-
Posts
18804 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maruda666
-
Black Velvet, ofiara Krężela. Ma dom na zawsze!
Maruda666 replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
A głupiego męża nie można by wymienić ;)? na Velvecika chociażby? Mój przy czwartym kocie zaprotestował - albo ten kot zniknie, albo ja się wyprowadzę. Przekonało go to, że biedny kotek nie ma gdzie pójść, a dla ludzi są w razie czego hotele. To było w lipcu - teraz już się polubili. Ale z kolejnym kotem czy psem to już nie będę ryzykować! -
Czym najbardziej rozśmieszył Was wasz pies?
Maruda666 replied to kasia&szaman's topic in Wszystko o psach
Odjeżdżająca sunia - to musiał być piękny widok i totalne zaskoczenie :evil_lol:. Ta druga chyba była zazdrosna? -
Ale mi zadałaś pytanie :crazyeye:!!! Nie mam pojęcia, ale mogę wytłumaczyć jak wkleiłam - zaznaczasz myszą, dajesz kopiuj, wchodzisz w panel użytkownika i edycję sygnatury i tam na białym polu dajesz wklej, po czym zatwierdzasz. Powodzenia. Ja najbardziej się nagimnastykowałam, zeby go umieścić tam gdzie ja chcę, a nie gdzie mi się pokazuje. Co u kłapatego, jak spędził noc - boksery tak pięknie kłapią uszami po przebudzeniu, szczególnie w środku nocy :cool3:
-
Dziękuję, chyba mi się udało. Niestety, jeżeli chodzi o komputer to jestem zielonawa, na ogół do wszystkiego wołam córkę, ale ona już śpi.
-
A to widzę, że on nie tylko z wyglądu podobny do mojego Cezarka ale i z charakterku - wszystko co duże to wróg. Dziękuje, banerek nawet udało mi sie wkleić ( ale ile się przy tym nagimnastykowałam to moje). Trzymam kciuki, żeby wreszcie znalazł swojego człowieka.
-
Nie zrozumię, jak można oddać takiego psa ( jakiegolwiek żywe stworzenie ), po latach wspólnego życia? On jest taki piękny i ma taką smutną twarz ( tak moja córka w dzieciństwie mówiła o naszym boksiu). Biedak nadal nie ma domu!! Robi się coraz zimniej a on nie ma do kogo się przytulić! Mogę wkleić jego banerek ?- nie jestem w stanie nijak inaczej pomóc, mój Cezar nie toleruje niczego na czterech łapach powyżej spaniela. Czy on jest nadal w kojcu?
-
Może ja mam spaczony gust, ale on jest naprawdę piękny, mimo że taki szczupły ;). Wygląda jak przestraszona sarenka na długich chudych nóżkach.
-
[COLOR=black][FONT=Verdana]Betinka, mój wkład w całą sprawę był akurat mały, ale skoro muszę :evil_lol: to mówię. Nasze "cementowe cudo" ma już swój dom i właścicieli gotowych go leczyć w miarę potrzeb. W razie czego ( odpukać w niemalowane) na pewno będą mogli liczyć na pomoc dogomaniaków. Ale skoro na teraz zostały jakieś pieniądze, to jestem za tym, żeby je przeznaczyć na jakieś kolejne potrzebujące cudo - jakie, Ty najlepiej będziesz wiedzieć. Dziewczyny, brak mi słów uznania dla Was i Waszych działań :loveu:( dla pewnego sławnego pęcherza też :evil_lol:). [/FONT][/COLOR] [FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
-
[COLOR=black][FONT=Verdana]Betinka, mój wkład w całą sprawę był akurat mały. Nasze "cementowe cudo" ma już swój dom i właścicieli gotowych go leczyć w miarę potrzeb. W razie czego ( odpukać w niemalowane) na pewno będą mogli liczyć na pomoc dogomaniaków. Ale skoro na teraz zostały jakieś pieniądze, to jestem za tym, żeby je przeznaczyć na jakieś kolejne potrzebujące cudo - jakie, Ty najlepiej będziesz wiedzieć. Dziewczyny, brak mi słów uznania dla Was i Waszych działań ( dla pewnego sławnego pęcherza też :evil_lol:). [/FONT][/COLOR] [FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
-
Betinka, mój wkład w całą sprawę był akurat mały, ale skoro muszę :cool3: to mówię. Nasze "cementowe cudo" ma już swój dom i właścicieli gotowych go leczyć w miarę potrzeb. W razie czego ( odpukać w niemalowane) napewno będą mogli liczyć na pomoc dogomaniaków. Ale skoro na teraz zostały jakieś pieniądze, to jestem za tym, żeby je przeznaczyć na jakieś kolejne potrzebujące cudo - jakie, Ty najlepiej będziesz wiedzieć. Dziewczyny, brak mi słów uznania dla Was i Waszych działań ( dla pewnego sławnego pęcherza też :evil_lol:).
-
Wpłaciłam na niego w czwartek 100zł. Szakaliku, piesku trzymaj się!! Na pewno już gdzieś jakiś dobry domek ostrzy sobie na ciebie kły.
-
Szakal to piękne preriowe imię i pasuje do tego szkieleciora.
-
Pozwoliłam sobie wkleić banerek i nawet mi się to udało. Biedny psiak i taki smutny. Nawet nie chce się myśleć na jakim świecie żyjemy, ile takich nieszczęść dookoła. Dziewczyny, takie nawiedzone:evil_lol: dogomaniaczki jak Wy należało by klonować, powielać, nie wiem, produkować taśmowo. Postaram się wyskrobać kilka złotych na jego leczenie - tylko tak mogę pomóc.
-
KRAKÓW Snuzi - właściciele wyjechali , a mnie zostawili....MA DOM
Maruda666 replied to Ank@'s topic in Już w nowym domu
Kibicowałam Snuziemu od początku, potem na trochę mnie nie było, a tu taka radość. Aż się popłakałam:evil_lol:. Nareszcie smutny Snuzik ma swój prawdziwy dom :loveu:.Jesteście naprawdę wielkie!!!! -
A ja dalej będę marudzić, bo niepokoi mnie to jego posikiwanie - o ile to jest posikiwanie, może rzeczywiście w tym miejsc mu akurat pasuje. Czy jest możliwość obserwowania ile on pije i czy nie ma zaparć? Czy on miał badany mocz? Ile on może mieć lat? Skórę ma faktycznie biedną i cały bidulek wygląda jak duża kupka nieszczęścia:-(. Czy jest możliwość wykonania usg brzucha? - wyniki laboratoryjne nie zawsze idą w parze z tym co się rzeczywiście dzieje w środku.
-
KRAKÓW Snuzi - właściciele wyjechali , a mnie zostawili....MA DOM
Maruda666 replied to Ank@'s topic in Już w nowym domu
Jak się cieszę:loveu::loveu:. Oby już był wtorek. Każdy psiak zasługuje na swój dom i dobrych ludzi.