Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. Z ostatnich wieści od Bogusi - u małego wszystko w porządku. Spaceruje, apetyt mu dopisuje :)
  2. No i narobiłam sobie bałaganu :( - całe stado ma pchły :( Tzn na pewno ma Kota, Gucio, na maluszku też znalazłam jedną młodą - albo to pryskanie nie wszystkie zabiło, albo nowe pokolenie się kluje :( U mojej Koty pojawiło się na grzbiecie coś takiego jak u Szeryfa. U Koty to jest typowa reakcja na pchły, wystarczy nawet jedna. Że ja wcześniej nie pomyślałam o tym w związku z Szeryfem - wymieniłam mu obróżkę, bo już trochę chodził, ale nie pomyślałam, że mógł w międzyczasie coś przynieść do domu i że też może tak reagować na pchły :( Duże paradują od kilku godzin w gustownych kolorowych obróżkach. Lolek dumny, że też coś dostał na własność :) Jutro muszę wyciągnąć dzikiego spod łóżka i pojechać z małymi na ,, oprysk" No i dla dużych też chyba na wszelki wypadek wezmę coś na grzbiet. Maluszek na zdjęciu wyszedł taki jakiś szarawy, ale wygląda już naprawdę ładnie :) To dziksze wychodzi do jedzenia. Jeżeli nie wejdę do pokoju to mogę nawet na niego popatrzeć ;) Dziś rano ( też zza drzwi) widziałam go w kuwecie - też mnie widział i nie uciekł :)
  3. Dziękuję za zaproszenie:) - nawiedzę Cię :)
  4. Już byłam :) Marticzka, u mnie zawsze można, nawet trzeba :)
  5. Przed godziną - odważniejszy maluszek z wujkiem Guciem [url=http://naforum.zapodaj.net/15f3c6d0559c.jpg.html][/url]
  6. Dobrze, że maluch już ma jakiś tymczas. Po ,, obrobieniu" może się okaże, że on wcale nie taki stary :) Głaski dla Luśkota i reszty stada :)
  7. Wszystkie dziękują :) Maluch mniejszy lata już okresowo po mieszkaniu, większy niestety bez zmian :( - siedzi pod łóżkiem. Mój paznokieć do połowy granatowy i pewnie tak zostanie póki nie odrośnie. Nie sądziłam, że taki maluch ma taką mocną szczękę. Ale mu wybaczyłam :) Guć kończy dzisiaj antybiotyk. Przy okazji wizyty u weta wzięłam dla niego nową suchą karmę - za 400g dałam 45zł ( dalej nie mam emotek, było by tu zgrzytanie zębami ). Gucio zjada niechętnie, po kilka pestek, ale wczorajszy urobek był już całkiem sensowny. Niestety moje dwa największe spaślaki ( Cinka i Maruda) wyraźnie w karmie zasmakowały - nieźle się gimnastykujemy w obronie Guciego jadła ;)
  8. Allu, dotarła i jest już ,, zaksięgowana " :) dziękujemy :)
  9. Z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/144491-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-staruszka-karlosa-do-2812/ dopisuję do konta Karloska 90zł. Dziękuję kupującym :)
  10. A może by tak popytać u swoich wetów, może gdzieś byłoby taniej? Na teraz to trzeba kupić, tak czy siak.
  11. Sharka :) wielkie dzięki , już pędzę.
  12. Karmy póki co nie ujęłam w rozliczeniu, poszło z mojej kieszeni - jak Karlos kiedyś będzie na dobrym plusie, to coś sobie odliczę.
  13. Witam wszystkich w nowym roku :) Cała nasza siódemka macha do Was łapkami ;) Niestety dwa dzikuski nie są skore do machania - zabunkrowały się u Sonki pod łóżkiem i koniec. Mniejszy wprawdzie wychodzi ostrożnie, nawet daje się wygłaskać, ale ten większy wychyla nosa spod łóżka tylko jak nikogo nie ma w pokoju. Zaczynam pomału wprowadzać tam nasze koty, ale pierwszy jest Guć, który akurat póki co nie powinien mieć za bardzo kontaktu z maluchami - smarczy jak dzik, od kilku dni jest na antybiotyku. Nowych zdjęć maluszków nie będzie, póki nie wyjdą . Starsza część stada bez zmian :)
  14. Wiadomości od Tuptusia :) - strzelanina noworoczna wprawiła go w niezły stres, ale w końcu, chyba ze zmęczenia padł jak stał i spał do rana :) Biedne te zwierzaki :( dobrze, że to już się skończyło. Pozwolę sobie u Bartusia zaprosić na bazarek dla jego kumpla - Karlosa - http://www.dogomania.com/forum/topic/144793-ciuchowiska-dla-karlosa-zapraszam-do-2001/
  15. Wielka wyprzedaż ciuchów - dla staruszka Karlosa. http://www.dogomania.com/forum/topic/144793-ciuchowiska-dla-karlosa-zapraszam-do-2001/ [url=http://naforum.zapodaj.net/60e2feef5f21.jpg.html][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/0f8d51390f8d.jpg.html][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/2495fa4aeb08.jpg.html][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/0278f28d800d.jpg.html][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/c36b2c57070e.jpg.html][/url]
  16. Zapraszam na bazarzysko - ciuchowisko dla Karloska - http://www.dogomania.com/forum/topic/144793-ciuchowiska-dla-karlosa-zapraszam-do-2001/
  17. Ciocia Olena przysłała dla Tuptusia stałą od stycznie do czerwca - bardzo dziękujemy [url=http://www.picturesanimations.com/flowers][/url] Poszły pieniążki na utrzymanie za styczeń.
  18. Dla nas wszystkich, dwu i czworonożnych, tych które mają dom i tych jeszcze bez domu - wszelkiej pomyślności, zdrowia i oby ten nadchodzący był ciut lepszy niż mijający :) [URL=http://animated-images.suhttp://animated-images.su/photo/otkrytki/s_novym_godom/47][/URL]
  19. Dla nas wszystkich, dla naszych czworonogów - Karlosku dla Ciebie też - wszelkiej pomyślności, zdrowia i oby ten nadchodzący był ciut lepszy niż mijający :) [URL=http://animated-images.suhttp://animated-images.su/photo/otkrytki/s_novym_godom/47][/URL]
  20. Z życzeniami świątecznymi się spóźniłam, to na Nowy Rok z wyprzedzeniem :) Myszko, Marticzko, Asieńko, Maćku i wszystkim którzy tu zaglądają i nie zaglądają a zwierzaki kochają: [url=http://naforum.zapodaj.net/e595343b83dc.jpg.html][/url]
  21. Chyba nigdy nie robiłam cegiełkowego bazarku, mistrzem nie jestem. Wyszło mi coś takiego - http://www.dogomania.com/forum/topic/144761-kup-garstk%C4%99-karmy-dla-karlosa-do-20-stycznia/?p=15983598 Zapraszam :)
  22. Dorciu, pieniążki doleciały :) Konto Karlosa trochę lepiej wygląda, ale zaraz trzeba płacić za hotelik. Mój mały bazarek się skończył, coś tam będzie. Mam już sprawny aparat, więc pomału muszę się zabrać za to obiecane duże wyprzedaniowe bazarzysko. Za cegiełkowy zaraz się wezmę. Zaraz przeleję 75 zł za szczepienia.
  23. Doleciała :) Ładnemu we wszystkim ładnie ;) :)
  24. I znów się uśmiałam :) Nie wiem, czy sam da radę się domyć. Na razie czekam do jutra, podcieralam go na wilgotno. Jutro, o ile się już zatrzyma, spróbuję go wsadzić do miski ( przy poprzedniej próbie po przyjeździe do nas, było to nieszczęsne dziabnięcie). Na razie są na papce ryżowo-kurczkowo-marchwiowej i Nifuroksazidzie, wygląda na to, że jest od kilku godzin lepiej. Wczoraj wytępiliśmy tasiemca :)
×
×
  • Create New...