Dziękujemy bardzo! :)
tonacja, jak go włączasz to jest ramka i tam powinno pisać jaka to wersja ;)
[img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0050-1.jpg[/img]
[img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0049-4.jpg[/img]
[img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0048-6.jpg[/img]
[img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0047-4.jpg[/img]
[img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0045-6.jpg[/img]
biorę się za linkowanie kolejnych fotek... Wiem, za dobra jestem :diabloti: