Jeżeli ktoś ma jakieś fanty, to znam taką maniaczkę robienia bazarków :evil_lol::evil_lol: - sonek666 jest chętna. Najlepiej było by przesłać zdjęcia z króciutkim opisem i sugerowanymi cenami na [email][email protected][/email]
Też zaglądam do Krzywego Pyszczka :) ( który może jest już Prostym Pyszczkiem;) ? )
Skończył się bazarek, zbieram pieniądze - dzięki ofiarodawczyniom fantów, poświęceniu kupujących i podnoszących jest ładnie ponad 100zł :multi: :multi:
Hura :multi: Jakie dobre wieści :)
Czytam prawie od początku, nie pisałam, bo z tymczasem nie jestem w stanie pomóc, ale przynajmniej jakiś grosz podeślę dla małej. Jeżeli konto jest na początku, to znajdę, jeżeli nie, to proszę na pw.
Tak z ,,twarzy" to on chyba ma jakiś 1% z doga ;)?
Chudzina straszna:( i futerko też kiepściutkie:(
Ale ciotki zdolne :loveu: tyle ogłoszeń mały już ma:):)
Poczytałam :mad: Nóż się w kieszeni otwiera.
Ukłony dla p. dr od mojej ósemki śmietnikowców - szkoda że zanim posterylizowałam, nie poszukałam im pięknych kawalerów:cool3: - miałabym teraz może dwudziestkę??
Mnóżmy się i radujmy, rozum przyjdzie później.
Trafiłam z wątku jego kumpla z łańcucha. Biedne psiaki a mały jeszcze do tego nie widzi :( Co z nim będzie :( Jest szansa, że ktoś przygarnie malucha? To młody psiak, przed nim całe życie.