Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Tego białego pamiętam, chyba nawet wtedy pytałam co to za przystojny jegomość :) Mocne kciuki za Białasa :) Guciowi na szczęście strzykawką bez problemu :) z jedzeniem to u niego dziwnie - niby cały czas chce jeść ale jak przyjdzie co do czego, to jakby zapominał o co chodzi. Czasami wystarczy obrócić miseczkę i wcina jakby to widział po raz pierwszy, czasami nadal siedzi i czeka nie wiadomo na co. Wyniki nasz Guć ma praktycznie od wiosny takie same - nerkowe w porządku ( za wyjątkiem totalnego białkomoczu), bardzo niski wapń i spory bałagan w morfologii ( płytki mu lecą w dół, eozynofile ma cały czas bardzo wysoko, a ta reszta też w większości po za normą ).
  2. Dziękuję Maćku - nasz wet właśnie zaczął coś mówić o chłoniaku jelita. Była już białaczka, jest chłoniak a ja myślę, że to po prostu starość. Nasz Guć ma co najmniej 15 lat, swoje w życiu przeszedł, przed kilkoma laty trafił do nas wyglądając tak jak teraz - skóra i kości :( Marticzka, całe stado już dobrze leciwe, na pewno łykowate :evil_lol:
  3. Dawno do kawalera nie zaglądałam, byłam pewna, że przystojniak już grzeje tyłek we własnym domku, a tu nic :( Charli, coś słabo się starasz, albo za dobrze Ci u Maćka :)
  4. Brakuje mi słów :grin: :grin: Przypuszczam, że klucz z zamka zniknął już na stałe ;) Oboje jesteście aniołami :angel:
  5. Podpisuję się pod całością :) Właśnie myślę co by uszkodzić Szeryfowi, żeby nie właził na samochody sąsiadów - chyba skończy się na przetrąceniu nóżki :pissed:
  6. Zbucolone to za mało :) - zbucolony i fałszywie uśmiechnięty ;)
  7. ...i jednego kła ? :) Po latach można powspominać, patrząc na stare zdjęcia:) - Rysiek od kilku lat już urzęduje w Cieszynie, Cezarka już z nami nie ma, Marudzie nieźle się przytyło :)
  8. Na poprzedniej stronie kilka ich było ;) Ostatnio coś mniej focę to swoje stado, ale wczoraj robiłam czystki i wpadło mi w oko kilka fajnych starych Nasza jednokłowa księżniczka [url=http://naforum.zapodaj.net/e493e58160d9.jpg.html][/url] Tu Gucio w zeszłym roku, jeszcze w pełni sił, z Sonką. [url=http://naforum.zapodaj.net/0b34c83f3419.jpg.html][/url] Szeryfuncio :) ale nie bokiem, nie widać zawijasów. [url=http://naforum.zapodaj.net/0aa58db7b948.jpg.html][/url] Usiąść to za bardzo nie ma gdzie - Szeryf i Maruda [url=http://naforum.zapodaj.net/1d13d63dbf93.jpg.html][/url] I bardzo stare zdjęcie - Maruda krótko po sterylce i Rysiek, który właśnie wtedy do nas trafił. Maruda dzielnie mu matkowała :) Legowisko należało do naszego Cezara, jeszcze wtedy żył, ale koty skutecznie go wyeksmitowały. [url=http://naforum.zapodaj.net/220ed19a5235.jpg.html][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/220ed19a5235.jpg.html][/url]
  9. Poszło do Karlosa 87zł za medykamenty :)
  10. Przelew zrobię jutro - 16zł za podkłady i 70zł za tabletki . Makila, podaj mi jaki rozmiar majtasów zamówić dla Karloska - http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=11927 Mam na koncie 220zł z bazarku Soni :)
  11. Sonka rozlicza swój bazar - wyszlo jej ciut ponad 200zł, tylko coś nie może skończyć.
  12. Kikou dała znać, że do Cejlonka też już doszło.
  13. Tobciu :) tak bardzo się nie śpieszy. Bartuś nie stoi jakoś bardzo tragicznie - listopad ma opłacony, na grudzień też już prawie mamy. Byle tylko nam nie chorował :modla: . Bardzo dziękujemy :)
  14. Poszły przelewy dla Aramisa, Diesla i Cejlonka ( nie wiem czemu, ale cały czas chcę o nim pisać Sajgonek ;) ), Bartkowi i Karlosowi też już dopisałam - każdy dostał po 105zł.
  15. Eluś, to był taki krótki wypad, jak to o tej porze roku bywa związany raczej z grobami . Muszę zrobić takie pozowane boczne zdjęcie Szeryfa :) - bydle znów zaczęło łazić po samochodach. Na szczęście trafiło na sensownego sąsiada - Szeryf wychodzi od wczoraj po zmroku , jak już maski samochodów nie są nagrzane od słońca. A żona sąsiada określiła go krótko - ,, a to ten łapserdak z kołami na brzuchu" :) - Szercio ma na bokach takie śmieszne zawijasy.
  16. Jeżeli ma mu to pomóc aby nie czuł bólu, to chyba nie ma wyjścia i trzeba dawać.
  17. Na koncie Zuzi mam 515zł - więc dla każdego psiaka będzie 103zł.
  18. Przelałam 403zł - pobyt za październik i 35 zł za fakturę.
  19. Posłałam 210zł za mieszkanie i na koncie małego zostało raptem 28zł :( Nie doliczyłam jeszcze ostatnich wpłat - jutro się za to wezmę.
  20. Tobciu :Rose: dziękujemy w imieniu Bartusia. Mały pewnie tęskni za swoim dużym kumplem, on tak wiernie dreptał za nim na spacerach.
  21. Dziewczyny, wypowiedzcie się co do majtasów., zamawiać takie? Makila, zmierzysz ile Karlosek ma w pasie? Do niedzieli mnie nie będzie, ale po powrocie to mu takie sprawię od siebie ;)
  22. Jak te flaszki obalimy, to i dwie książki stworzymy :happy1: Znikam na kilka dni i chyba nie będę miała dostępu do kompa. Jadę na Śląsk - mijając Gliwice będę machać w kierunku Dąbrowy :)
  23. Zyski po połowie;) ? Nasz Guciek jest po pobraniu krwi - wczoraj była z nim Sonka. Miałam dzwonić o wyniki, ale coś nasz wet chyba zajęty bo nie odbiera - myślę, że jakby było bardzo źle, dał by znać. Pobieranie wyglądało jak zwykle u Gucia ciekawie - wkłucie w pierwszą żyłkę, kap, kap, tak co pół minuty. Guciek zasnął, Sonka też już przysypiała. Kolejna żyłka... i to samo. W końcu nałapali :) Igła z żyły i z Gucia trysnęło jak z fontanny :niewiem: Nie wiem, czy on ma te naczynia może już tak miażdżycowo zmienione, trafia się w jakąś blaszkę? Czy koty miewają miażdżycę ?
  24. To ja proszę nr kont - do Kikou mam ( Cejlonik) , na nasze dziadki też bez problemu. Beat dla Diesla, to pewnie do Ciebie ( ale chyba też wykasowałam ) a Aramis? Oczywiście o najważniejszym zapomniałam - Meps zdecydowała, że swoją nadpłatę zostawie dla dziadków - DZIĘKUJEMY :Rose:
×
×
  • Create New...