Jump to content
Dogomania

Shel

Members
  • Posts

    2068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shel

  1. Biedne łóżko... :diabloti: :shake:
  2. Ta, ale podobieństwo :lol: Tak jak Suzi i berneńczyk :P
  3. Shel

    Benek i Hachi.

    Siemano :D :D
  4. hejka :mdrmed::mdrmed::mdrmed:
  5. Shel

    Diana :)

    E tam. Fajne są :)
  6. Hej chyba po raz pierwszy :cool3:
  7. Shel

    Ares...

    [quote name='jmw']Siemano! U Michaela biegania na jednej nodze nie zauważyłam, u Elvisa jak najbardziej :diabloti: :cool1: :evil_lol:[/quote] [quote name='tonacja']Oj mój biega...a czasami wręcz lata :D Ares ma taki słodki uśmiechnięty pychol :loveu:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: fanklub! [quote name='agaciaaa'][URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0015-2.jpg[/URL] ooo masz trzeciego psa :evil_lol: [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0143-1.jpg[/URL] :D[/quote] [quote name='Onomato-Peja']Faktycznie przypomina psa ! :D [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/910/piesh.jpg[/IMG][/quote] [quote name='Czarnulka'][URL]http://img30.imageshack.us/img30/910/piesh.jpg[/URL] no i to bardzo przypomina psa.[/quote] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:padłam [URL]http://img30.imageshack.us/img30/910/piesh.jpg[/URL] [/B][/FONT][/COLOR][/quote] REWELACJA! Siedzę na ziemi i rżę ze śmiechu :lol::lol:
  8. Shel

    Ares...

    Dziękujemy!! Czy Wasze psy też biegają na jednej nodze? [IMG]http://i35.tinypic.com/24w6d8l.jpg[/IMG]
  9. Ale slodziak! Banner już gotowy :cool3:
  10. Shel

    Ares...

    No to fotki dla Was :D Jesienna kolekcja. :evil_lol: [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0015-2.jpg[/IMG] Producenci :cool3: [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0019-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0021-5.jpg[/IMG]
  11. Nie Twoja galeria! FUKSA! :eviltong:
  12. Super fotki i filmik ;););)
  13. [url]http://images44.fotosik.pl/212/56992a8953cfb231med.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
  14. Ale ona fajniutka ;)
  15. Proszę mi tu nie PFYchać :eviltong:
  16. Dalej nic??? :shake:
  17. Hej :) . a gdzie nowe foty?? :placz:
  18. Więcej!!! :angryy::mad:
  19. Hejka sobotnio xD.
  20. Śliczna :razz:
  21. Ale się fajnie bawią :D.
  22. Heja :] Miłego dzionka :diabloti:
  23. Te jesienne foty są super, ale to już wiesz :cool3:
×
×
  • Create New...