-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
10lteni Franek juz na nic nie czeka :( za TM
Maruda666 replied to kizimizi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja melduję, że 50 zł za transport do Łodzi już na koncie :) -
To już dziś próba łapania ? Trzymam mocne kciuki .
-
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
Maruda666 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mały idealny psi pulpecik z lwim ogonem :evil_lol: -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Też na nich czekam i się martwię :( -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
Maruda666 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Jaka ślicznota :loveu: Kilka dni i taka róznica :) -
[quote name='Martika@Aischa']Jutro ponownie złożę wizytę Bostonkowi i całej reszcie ;) Wyściskam chłopaka od wszystkich cioteczek tak pięknie mu kibicujących :lol: kochane jesteście :loveu:[/QUOTE] To proszę buziaczka też ode mnie :):)
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Nakarmiłam, ale niestety znów tylko biały był :( Nocą przychodzą jeszcze inne, ale tych już nie znam - ja ślepata ;) jestem, nawet jak wyglądam przez okno i widzę że coś się tam rusza, to nie bardzo wiem co ;) Wczoraj w nocy zdziwiłam się, że tyle jeszcze suchego zostało, taka fajna kupeczka tego była :evil_lol: - jak sprawdziłam ,,ręcznie" okazało się, ze to jeż :lol: Co gorsza znowu mam osiem kotów :( - wiozłam z Cieszyna kociaka, którego przygarnęła moja mama - miał mieć dom w Legnicy. Kobita niby brzmiała sensownie, co z tego, po 24 godz. telefon - proszę po niego przyjechać, bo się gryzie z moim kotem :( Byłyśmy tam przy oddaniu z Sonką około godziny, kociaki ślicznie się bawiły. Komu Maluszka? Komu? Zawiozę chętnie do domu :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/189/kotv.png/"][IMG]http://imageshack.us/a/img189/7467/kotv.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/842/kotix.png/"][IMG]http://imageshack.us/a/img842/5242/kotix.png[/IMG][/URL] -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Mysza2']no jeszcze musi wrócić nie przez Berlin :diabloti:[/QUOTE] Na razie siedzi do niedzieli u chłopaka w Bełchatowie, więc jestem spokojna ;) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Dała :) :) -
Fundacja "Zwierzęca Arkadia" - rok 2014 rokiem tragicznym...
Maruda666 replied to Avilia's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Czy mogę tutaj zaprosić na bazarek dla Pszczyniaków :) ? http://www.dogomania.pl/forum/threads/231495-Markowe-ciuszki-biżuteria-i-coś-na-słodko-dla-Pszczyniaków-do-05-10-godz-22-0?p=19603774#post19603774 -
Klub Przyjaciół i Posiadaczy Pszczyńskich Psiaków
Maruda666 replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na bazarek dla Pszczyniaków - ciuszki podarowane przez cioteczkę ewu :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231495-Markowe-ciuszki-biżuteria-i-coś-na-słodko-dla-Pszczyniaków-do-05-10-godz-22-0?p=19603774#post19603774[/url] Będę wdzięczna za rozpowszechnianie ;) -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
Maruda666 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mała pewnie już odsypia podróż :) -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
Maruda666 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mała dotarła :):):) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Jej :oops:, dziewczyny :loveu: nie liczyłam na takie powitanie :):) Zobaczcie kudłaczkę z Wałbrzyskiego schronu - właśnie dotarła z moją Sonką do bezpiecznej przystani w Łodzi ( a ja mogę odsapnąć, bo znając własne dziecko, cały dzień martwiłam się, gdzie ona dojedzie :evil_lol: - obawiałam się np telefonu - ,, mama, jestem w Berlinie, którędy na Łódź ?? ) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232776-Skołtuniona-zapomniana-10-letnia-sunieczka-porzucona-w-schronie-wciąż-ma-nadzieję/page2[/URL] -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
Maruda666 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Nr telefonu podałam na pw ;) Dzwoniłam przed chwilą - będą koło 16/17 - musi zrobić krótką przerwę w Bełchatowie. -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
Maruda666 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wiadomości z trasy :) - jako że Sonka coś się nie dogadała, nie zabrała transporterka i mała jedzie luzem. Jest spokojniutka - śpi albo patrzy w okno. -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Wprawdzie przez tydzień mnie nie było, ale kociate jeść dostawały :) Niestety mąż nie bardzo wie, kto jest kto ;) - twierdzi, że Maciek pojawił się raz, coś zjadł i wg męża nie wyglądał na konającego. Od mojego powrotu nie widziałam żadnego :( ( tzn Maćka i Farta) - tylko że już wcześniej robi się ciemno, moje koty wcześniej wracają i potem już nie wychodzę. Jedzenie systematycznie znika - i to z miseczki ( mokre wymieszane z suchym ) i suche które też im podsypuję. Białas który jest tutaj od kilku lat regularnie na mnie czeka, zrobił się taki całkiem sensowny :) - zamiast cieniutkiej szyjki, ma przyzwoite kocie karczysko:) i pierwszy raz od trzech lat podchodzi do mnie w porach między karmieniem i daje się pogłaskać :):) -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
Maruda666 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mam w domu Fiprex Kot 52,5mg/0,7 ml - czy to dla niej może być? Jak się nada mogę dać Soni na drogę . -
Skołtuniona 10-letnia sunieczka- Nuka ma dom :)))
Maruda666 replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Zapisuję się na wątku . Mała nareszcie spędzi noc w normalnych warunkach :lol: -
Podniosę psiaki :multi: i pozazdroszczę babciom :):)
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Cały czas liczę na to, że lada moment się pojawi. Tylko że ja w sobotę na tydzień wyjeżdżam :( Sonka nie lata w ciągu dnia z nimi tyle co ja i może go przegapić :(