) -
ło matko!!! zrobilas to jej:evil_lol: normalnie prawie grzywacz:loveu: [URL="http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/5%20maj%2010/100_3707.jpg"]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/5%20maj%2010/100_3707.jpg[/URL] podoba mi sie taka obcieta, musze sprobowac Ajlu obstrzyc tez bedzie miala takie kropy:loveu: i wydaje mi sie ze wymlodniala;)
-
[quote name='sunshine']U nas zawsze pani chodziła z psem na spacer i czarna kotka z nimi :D może też spróbujesz:D[/QUOTE] hmmm mam wizje---spacerek---drzewo---kot na drzewie----anusia wlazaca po kotka:evil_lol: taaaa nawet szelki kupilam dla tej oszolomki, moze jak bylaby grzeczniejszym kotkiem chodzilaby na spacerki, teraz jej wystarcza widoki z zakratowanego okna:evil_lol: [quote name='Paulinka10']My mieliśmy kota jakieś dwa lata temu niestety żył króciutko:(nasz Tuptuś to był kociopies,teraz też dzieci namawiają mnie na kota ale już niechce... no i nowe fotki by sie przydały;)[/QUOTE] moj pies jest kocio lubny:loveu: ja mame namawiam na drugiego kota:diabloti: ale jest nieugieta, wczoraj sie nasluchalam o grzywaczu, nadal nie wierzy ze go bedzie kiedys miala:evil_lol: [quote name='Ewa&Duffel']U nas po łąkach też chadza pan z psem i kotem. Kot w szelkach i na smyczy, a pies luzem patroluje otoczenie i broni kota przed innymi psami :evil_lol: Duffel jak ich widzi to szału dostaje :diabloti:[/QUOTE] Ajlu tez by Mili bronila, toz to wielka milosc, chociaz czasami Ajlu zazdrosna o kota, ale bawia sie razem:loveu: [quote name='gosiulaa']A ten kotek grzecznie na smyczy spaceruje? Nie buntuje się?[/QUOTE] taa Ewa buntuje sie ten kot? ciekawe, chcialabym to zobaczyc;) a fotek narazie nie ma, Ajlu kontuzjowana, wczoraj upadla na spacerku i kuleje, tzn jak biega i sie bawi to normalnie jest, ale jak chodzi i sie wdrapuje na lozko trzyma tylna noge w gorze:oops: minie jej to...;)
-
[quote name='QQk']Bry! [url]http://images48.fotosik.pl/288/a46fbf80e5858d95.jpg[/url] - ma talent do rysowania! [url]http://images36.fotosik.pl/176/3c6936031d7bd61fmed.jpg[/url] - prezentacja uzębienia ;)[/QUOTE] ;) ona ma tak codziennie z tym uzebieniem;) szczerzy jak kot podejdzie za blisko jej, a jak Ajlu ma zly humor to juz kot nie podejdzie do niej;) [quote name='Ewa&Duffel']Pewnie, że chętnie dołączymy ;) Dziś chciałam się z nim gdzieś wybrać, ale nie wiem jeszcze, gdzie pójdziemy, pogoda jakaś taka nie bardzo niestety...[/QUOTE] ooo to fajnie;) napisze napewno!!! ja chodze u mnie na dzialki nawet jak pada.... [quote name='NATKA']Super ta kaskada :lol: [URL]http://images42.fotosik.pl/201/29a721fa12b314d4med.jpg[/URL] Odlotowa latająca Ajlu :cool2: [URL]http://images44.fotosik.pl/289/38920667dedc2016.jpg[/URL] Śliczne portreciki :loveu: [URL]http://images42.fotosik.pl/202/563fdea93d88d84amed.jpg[/URL] [URL]http://images37.fotosik.pl/285/2fade2e3efd2f719med.jpg[/URL] [URL]http://images44.fotosik.pl/289/b458eadb72a479a8med.jpg[/URL] Ale Mili ze swoimi oczami i minami pobija wszystko hi hi :evil_lol::evil_lol::evil_lol::thumbs: [URL]http://images40.fotosik.pl/285/4979ba3f96450cc8med.jpg[/URL] [URL]http://images41.fotosik.pl/285/977d2e7f3fb90cefmed.jpg[/URL] [URL]http://images50.fotosik.pl/290/b83d2d82198dd08fmed.jpg[/URL][/QUOTE] dzieki:loveu: [quote name='Paulinka10']Hej zwierzyniec;) fotki super najlepsze to z piłką na pyszczku jak klaun w cyrku:) koteczek słodziutki:):)[/QUOTE] heh, koteczek to czarna wsza:evil_lol: wszedzie wlaząca....:D [quote name='Nitro']Śliczna ta twoja Ajlu i kocica jaka urocza :) chyba Tośce pocykam więcej fotek i też sobie taką galerię zrobię, a co! :)[/QUOTE] dzieki, to zakladaj, bede czestym gosciem Ślicznej Tosieńki:loveu:
-
sliczna wasza foteczka:loveu: a na temat slimakow, opowiem wam z zycia wziete, to zdazylo sie dzis:D jestem z siostra, mama,szyszkiem w maku...szyszka do heppy meal dostal jablko, siostra mowi Ania wez sobie te jablko, slimakom dasz bo Patryk takich nie lubi:D i sie teraz stoluja moje dwa glociaki, bialasek i blokowy jabluszkiem z mcdonalds:D slimaki sa boskie - nowe, swieze zarcie juz ogarniete przez bande slimakow:D ps. a nie marudze przy waszych plotkach bo sama lubie gadac :D :evil_lol:
-
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
*anusia&ajlu* replied to łamAga's topic in Foto Blogi
dzieki wielkie :loveu: super lyse sa boskie:D dalam na forum te fotki naa epsy:) miziaaammm:loveu: -
o kurcze to wspolczuje, Zosia biedaczka:( a od czego wogole tak sie zrobilo? mizianko dla slicznej!!!
-
BUNIA w ds !!!!!!Szczęśliwa i kochana :-)
*anusia&ajlu* replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
ja tez mysle caly czas o Buni:loveu: -
[quote name='Ewa&Duffel']Strasznie duża różnica w cenie jest :roll: [URL]http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=1959[/URL] [URL]http://futrzakinet.bazarek.pl/opis/257392/rogz-szelki-k2-rozmiar-l.html[/URL] Czyli decyzja co do grzywka już podjęta? Super, zazdroszczę ! ;) A tak :diabloti: O, już mam Cię w znajomych ;)[/QUOTE] no wlasnie, najpierw musze ogarnac koszty, bo mam remont pokoju i lazienki, nie wiem czy mama bedzie pracowala nadal w tej samej pracy a jeszcze do konca nie podjeta decyzja za jakis 1-2 tyg bede wiedziala na pewno;) juz cie zaprosilam:D
-
[quote name='Ewa&Duffel']To może Lka byłaby dobra ? Czy już za duża ? [url]http://futrzakinet.bazarek.pl/opis/257392/rogz-szelki-k2-rozmiar-l.html[/url][/QUOTE] dobra, dobra, tylko juz drozsza, narazie zbieram na grzywka;) a widze ze mnie odwiedzalas na nk:D
-
[quote name='Ewa&Duffel']Tutaj znalazłam regulację, co prawda inny wzór, ale ten sam rozmiar [url]http://futrzakinet.bazarek.pl/opis/266078/rogz-szelki-scooter-rozmiar-m.html[/url][/QUOTE] oo dzieki, to za malo Ajlu ma w klebie do 55cm, wiec za malo, ona jest grubiutka, taka moja paroweczka:evil_lol: przod bylby dobry:/