Zacytowałam Twoją odpowiedź do słów a nie do Ciebie. Ty chyba nie umiesz dobrze odbierać wiadomości? CIEBIE czyli do każdego kto to czyta.
Ty też się wszędzie pchasz, wtedy jest ok, co?
Cavy i tak tego nie widzi, jak i nigdy tu nie wróci.
Wiesz co? Nie wchodź nigdzie oprócz swojej galerii. Gdzie indziej to nie Twoja piaskownica przecież :p
A ja kończę, odznaczam wątek, skoro już nie będzie tu Tofika i Kundzi. Papa