Jump to content
Dogomania

Maruda666

Members
  • Posts

    18804
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Maruda666

  1. A głupiego męża nie można by wymienić ;)? na Velvecika chociażby? Mój przy czwartym kocie zaprotestował - albo ten kot zniknie, albo ja się wyprowadzę. Przekonało go to, że biedny kotek nie ma gdzie pójść, a dla ludzi są w razie czego hotele. To było w lipcu - teraz już się polubili. Ale z kolejnym kotem czy psem to już nie będę ryzykować!
  2. Betinka, udało Ci się odzyskać autko? Tak myślę o tym biedaku do kastracji, on musi bardzo cierpieć.
  3. Czyli pan zrezygnował. Może i dobrze, pewnie nie zasługuje na takiego psa. Najlepszy domku dla Jasi gdzie jesteś?
  4. Odjeżdżająca sunia - to musiał być piękny widok i totalne zaskoczenie :evil_lol:. Ta druga chyba była zazdrosna?
  5. Ale mi zadałaś pytanie :crazyeye:!!! Nie mam pojęcia, ale mogę wytłumaczyć jak wkleiłam - zaznaczasz myszą, dajesz kopiuj, wchodzisz w panel użytkownika i edycję sygnatury i tam na białym polu dajesz wklej, po czym zatwierdzasz. Powodzenia. Ja najbardziej się nagimnastykowałam, zeby go umieścić tam gdzie ja chcę, a nie gdzie mi się pokazuje. Co u kłapatego, jak spędził noc - boksery tak pięknie kłapią uszami po przebudzeniu, szczególnie w środku nocy :cool3:
  6. Dziękuję, chyba mi się udało. Niestety, jeżeli chodzi o komputer to jestem zielonawa, na ogół do wszystkiego wołam córkę, ale ona już śpi.
  7. A to widzę, że on nie tylko z wyglądu podobny do mojego Cezarka ale i z charakterku - wszystko co duże to wróg. Dziękuje, banerek nawet udało mi sie wkleić ( ale ile się przy tym nagimnastykowałam to moje). Trzymam kciuki, żeby wreszcie znalazł swojego człowieka.
  8. Nie zrozumię, jak można oddać takiego psa ( jakiegolwiek żywe stworzenie ), po latach wspólnego życia? On jest taki piękny i ma taką smutną twarz ( tak moja córka w dzieciństwie mówiła o naszym boksiu). Biedak nadal nie ma domu!! Robi się coraz zimniej a on nie ma do kogo się przytulić! Mogę wkleić jego banerek ?- nie jestem w stanie nijak inaczej pomóc, mój Cezar nie toleruje niczego na czterech łapach powyżej spaniela. Czy on jest nadal w kojcu?
  9. Może ja mam spaczony gust, ale on jest naprawdę piękny, mimo że taki szczupły ;). Wygląda jak przestraszona sarenka na długich chudych nóżkach.
  10. To współczuję i trzymam kciuki za pojazd. Z doświadczenia wiem,że nieraz łatwiej zrozumieć psa niż mechanika ( przynajmniej ja tak mam). Cieszę się, że Zeus zdrowieje. Czy jego posikiwanie minęło?
  11. Już trzymam kciuki i będę trzymać. Może pan z takich wolno zakochujących się :oops:? Jasienko,psino, do domu!!
  12. JoSi, Al-ka, dziękuję Wam. Czytając " to żółte" zgrzytałam zębami, ale myślałam, że to ze mną coś nie tak. Dzięki, jestem normalna!! Betinka,kastruj jak najszybciej, szkoda psiaka. W razie czego( tfu,tfu,tfu), naprzykład na antybiotyk, to coś jeszcze wyskrobię.
  13. Przepraszam :oops:, ale mój komputer oszalał, byłam pewna, że jeszcze nic nie napisałam.
  14. [COLOR=black][FONT=Verdana]Betinka, mój wkład w całą sprawę był akurat mały, ale skoro muszę :evil_lol: to mówię. Nasze "cementowe cudo" ma już swój dom i właścicieli gotowych go leczyć w miarę potrzeb. W razie czego ( odpukać w niemalowane) na pewno będą mogli liczyć na pomoc dogomaniaków. Ale skoro na teraz zostały jakieś pieniądze, to jestem za tym, żeby je przeznaczyć na jakieś kolejne potrzebujące cudo - jakie, Ty najlepiej będziesz wiedzieć. Dziewczyny, brak mi słów uznania dla Was i Waszych działań :loveu:( dla pewnego sławnego pęcherza też :evil_lol:). [/FONT][/COLOR] [FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
  15. [COLOR=black][FONT=Verdana]Betinka, mój wkład w całą sprawę był akurat mały. Nasze "cementowe cudo" ma już swój dom i właścicieli gotowych go leczyć w miarę potrzeb. W razie czego ( odpukać w niemalowane) na pewno będą mogli liczyć na pomoc dogomaniaków. Ale skoro na teraz zostały jakieś pieniądze, to jestem za tym, żeby je przeznaczyć na jakieś kolejne potrzebujące cudo - jakie, Ty najlepiej będziesz wiedzieć. Dziewczyny, brak mi słów uznania dla Was i Waszych działań ( dla pewnego sławnego pęcherza też :evil_lol:). [/FONT][/COLOR] [FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
  16. Betinka, mój wkład w całą sprawę był akurat mały, ale skoro muszę :cool3: to mówię. Nasze "cementowe cudo" ma już swój dom i właścicieli gotowych go leczyć w miarę potrzeb. W razie czego ( odpukać w niemalowane) napewno będą mogli liczyć na pomoc dogomaniaków. Ale skoro na teraz zostały jakieś pieniądze, to jestem za tym, żeby je przeznaczyć na jakieś kolejne potrzebujące cudo - jakie, Ty najlepiej będziesz wiedzieć. Dziewczyny, brak mi słów uznania dla Was i Waszych działań ( dla pewnego sławnego pęcherza też :evil_lol:).
  17. Wpłaciłam na niego w czwartek 100zł. Szakaliku, piesku trzymaj się!! Na pewno już gdzieś jakiś dobry domek ostrzy sobie na ciebie kły.
  18. Szakal to piękne preriowe imię i pasuje do tego szkieleciora.
  19. :lol: :multi: :lol: :multi: Aż się boję cieszyć! Muszę iść po husteczki!! Piesku teraz szybko zdrowiej!! Dziewczyny działacie z szybkością błyskawicy.
  20. Pozwoliłam sobie wkleić banerek i nawet mi się to udało. Biedny psiak i taki smutny. Nawet nie chce się myśleć na jakim świecie żyjemy, ile takich nieszczęść dookoła. Dziewczyny, takie nawiedzone:evil_lol: dogomaniaczki jak Wy należało by klonować, powielać, nie wiem, produkować taśmowo. Postaram się wyskrobać kilka złotych na jego leczenie - tylko tak mogę pomóc.
  21. Kibicowałam Snuziemu od początku, potem na trochę mnie nie było, a tu taka radość. Aż się popłakałam:evil_lol:. Nareszcie smutny Snuzik ma swój prawdziwy dom :loveu:.Jesteście naprawdę wielkie!!!!
  22. A ja dalej będę marudzić, bo niepokoi mnie to jego posikiwanie - o ile to jest posikiwanie, może rzeczywiście w tym miejsc mu akurat pasuje. Czy jest możliwość obserwowania ile on pije i czy nie ma zaparć? Czy on miał badany mocz? Ile on może mieć lat? Skórę ma faktycznie biedną i cały bidulek wygląda jak duża kupka nieszczęścia:-(. Czy jest możliwość wykonania usg brzucha? - wyniki laboratoryjne nie zawsze idą w parze z tym co się rzeczywiście dzieje w środku.
  23. Jak się cieszę:loveu::loveu:. Oby już był wtorek. Każdy psiak zasługuje na swój dom i dobrych ludzi.
  24. Czy miał badaną prostatę? Nie wiem czy czy psa bada się tak jak faceta wstępnie przez odbyt?
  25. Tosia 2, przepraszam, chyba nie powinnam w tym miejscu pytać, ale co z kotką?
×
×
  • Create New...