-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Dziękuję za życzenia :) Wszystkim odwiedzającym ten wątek, życzę spokojnych, rodzinnych świąt i oby nasi podopieczni szybko znajdowali domki. A tak ogólniej, obyśmy wszyscy lepsi byli :( To nowi lokatorzy mojej łazienki : to bardziej skośnookie dziabnęło mnie w palec, do tego wycieka z niego rzadka kupa :( widać na zdjęciu, że czysty to on nie jest :( [url=http://naforum.zapodaj.net/f9012bd1cc09.jpg.html][/url] -
Asiu, Luśkocie i reszto Rodziny - życzę Wam spokojnych, rodzinnych świąt, bez kup i przecieków.
-
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Nr mam :) - Dodziu, z bazarkiem postaram się ruszyć przez święta- rozebrał mnie jakiś wściekły wirus a do tego mam w łazience małe dzikusy z biegunką . Zamówię dla Karlosa karmę , a pieniądze będziemy jakoś zbierać. Nie może zostać bez jedzenia. Co do warunków pobytu Karlosa, to myślę, że napisze Makila albo dziewczyny odpowiedzialne za niego. Życzę wszystkim spokojnych, rodzinnych świąt :) Ps - karmę zamówiłam. -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Ale jestem spostrzegawcza ;) -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Czyli karma wyszła by 195zł :( Nie pozostaje nic innego, jak ogłosić zbiórkę na jadełko :) - kto da piątaka na zapełnienie brzuszka psiaka ? Nie robiłam nigdy cegiełkowych, ale coś pomyślę wieczorem. -
Dziadek Mars chory na Cushinga - odszedł za TM [*]
Maruda666 replied to yolanovi's topic in Już w nowym domu
Trzymaj się Marsik, z każdym dniem ma być już tylko lepiej :) -
Gratulacje :) Proste?
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Coś zmieniłaś ? -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
To już kolejny psiak wydany przez to schronisko bez żadnych szczepień. Zaszczepić to go chyba i tak trzeba? Wyniki pewnie też by warto powtórzyć - wiadomo jakie miał w schronie? Karmę pewnie dobrze było by utrzymać, tylko ile to kosztuje :( -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Zaznaczyłam w rozliczeniu :) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Nic by się nie wydało, gdybyś nie napisała ;) Ja milczę jak grób :) Asiu cytując, to zanim napiszesz swoją kwestię, po prostu zmień co potrzebujesz w cytacie. -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Dotarł przelew od Aramisa [*] - dziękujemy. Te procenty propolisowe, to sobie gdzieś zapiszę :) - warto wiedzieć. -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
No i nie da się ukryć, że jest trochę młodsza ;) -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Właśnie dałam kotom kolację - ładnie jedzą, po dwie sztuki przy miseczkach a z góry na szafce, przy swojej misce pilnuje porządku Szeryf. Stanęłam w drzwiach zapatrzona na taką zgodę, zdziwiona tym, że nawet Kota je w sąsiedztwie Marudy :) - Kota mimo że jest u nas już całe lata nadal ma nawyki z meliny - porywa kawał jedzenia i ucieka. I złapałam się na tym, że zostawiłam im zapalone światło , chyba żeby dobrze widziały do misek :) Koty ostatnio, chyba jak wszyscy, więcej śpią. Na dwór wychodzi głównie Maruda - jej wrzasków pod drzwiami nie da się wytrzymać, trzeba z nią zejść. Głupie numery za to zaczęła robić Kropa - siada pod drzwiami wpatrzona w klamkę, w końcu z nią wychodzę, bo mi jej szkoda. Chętnie zbiega po schodach na sam dół ... i tam zwrot, wraca do domu. Na niej jakoś to drugie piętro nie robi wrażenia, traktuje to jako przebieżkę, a ja mam dość :pissed: -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
To chyba zależy od przeglądarki - u mnie enter nie jest potrzebny. I bez podglądu widzę co mam - dziwne to dogo ( na podglądzie nie mogę korzystać z emotek :( ). -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Jesteś rewelacyjna :) :) Lecę do Luśkota zobaczyć postępy w cytowaniu :) -
Ten kielonek dla kotów mnie rozłożył :shiny:
-
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Asiu, pewnie trzeba zacytować całość i usunąć to co niepotrzebne . Co do urojeń, to chyba jeszcze sporo Ci brakuje :) Maćku, tymi brwiami, to mnie dobiłeś ;) - posprawdzałam całej rodzinie. Ze wszołami miałam kontakt raz, na początku tego wątku był kot, Wszoł - łapałam go gołymi rencami, u weta trzymałam i na mnie nic nie przelazło a wet miał problem zmyć paskudztwo z rąk. Wtedy też stwierdziłam, że palenie służy zdrowiu :) Zapraszam na bazarek dla Karlosa - http://www.dogomania.com/forum/topic/144491-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-staruszka-karlosa-do-2812/ -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Skleciłam bazarzysko z tego co miałam kiedyś pofocone ( padł mi aparat :madgo: ) - zapraszam :) http://www.dogomania.com/forum/topic/144491-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-staruszka-karlosa-do-2812/?p=15949925 -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Beatka, jakbyś dała radę, było by dobrze. Ale Aramis chyba też był na minusie ? Pouzupełniałam wpłaty i Karlos ma na koncie 90zł. Ostatnio miałam trochę wyjazdów i coś nie mogę się zabrać za bazarek, ale co nieco już zaczęłam i taki mały chyba przez weekend ruszę. -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Maluszek to piękny nie jest :( - cały czas duże , twarde brzuszysko, mimo że niby odrobaczany. Jedno oczko mam wrażenie, że mu ucieka :( Buźka wprawdzie już się zagoiła, ale okazało się , że ma wszoły, nie wiem czy to może być przyczyną, że ma matowe, takie jakieś brzydkie futerko? Byłyśmy tam kilka razy w tym czasie z Sonką - ciekawe, czy przywiozłyśmy do domu :niedowia: ? -
KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM
Maruda666 replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
Poszło 136zł za podkłady i leki. Karlosku, nie choruj nam. -
Moje i nie moje śmietnikowe kocie biedy
Maruda666 replied to Maruda666's topic in Kotki już w nowych domach
Po staremu ;) - Guciek wcina aż miło, jedzenie przez niego przelatuje raz szybciej raz wolniej. Generalnie wszyscy więcej śpią, Maruda i Kropa - jedyne wychodzące też częściej są w domu. Ale muszę się pochwalić :) - ogłaszałam koty z Cieszyna - cztery rudaski. I już dwa znalazły domek. U mojej mamy jest malutki czarnuszek - spróbuję wrzucić zdjęcia. Maluch trafił ze straszną biegunką i jak się po kilku dniach okazało, ze śrutem w policzku :( Najprawdopodobniej pojedzie na Sylwestra do Warszawy do stałego domku. Do dzisiaj była też kilkumiesięczna trikolorka - zakochała się w moim Ryśku i za nim trafiła do mojej mamy. Mała dziś poszła do swojego domu :) Mój Rysiek nareszcie może odetchnąć i wrócić na stałe do domu:) U nas mieszkał w stadzie, świetnie mu to szło a po wyjeździe do Cieszyna zrobił się samolub :nono: Odkąd przyszedł maluszek i trikolorka najchętniej by do domu nie wracał, syczy na nie cały czas. [/ur [url=http://naforum.zapodaj.net/06f797be8b05.jpg.html][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/b54b5098bf40.jpg.html][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/e15778293997.jpg.html][/url]