Jump to content
Dogomania

*anusia&ajlu*

Members
  • Posts

    2651
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *anusia&ajlu*

  1. [quote name='dOgLoV']Słodkie fotki :loveu: tylko zastanawia mnie jedno :thinkerg: czy te psiaki się jakoś nie poranią bawiąc się ze sobą ?? :confused:[/QUOTE] nie no nic sobie nie robia, ew troche porysuja sobie skore i nic poza tym :D [quote name='Izabela124.']Ale super spotkanko, też na takie bym się wybrała[/QUOTE] moze jak do mnie przyjedziecie 22.05 to sie z kims spotkamy :D [B]A powiem wam teraz nowine, trzymajcie kciuki za mojego grzywka, kase mam, ale teraz musi sie urodzic chlopac lysy, do czwartku max bedzie wiadomo :D sie cieszeeeeeeeee niesamowice[/B] :D :D :D :D :D :D
  2. [quote name='dOgLoV']Tylko w tym problem że przez taki kantarek mógł by jednak kogoś ugryźć ale na spacerach smyczkowych sprawdza się doskonale :cool3: Ajlu wygląda na przyjaznego pieska więc jej to chyba nie jest potrzebny żaden kaganiec :cool3: a obróżkę możesz jej kupić i po domu sobie będzie w niej chodziła :lol:[/QUOTE] nie wierze ze Neron jak jest na spacerze w lesie zwraca uwage na jakiegos czlowieka? ;) Ajlu miala obrozki ale jak przyjechala do mnie, pozniej tylko szelki...jakos nie widzi mi sie zeby tylko w domu latala w obrozce, ew przeciwpchelna;) ps. a foteczka kazda suuuper:loveu:
  3. [quote name='Izabela124.']mój słodki puchacz:loveu:[/QUOTE] hihi dobre.... :D synusia masz slicznego [URL="http://i44.tinypic.com/33et1u0.jpg"]http://i44.tinypic.com/33et1u0.jpg[/URL] cudoooowny:loveu: [URL="http://i44.tinypic.com/kckqs9.jpg"]http://i44.tinypic.com/kckqs9.jpg[/URL]
  4. [quote name='Ewa&Duffel']Muszę się pochwalić naszymi małymi sukcesami. Po pierwsze, Dufflowi coraz lepiej idzie slalom między nogami :multi: Po drugie, nakręca się powoli na piłeczkę, na razie tylko w domu i ogrodzie, ale mnie i tak to ogromnie cieszy :) Może na szkoleniu jeszcze nam dadzą wskazówki co do doskonalenia aportu. [B]A teraz zapraszam na sesję w mleczach, nieco monotonną :cool3:[/B][/QUOTE] nie mow ze slalom robi miedzy twoimi nogami, chyba ze na szczudlach chodzisz:D przeciez on taki duzy jest przy tobie:D fajnieeee :D foteczki boskie!!! a gdzie sie wybieracie na szkolenie?
  5. dobranoc, wiedźmo:loveu: jutro odpisze ci na sms:D mam nadzieje ze usne, wstalam bo burza byla :p
  6. CUDOOOOOOO:loveu: [URL="http://i44.tinypic.com/x3wai1.jpg"]http://i44.tinypic.com/x3wai1.jpg[/URL]
  7. przed Ajlu tez mialam psa, Deduś byl tylko u mnie 2lata! wiem co czujesz do swojego ukochanego pierwszego, wymarzonego psa po odejsciu za TM:( :(
  8. fajna fota:loveu: [URL="http://img686.imageshack.us/img686/7023/dsc04109y.jpg"]http://img686.imageshack.us/img686/7023/dsc04109y.jpg[/URL] Neron wyglada lepiej w kantarku, niz w tym duzym fizjologu;) dla Ajlu kiedys kupilam kantarek i zalozyla go 1:p wogole nie chciala nigdzie isc! dla niej najlepsze szelki, a tak chcialabym kupic dla niej obrozke:D
  9. [IMG]http://www.canis.civ.pl/img/sterylizacja_1.gif[/IMG] [B][SIZE="5"][COLOR="#ff0000"]Akcja - STERYLIZACJA (by bezdomniaków było mniej)[/COLOR][/SIZE][/B] [I][B]Chcesz ograniczyć liczbę bezdomnych zwierząt!?[/B][/I] [B][SIZE="5"]Jak pomóc? - wpłatami stałymi - wpłatami jednorazowymi - bazarkami - propagowaniem akcji [/SIZE][/B] [B]Większość osób na dogomanii, przede wszystkim z działu PWP walczy z bezdomnością wśród zwierząt. Wkładamy w to mnóstwo czasu, pieniędzy, poświęcenia... Wszyscy wiemy, że bezdomnych psów jest o wiele więcej, niż domów, które te psy by mogły przygarnąć..[/B] [COLOR="#ff0000"][SIZE="5"]Zróbmy coś! Walczmy z bezdomnością! [/SIZE][/COLOR] [B][U]watek:[/U][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-(by-bezdomniaków-było-mniej)"]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-(by-bezdomniaków-było-mniej)[/URL] powklejajcie do siebie do galeri, pomozcie;)
  10. a co tu tak cichooooo zadnych fotek?????? :p
  11. [quote name='puchu']Tak serio, jeżeli ludziom nie będzie za daleko dojechać do Włoch, to bardzo polecam Forty. Miejsce bezpieczne, z dala od ulicy i aktualnie jest spora "odgrodzona" polanka a po ostatnich deszczach jeszcze trochę błotka :evil_lol: Z bardziej cywilizowanych (i bliższych dla mnie :eviltong:) może park Szczęśliwicki albo Moczydło? Jak się nauczę obsługiwać aparat to może będą profesjonalne :eviltong:[/QUOTE] ok, przekaze dalej, jak bedziemy wybierac miejsce;) :D oo blotko to jest cos dla mojej Ajlu, brudas ostatnio po spacerku w parku Skaryszewskim byla kapana;) taaa:p ty przynajmniej masz aparat :D [B][SIZE="6"]>>>>FOTKI NA POPRZEDNIEJ STRONIE>>>>>[/SIZE][/B]
  12. sliczniasty on:loveu: no i za malo fotek Sary i Joya;)
  13. [quote name='puchu']Profesjonale... Jasne... [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/eviltongue.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] Jakby co zapraszam na moje zadupie. Miejsc do biegania mamy pod dostatkiem - od parków po nieużytki ;)[/QUOTE] haha, juz widzialam twoje fotki i sa profesjonalne:p ok, napewno kiedys was odwiedzimy, narazie nie wiem gdzie bedzie 2 spacerek, narazie myslimy;)
  14. jaka fota [U][B][COLOR="#ff0000"]BOSKA[/COLOR][/B][/U]:loveu::loveu::loveu: [URL="http://img46.imageshack.us/img46/1333/1191l.jpg"]http://img46.imageshack.us/img46/1333/1191l.jpg[/URL] sliczne fotki robisz:p
  15. [quote name='puchu'][URL]http://images38.fotosik.pl/288/ed8b905dc1e954a9med.jpg[/URL] Obie panienki baardzo zainteresowane towarzystwem ;) [URL]http://images38.fotosik.pl/288/222c55e681381f2fmed.jpg[/URL] Lepiej skasuj, jeszcze komuś monitor pęknie :evil_lol: Swoje zdjęcia zgram jak tylko znajdę kabelek :evil_lol: Już wim co się tak szczylem w plecaku podobało. Zapomniałam, ze na dnie leżała ariuchowa kaczucha - puchaty piórnik napełniony suchym żarełkiem i śmierdzielami typu suszone rybki czy wędzone jelitka :evil_lol:[/QUOTE] taaa Ajlu i Aria: - bezproblemowe - zakochane w pańciach - egoistki - do szczescia tylko smaki potrzebne - wszystko do okola maja w d...:evil_lol: nie skasuje......:eviltong::evil_lol: hahaha to dobrze ze jednego szczylka w plecaku nie zawinelas, z checia by poszamal smakolyki:evil_lol: szukaj, szukaj kabelka, czekam na profesjonalne foteczki:multi: a niedlugo chyba kolejne spotkanko, napisze;)
  16. [quote name='Iza.']Ilona, ależ Molly gruba :crazyeye::evil_lol: Trzymam kciuki za lekki poród :kciuki:[/QUOTE] stawiam ze bedzie 6maluchow ;) Ilonko 3majcie sie:loveu:
  17. [IMG]http://images40.fotosik.pl/288/c96173cfac785c71med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/288/222c55e681381f2fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/293/99a1cffc28e1db65med.jpg[/IMG] wiecej fot na epsach;) sory za jakosc foty robione telefonem;)
  18. [IMG]http://images36.fotosik.pl/179/a132784278ab7329med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/287/3a4f66117e6035f0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/292/ee774ae655d52c59med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/293/570cd5d5a111ad43med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/287/9a229343810d5545med.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://images38.fotosik.pl/288/ed8b905dc1e954a9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/288/10dc1f20f2510641med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/292/c82c04b76aa5ad2dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/288/5818b8c6573a7090med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/287/fe970ec0b8b6800amed.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://images43.fotosik.pl/292/14fe3d70505252c8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/179/5faf0a67e6783a55med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/179/56bd47c9a171bdefmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/292/c79e58ed0f8b85d4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/204/789031c1e3ce57a3med.jpg[/IMG] ......................................................................................................
  21. [quote name='sunshine']Trzymamy :D i czekamy na fotki:)[/QUOTE] [quote name='Iza.']Wiesz, że trzymam! Licze tylko na dobre wieści ![/QUOTE] [quote name='Izabela124.']Również zaciskam kciuki :)[/QUOTE] [quote name='puchu']Toże trzymam kciuki :kciuki:[/QUOTE] z WAMI siła, musi sie udac:D jutro po poludniu napisze:D a teraz fotki ze spacerku grzywaczowo-kundelkowym;) uczestnicy: Aria, 3 szczeniaki z hodowli Sasima fci, Hary i Ajlu;) [IMG]http://images37.fotosik.pl/287/7873c6138298b4e9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/292/e5aabb87484d1e5dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/287/6309ba50229d3409med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/291/b075aa26cb84bc15med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/292/d404e0c41a9d5f42med.jpg[/IMG]
  22. [quote name='miniaga']Anusia Zaraz coś poszukam. Aspenkiem będziesz się mogła nacieszyć niedługo na żywo, bo najprawdopodobniej wróci na stałe do Polski.[/QUOTE] ale fajnieeeee :loveu: bedzie u ciebie Aspenik? wow to Aspen, nie wierze :crazyeye::loveu:
  23. hejjjj :loveu: [quote name='Izabela124.']Bobiś też śpi aż ja śpię, a nawet jak wstanie wcześniej ode mnie to czeka aż ja się obudzę[/QUOTE] Ale mamy wspaniale psy, moja Ajlu tez mnie nigdy nie budzi, za to kot zawsze o 5 rano, kiedys kot wstawal o 4 ale bylo przesuniecie zegarka i wstaje o 5:D [quote name='Izabela124.']Niech tylko Bobik spróbowałby mnie obudzić o 5 :P[/QUOTE] hihi mnie sie nie da o 5 obudzic, ciekawe jak mnie zrzucicie z lozka jak bedziemy na wystawe jechac hahaha :D Fotki fajniutkie :loveu:
  24. a dzis dopiero teraz ide spac po nocce:evil_lol: za duzo spraw mialam do zalatwienia, ale najwazniejszego nie zalatwilam....ale jutro na spokojnie pojde i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze ;) 3majcie kciuki mocno.... a wasze galerie odwiedze jak zwykle nocna pora, chociaz mam wolne 2 dni :D
  25. taaa magda, nie gadaj, tz sie zgodzil? haha to bedzie mial dobrze futrzak i bedzie pilnowal kobitek :evil_lol: jak dacie link do watku wstawcie tu :D
×
×
  • Create New...