Jump to content
Dogomania

*anusia&ajlu*

Members
  • Posts

    2651
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *anusia&ajlu*

  1. hej:loveu: kfffiatki boskie!!! Dufelek przeslicznie wyglada w tej obrozce, chcialabym takiego koloru szelki;) nie wiesz gdzie mozna takie kupic? mizianko:loveu:
  2. hej Lisice :loveu: [quote name='wiki4']Przesyłam burzę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Spamujesz po galeriach, osz Ty niedobra :cool3:[/QUOTE] dzieki.........ja spamuje, ja nie wiem co to znaczy:evil_lol: grzeczna jestem!!! ale mina!!! moja tak robi jak chce sie rzucic na cos!!! :evil_lol: [URL="http://img687.imageshack.us/img687/1737/p1010069ac.jpg"]http://img687.imageshack.us/img687/1737/p1010069ac.jpg[/URL] filmiki suuuuper!!!! :loveu:
  3. wplacilam deklaracje 30 zł;) mizianko Bunieczko!!!
  4. mam pytanko, czy nie warto przeniesc spotkanie na pozniejsza godzinke? bo za goraco bedzie o 13, moj pies sie zasapie;) mam juz prezenciki dla Zosienki:D ale powiem wam ze bylam na 2 bazarkach osiedlowych, w 2 zologicznych, w 2 Kakadu i zadnej wiewiorki dla Zosi nie bylo, a tak chcialam jej wiewioreczke kupic:D ale ma co innego bedzie raczej zadowolona:D:loveu:
  5. ja tez 3mam kciuki bardzo mocno!!! napiszcie po... mizianko!!!
  6. popsikaj ja czyms i to porzadnie, moje jak sa psikane to cale mokre, zadnego w tym roku nie przynioslam! za to jak ja bylam ostatnio nad woda, to 4 po mnie chodzily ale sie jeszcze mnie nie czepnely, masakra ok;)
  7. bede grzeczna:mdleje: na dgm napewno:evil_lol:
  8. i Dominika poszla sa:/ a ja na ploty przyszlam:D
  9. ooo kurcze Martyna jaki filmik!!!!!! super!!!!!!! dam ci swoja Ajlu moze nauczysz ja nie lapania kolek:D spacerek tez super!!!! pozdr:D
  10. ale jak tak patrze to spokojni oni sa, pasuja do siebie:D
  11. o co chodzi jak jest przypalone zdjecie? nie rozumiem, ciemna jestem:D
  12. [quote name='wiki4']Tchórz, tchórz i się przyznaj :cool3:[/QUOTE] co do burzy to moze wiecej panikara :D ale nie tchorz:evil_lol: [quote name='Czarnulka']E tam jak byłam młodsza to sie bałam burzy a teraz to jakos przejdzie;p choc raz jak walneło obok mnie to az z łóżka spadłam i do pokoju rodziców.. w sumie moi bracia tez wyparowali do rodziców a Lunciak se spała w najlepsze; p ona to sie niczego nie boi.;][/QUOTE] ja jak bylam mala tez sie balam i nie minelo do dzis... Ajlu tez sie nie boi, ale za to Dede mojego dziadka to nie wyjdzie z domu sila jak grzmi:/ [quote name='sunshine']nio 100 km:P co to dla burzy?:D 2 godziny pociągiem, a burza ekspresem śmiga hyhy :D Ty zameldowałaś że u Was burza a po chwili u mnie sie już chmurzyło :D[/QUOTE] tylko do stolicy nie zwolujcie burz, zadnego ekspresu i pociagu z burza! :D [quote name='HuSkYy-Paulina-94']ja jak bym miała burze to bym zdjecia robiła :lol: te śliczne błyskawice :loveu:( tylko trzeba miec lepszy aparat a nie mojego złoma :D)[/QUOTE] phi wariatka:evil_lol: Lisice wstalam o 8, musze sie pochwalic:D milego dzionka:loveu:
  13. co tak malo fotek!!! wstyd! tylko 2:/ a gdzie dzisiejszy Tofik i Kundzica? moja tez kiedys w pralce siedziala, a nawet kiedys wpadla do wc:D
  14. [quote name='dOgLoV']Ooooooo to super:lol: bedziemy was wypatrywać :evil_lol: No to masz niefajnie :/ takie siedzenie w domu jest nie za ciekawe 8 godzina to dla mnie srodek nocy :evil_lol: remonty sa fajne :evil_lol: jak sie same robia :evil_lol: to wy sobie poplotkujcie o psach a ja wieczorkiem po pracy koło 23 sobie poczytam :eviltong: miłego dnia laseczki :lol:[/QUOTE] ja tez bede wypatrywac!!! i wymiziam Qwendzie, jak nie zalatwia mi wolnego to ide na L4 kurcze musze byc na tej wystwie:evil_lol: nooo w domu siedze jeszcze ze 2h, pozniej jade odebrac teczki z bazarku z dgm, a pozniej na bilard ze znajomymi;) dla mnie tez 8 to noc!!! przezylam remont w tamtym roku w mamy pokoju i kuchni, MASAKRA, rozpacz mnie ogarnia jak musze zrobic w lazience i w swoim pokoju jeszcze remont! poplotkujemy:evil_lol: miłego, miłego i spokojnej pracy :loveu:
  15. [quote name='Cavy'][B]*anusia&ajlu*[/B] chodź do mnie na pogawędki. :cool3:[/QUOTE] hihi pozasmiecajmy agi watek:evil_lol: :D dobr juz ide bo widzialam juz fajne fotki, przyjedz do mnie pocykasz nam zdjecia:)
  16. [quote name='dOgLoV']w niedziele :lol: a co , tez sie wybieracie ?? :lol: u nas hmmm taka jakas dziwna , niby sloneczko sie przebija ale za ciepło to nie jest :roll: zreszta to i tak mało wazne bo pół dnia w pracy spedze :evil_lol: śpioch :eviltong:[/QUOTE] taaa bede w niedziele, jak mi kierowniczka zalatwi wolne;) bede was szukac:D jakby co napewno bede kolo ringu z grzywkami;) ja mam napewno 3dni wolnego.... jeszcze ta niedziele mi by sie przydala;) jaki spioch, robia mi lazienke, wymieniaja rury i musze w domu siedziec:/ [quote name='Cavy']Ja od szóstej już nie śpię [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] Z psem i tak nie wyjdę, bo się usmażymy, aż wieczorem dopiero. Dajcie jakiś ciekawy temat do pogaduszek :lol:[/QUOTE] ja od 8 nie spie i mam wolne i jestem zla bo mnie obudzili o 8:/ mama byla rano z Ajlu i narazie nikt nie zrzuca mnie z lozka:D pogaduszki hmmm moze o psach:evil_lol: kurcze remont mnie czeka bo demolke mi w lazience zrobili....:/
  17. ale fajny spacerek:loveu: Fuksio napewno zadowolony z takiego rudego towarzystwa:loveu: suuuuper... i mizianeczko dla slicznego niech sie nie wyglupia i niech zdrowy bedzie;)
  18. o kurcze ale podobne;) prawie jak siostra:evil_lol::loveu: superowo oglada sie dwa Futrzaki;)
  19. u nas jeszcze nie wiem jaka pogoda;) zaslonek jeszcze nie odslonilam:D
  20. wszystkie foty boskie:loveu: ja to chyba sie musze gdzies przeprowadzic, u nas kupe samochodow, ulic, halasu, zadnych gorek, strumykow :/ a jak gdzies jest las to musze autobusami jechac:/ tylko mam dylemat gdzie bym wybrala jakies odpowiednie miejsce:)
  21. kiedy bedziecie w łodzi? w sobote, czy niedziele?
  22. [quote name='Cavy']Kundzica tej sierści ma już o wiele za dużo, strasznie jej się kołtuni i w cholerę gubi jej po całym domu, wczoraj znalazłam pięć kołtunów w kuchni. Codziennie tak chodzę i zbieram. :shake: Ale to jeszcze ta niemowlęca sierść i dlatego taka delikatna. Oj tak, mój kot jest zwariowany. Ostatnio upodobała sobie szafę do spania. Wskakuje na nią jakoś i śpi pół dnia. :mdleje:[/QUOTE] moja ma taki dziwny puch i jak sie ja na rece bierze to sie jest calym w takim puchu;) to se Kundzia znalazla wygodne miejsce do spania, moja wiecznie gdzies lazi a jak byla mniejsza to wchodzila do wersalki i spala w poscieli, teraz sie juz tam nie miesci ;) miziiianko:loveu: szczenior fajny;)
  23. hej, hej:loveu: juz poprawilam :p
  24. hahaha z checia poslucham Amorka arii:evil_lol: dobra jak nie bedzie padalo BEDE :D Zosienka z checia skonsumuje prezenciki:loveu: ;)
×
×
  • Create New...