Jump to content
Dogomania

Shel

Members
  • Posts

    2068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shel

  1. Shel

    Ares...

    [quote name='Ania!'][URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT00412.jpg[/URL] I piłka została zamordowana ;) U nas niestety tylko wieje i zimno, słońca nie ma :placz:[/quote] Taak, piłka była własnością mojego brata, potem SAMA(!) pękła no i już należy do psa... Miała okrągły kształt, tylko Puma się zmyła, trochę flak był, a Ares ją doprawił jakiś miesiąc temu... A jak wygląda to opisywać nie muszę,bo widać na zdjęciach :diabloti: Ja potem poszłam z psami na spacer. Idę, widzę na niebie jakieś paski, stoję i się gapię. Zrobiłam krok, a tu na mnie taka fala deszczu :lol: Dobrze, że wyszłam tylko jakieś 50m od domu :lol::lol: [quote name='tonacja'][URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0030-2.jpg[/URL] Uwielbiam collakowate spojrzenia :loveu: A piłka to chyba ich ulubiony gryzak :D[/quote] Ojjj przez to spojrzenie bardzo dobrze idzie mu żebranie :angryy: ale bez tego spojrzenia nie wyobrażam go sobie :loveu: No, dla Aresa wszystko czym można rzucić i pogryźć jest rulez :razz: Troszkę fotek jeszcze :D [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0015-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0007-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0006-6.jpg[/IMG] Mozę potem jak się wyrobię to dam więcej :] Na razie mykam do innych galerii, a potem za grafikę się biorę.
  2. Cześć! :) Nooo pogoda to chyba w całej Polsce taka do dupy :angryy::angryy::roll:
  3. Hejka : D :P
  4. [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/zdjecia170.jpg[/url] Ale zaciesz :D.
  5. [url]http://lh5.ggpht.com/_x16eEneDV3M/StNggP4ZjcI/AAAAAAAABWU/VGTDcX8zEvs/s640/PA110029.JPG[/url] Fajna fotka :D.
  6. Shel

    Ares...

    No genialne! wiem! :lol::lol::lol::lol: Już się poprawiamy! Mam nowe foty ;) [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0029-4.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0030-2.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0032-6.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT00412.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0043-7.jpg[/img] U nas strasznie wieje, ale to chyba w całej Polsce, na szczęście świeci słońce, ale i tak jest zimno.. no ja chodzę w rękawiczkach :oops::lol:
  7. Hejka! U nas nowe foty zaraz ;) Dzisiaj wieczorem wpadnę i odrobię zaległości! Na razie tylko się witam i życzę miłego dnia :D
  8. Ano ... Codziennie staram się (:diabloti:) robić zamówienia, a do anszej galerii i innych wpadam co dwa dni. Także jutro możesz spodziewać się fotek :evil_lol:
  9. ale cudny coliś :loveu: (*) Ringo też prześwietny!
  10. Świetny jest :}
  11. o matko. Współczuję XD. U nas też taka dupiata pogoda, fotek też robić nie będę, ale moze jakiś spacerowy filmik... :diabloti::lol:
  12. [url]http://lh3.ggpht.com/_x16eEneDV3M/StChx733ySI/AAAAAAAABQo/nSWCM2MarDw/s720/DSC_0173%20%282%29.JPG[/url] :loveu::loveu::loveu:
  13. Hejkaa :] :lol:
  14. [quote name='Atkaaaa']Dziś byliśmy na spacerze nad morzem:cool3: Mam mnóstwo fot:cool3: Było pełno szczeniaków i dwa borderki:loveu: A początkowo spacer miał być we trójkę, Karolina od Rasty ( wcześniej Atoska), szczeniak bordero podobny ze schroniska, którego zdjecie już tu zamieszczałam no i Dżeks :D Jak tylko zgram na komputer i pozmniejszam to coś wrzucę;)[/quote] Foty!! Szybko!!
  15. U Was zawsze fajnie psie mieszanki :D.
  16. Heja :] Miłego dnia :p
  17. Ale macie fajnie kolorowo :D.
  18. Smaczna słoma była? :cool3:
  19. Hejka :D Miłego dnia :D
  20. [url]http://images8.fotosik.pl/106/f26094e5a24b5cf1.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:
  21. [url]http://photos.nasza-klasa.pl/17526022/104/main/3f3ec3ec84.jpeg[/url] Super fotka!
  22. [url]http://i33.tinypic.com/zu1nq8.jpg[/url] Toż to wampir!
×
×
  • Create New...