Szkoła ist nicht gut XDD. Ten spr z niemieckiego był łatwy, ale za to dostałam 2 z bioli, bo wywaliła z kartkówka, a na niej jakieś nazwy których nigdy nie słyszałam (:diabloti:) :evil_lol: W sumie to były dwie najlepsze oceny, 3. Jeszcze chba trzy 2 i reszta kapy, na 30 osób, także nie poszło mi źle :cool3:
Co do ruskich to już dyskutować nie będę :offtopic::eviltong:
A co do pogody.. u nas dzisiaj ciepło było nawet, ale bez słońca :shake: Ale ważne, że ciepło :diabloti: