-
Posts
2700 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by al'akir
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
al'akir replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']Dzwonilam do tej Pani,umowie ja z Iwonka na weekend,ma pojechac do lodzkiego schronu zobaczyc Pixi,albo ta druga starsza pudelke. Jesli nie wybierze zadnego pieska,bedziemy jej szukac gdzie indziej.[/QUOTE] Joko ? Ona potrzebuje chyba najbardziej domku :( -
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
al'akir replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='agada']No nie wiem czemu, ale nic nie działało, ani kopiuj, ani wyślij odnośnik, nic, dopiero skopiowanie posta...[/QUOTE] w pw link działał :razz: -
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
al'akir replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Akurat, lubisz jak sobie wszyscy łamią język:eviltong:[/QUOTE] oczywiście , że lubię - ale nie będę tak ludziom życia utrudniać . Zmienię na samo "G" i będzie spokój:diabloti: -
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
al'akir replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
chciałam zmienić , ale wątek zmiany nicków jest porzucony :cool3: -
[quote name='& Gloria &']Nie wiem nic na temat tego biedaka. Jutro będę w schronisku i dowiem sie wszystkiego. W Bydgoszczy jest jeszcze drugi- biały pudelek mini.[/QUOTE] to proszę , dopytaj też o tego drugiego . Mam dużo maili po Śnieżce (biały toy), powysyłam te malizny .
-
kudłatek w typie softa żyje na ulicy. KUDŁACZ znów bez domu ! Ma dom
al'akir replied to al'akir's topic in Już w nowym domu
była już u psiaka wizyta :)? -
to super ! W takim razie cierpliwie czekamy na informacje :p
-
[quote name='zdwrdwd']Iwona, która przywiozła mi psiaka, mówiła, że dużo psów lata już samopas po Krakowie, bo a to ludzie niedopilnowali, a to komuś zwiał... Ale lepsze to niż żeby się utopiły.[/QUOTE] może , warto wspomnieć o tym w radiu , żeby kierowcy uważali ...
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
al'akir replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5685/2312.jpg[/IMG] maleńkie sreberko :( -
Gloria , wiadomo coś o tym sreberku ? tutaj jest wątek , pudli w potrzebie : [url]http://www.dogomania.pl/threads/177924-Pudelki-i-pudelkowate-w-potrzebie.-poszukujemyTRANSPORTU-Pozna%C5%84-Krk-Pozna%C5%84-katowice[/url] zaraz go tam dodam
-
czyli hipotetycznie , rzecz ujmując Bambo , też jest psiakiem od miłośnika [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/97807842.jpg[/IMG] Tylko , gdzie teraz jest ten jego miłośnik ? Czemu siedzi w schronie i miłośnik się po niego nie zgłosił ? Tak, ten miłośnik co sobie rozmnożył suńke raz , dla miłości i oddał śliczne kluseczki:loveu::loveu: szczyleczki:loveu::loveu: za free do dobrych domków Wszystkie psiaki , wiszące na łańcuchach i wegetujące w schronach - też są od miłośników , wszak oddali je do dobrych domków za darmo , a Wy niedobre się tak czepiacie :mad:, gdzie te achy i ochy :mad:
-
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
al'akir replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek'] [B]GPoo...[/B] (no zapomniałam no hihhi) - 50zł (skarbonka pudlowa) [/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dobre ! à propos transportu , to jakby wyszło coś więcej , to proszę o info :razz: -
[quote name='Marta67']ja też trzymam :D takiemu cudu to się musi udać :D[/QUOTE] wszystkie pudle są cudne:eviltong:
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
al'akir replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']Napisz do Foksia i Dżekuś ona jest z Krakowa. Jeżeli sama nie będzie mogła na pewno kogoś poleci.[/QUOTE] napiszę później . W Krakowie ciężka sytuacja - schronisko ewakuują Napisałam do Pani , że może to chwilę dłużej potrwać . -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
al'akir replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fundacja Medor'][color=red][b]słuchajcie p szuka czegoś pudelkowatego do adopcji wielkości yorka czarny lub biały uśpili psiaka ze starości p nie ma internetu podaje nr telefonu kom 694-723- 131 państw[/b]o mieszkają w łodzi[/color][/QUOTE] może Pixi ? [B]jest dom w Krakowie , zainteresowany Murzynem - Szukam kogoś do wizyty przed adopcyjnej ![/B] -
[IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/97807839.jpg[/IMG] [SIZE=3][B]Bambo, zbiera deklarację na hotel ! Prosimy o pomoc[/B][/SIZE]:modla: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185557-Murzynek-BAMBO-jest-szansa-dla-psiaka-na-hotel-potrzebna-ka%C5%BCda-pomoc[/url]!!!!!
-
też trzymam kciuki :)
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
al'akir replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='mgie']Dziewczyny nie ogłaszajcie już Dyni z Boguszyc jako pudelka. Ludzie dzwonią i są zawiedzeni,że ona nawet koło pudla nie stała. ;)[/QUOTE] ale ludzi dzwonią, bo chcą pudla z wyglądu (wtedy można by ją podciągnąć za mix mixa) Czy chcą pudla , bo np. futro ma nie lecieć ? Wtedy to już gorzej ... bo tego to nie wiem -
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
al'akir replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
może ktoś zrobi banerek dla Bambo ?????:modla: -
Schronisko w Ostrowie Wlkp - SZUKAMY WOLONTARIUSZY i DT!
al'akir replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
[quote name='missy87']odezwij sie do mnie na PW[/QUOTE] ok , już piszę :) -
napisałam na wątku , mam nadzieję że ktoś się znajdzie
-
[quote name='Dogo07']Wątek schroniska w Ostrowie Wlkp. [url]http://www.dogomania.pl/threads/183160-Schronisko-w-Ostrowie-Wlkp-w%C4%85tek-zbiorczy-WSZYSTKIE-SZUKAJ%C4%84-DOM%C3%93W[/url]!. Może ktoś stamtąd będzie mógł pomóc.[/QUOTE] dzięki za linka ;)
-
Schronisko w Ostrowie Wlkp - SZUKAMY WOLONTARIUSZY i DT!
al'akir replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Mam wielką prośbę , czy ktoś z Was mógłby przeprowadzić wizytę przed adopcyjną w Wysocku Małym ? dla tego psiaka : [url]http://www.dogomania.pl/threads/184241-pudelek-szuka-nowego-domu!szukamy-osoby-do-wizyty-ok.-Kalisza-Ostrowa-Wlkp[/url]. -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
al'akir replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Bryś też już w nowym domku !