Jump to content
Dogomania

Shel

Members
  • Posts

    2068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shel

  1. Shel

    Szarek-galeria

    Hej! My też będziemy wpadać :multi: Psiak i kumple świetni :]
  2. U nas śnieg i deszcz . . . ale na spacer pójdziemy. Jakoś :evil_lol: w gumowcach i kurtce przeciwdeszczowej :lol::lol:
  3. Shel

    Ares...

    Dziękujemy bardzo! :) tonacja, jak go włączasz to jest ramka i tam powinno pisać jaka to wersja ;) [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0050-1.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0049-4.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0048-6.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0047-4.jpg[/img] [img]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0045-6.jpg[/img] biorę się za linkowanie kolejnych fotek... Wiem, za dobra jestem :diabloti:
  4. Hej :] Witamy się po raz pierwszy :D
  5. Shel

    Ares...

    [quote name='chantell']niah niah xd a w czym robisz? Ap?[/quote] ap 7.0 ce ;)
  6. Shel

    Ares...

    [quote name='Chantell']hii xD co robisz?:D[/quote] Grafikę :evil_lol: [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a więc wszystko już jasne z tą grafiką :)[/B][/FONT][/COLOR][/quote] :)
  7. Shel

    Ares...

    [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]czemu zepsułaś piłkę i dopiero taką popsutą mu dałaś?:mad::eviltong: śliczne fotki :loveu: jaką grafikę? :diabloti: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] No i znów wszystko na mnie :placz: :evil_lol: DZiękujemy :multi: A taką grafikę ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f38/grafika-na-zamowienie-144462/index34.html[/url]
  8. Heej :] Kiedy coś nowego?
  9. Jutro mają być foty!! Obowiązkowo :mad:
  10. Shel

    Carmen i Zirka

    Witamy się po raz pierwszy :]
  11. [url]http://i867.photobucket.com/albums/ab240/aktaga/spacer%20morze%2027%2009/Spacer%2010%2010%2009r%20Polanka/DSC_0282.jpg[/url] :lol::lol: [url]http://i867.photobucket.com/albums/ab240/aktaga/spacer%20morze%2027%2009/Spacer%2010%2010%2009r%20Polanka/DSC_0235.jpg[/url] :lol::lol: Ale fajnie psiury :loveu:
  12. [url]http://images45.fotosik.pl/214/4ba70e0a812a6787.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
  13. Prześliczna suńka :) :)
  14. No to dobrze, że nic poważnego się nie stało. :multi:
  15. L.E.Ń :evil_lol::evil_lol::evil_lol: btw... bryy ;P
  16. Shel

    Diana :)

    Hejka :] :] :}
  17. Witamy się :)
  18. Psychol Ares z mądrą właścicielką wita psychola Ringa... no... właścicielkę teeż :diabloti:
  19. Hejka :D :multi:
  20. Shel

    Ares...

    [quote name='Chantell']uooo :D foty! [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0029-4.jpg[/URL] cudny jest :loveu: [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0006-6.jpg[/URL] co to? takie grube szele?[/quote] Taak foty :diabloti::diabloti: Dziękujemy :] To nie są takie zwykłe szele, tylko do jeżdżenia przy rowerze :] Po prostu w takich psu się lepiej biega. [url=http://allegro.pl/item777542961_szelki_rower_pies_wielka_frajda_rozmiar_m.html]Szelki + rower + pies = Wielka FRAJDA rozmiar M (777542961) - Aukcje internetowe Allegro[/url] :)
  21. Shel

    Benek i Hachi.

    [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/1-15.jpg[/url] Niezła mina :lol: [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/5-17.jpg[/url] [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/4-17.jpg[/url] Ale super ujęcia! :)
  22. A fotki z tego będą? :eviltong:
  23. Shel

    Ares...

    [quote name='Bartiśkowa_'][URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0030-2.jpg[/URL] jaki fajny zaciech :loveu:[/quote] On to się z wszystkiego cieszy :razz: XD [I][B] [COLOR=SandyBrown]FOTY NA POPRZEDNIEJ!!! [/COLOR][/B][/I] (jedyna taka okazja :lol: )
×
×
  • Create New...