Jump to content
Dogomania

al'akir

Members
  • Posts

    2700
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by al'akir

  1. al'akir

    Rózia

    Monias 5 fotek w jednym poście może być - regulamin dogo:) Super , że założyłaś Rózi galerie :loveu::loveu::loveu:
  2. [quote name='Energy']A chciałam Ci zrobić niespodziankę:evil_lol:[/QUOTE] a ja Tobie:diabloti::diabloti::diabloti:
  3. teraz ja dodałam te same :evil_lol:
  4. hihi , no to ja wkleję dalej , czyli w drodze do hoteliku: [URL="http://img697.imageshack.us/i/img2014311x480.jpg/"][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/3493/img2014311x480.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img412.imageshack.us/i/img2029592x480.jpg/"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/2213/img2029592x480.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img535.imageshack.us/i/img2016640x359.jpg/"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/2056/img2016640x359.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img163.imageshack.us/i/img2030640x480.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2440/img2030640x480.jpg[/IMG][/URL]
  5. Bambo w schronisku : [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/97807838.jpg[/IMG] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/97807839.jpg[/IMG] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/97807840.jpg[/IMG] [URL="http://img245.imageshack.us/i/bambo2.jpg/"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/2496/bambo2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img130.imageshack.us/i/bambo1.jpg/"][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/9889/bambo1.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='mshume']Imiona Całusek,Moherek,Leon, Loczek nadała Migdalena. Na Paluchu psy są tylko numerami, nie ma zwyczaju nadawania imion, chba ze zrobią to wolontariusze.Śnieżek - to imię nadała pieskowi 3 tygodnie temu fotografka,która go wstawiła na Paluchową stronę. Pewnie tej promocji zawdzięcza dom :)[/QUOTE] Tak myślałam :) niemniej Moherek ma super dom i to się liczy! [quote name='Energy']Już wstawione na wątek:evil_lol:[/QUOTE] Bambo str27 :D
  7. Tobiaszek str 213:multi::multi::multi:
  8. [quote name='Energy']No popatrz jak dobrze znasz rozkład stron:multi: To gdzie są zdjęcia Bambo i Tobiaszka?:diabloti::evil_lol: No wiem, że pytałaś:lol:ale osoba, która adoptowała Moherka troszkę mnie zbiła z tropu pisząc, że nic nie wie o tym, że to Moherek?:evil_lol:[/QUOTE] hihi , czekaj muszę spojrzeć w magiczną kulę i zapytać dobre duchy gdzie te foty są:evil_lol: No właśnie skąd wzięła się imię Moherek ?
  9. [quote name='Energy']Ja też byłam zaskoczona, wiem, że szykował się domek w Gliwicach, ale o adopcji Moherka dowiedziałyśmy się po adopcji:p Na wątku nikt się nie chwalił, bo w zasadzie do Twojego wpisu nie byłyśmy pewne, że to on.[/QUOTE] a przepraszam bardzo , ja na str 220 o to pytałam - tylko nie dostałam odp;)
  10. [quote name='Energy']No tak:diabloti:chyba Ci jednak nie oddam:evil_lol: Ale mogę Ci inne podrzucić:multi::multi::multi:sama przywiozę:evil_lol:[/QUOTE] na razie to poproszę o pluszowego:evil_lol::diabloti:
  11. Energy , a kto by nie chciał trzech:evil_lol::diabloti:
  12. [quote name='filodendron']Z Moherkiem to chyba taki fortunny zbieg okoliczności - przynajmniej ja to tak zrozumiałam, że adopcja nie była przez dogo tylko bezpośrednio ze schroniska. A że nowa właścicielka założyła mu potem galerię, to tym milej i fortunniej :)[/QUOTE] no tak , sama byłam zaskoczona i napisałam tutaj pytanie , czy Moherek ma domek :)
  13. [quote name='mshume']A kto z dogo adoptował Moherka? Ja i Migdalena nic nie wiedziałyśmy... Pani z Gliwic się szykowała na jego adopcję.[/QUOTE] tutaj jest :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/186659-Puyol-vel-%C5%9Anie%C5%BCek-%29-Schroniskowy-pi%C4%99kni%C5%9B[/url].
  14. [quote name='Energy']No tak a ja szperacz jestem:diabloti: poszukam, może się uda:cool3:[/QUOTE] no ja też szukam , doszłam u Bambo do chyba 11 str i chwilowo zaniechałam poszukiwań:cool3::eviltong:
  15. [quote name='Monias']Moherek jest już na metamorfozach :) śliczności piesek :)[/QUOTE] i ma swoją galerię:loveu:
  16. Biedna Kajunia , ja cały czas trzymam kciuki ! My też już po 3 operacji , na szczęście wszystko jest ok - u Was Energy też będzie:p zdjęcia super :loveu::loveu::loveu: Też chcę 3 pudle :placz::placz::placz:
  17. [quote name='mshume']Moherek, nr 14 z Palucha ma już dom.[/QUOTE] wiemy, dogomaniacki dom !!!!
  18. może mnie się tylko tak wydaję , ale w Niemczech nie ma metryk ? Tylko przecież od razu rodowód się dostaje . Tak ?
  19. [quote name='furciaczek']Podaj mi linka do jego watku, poczytam i popytam.[/QUOTE] Murzyn nie ma wątku, na pudlach w potrzebie, psiak nr 13 , opis jest niezgodny z rzeczywistością (jeszcze nie zmieniłam) . Wyjaśnienie napisałam tutaj : [url]http://www.dogomania.pl/threads/177924-Pudelki-i-pudelkowate-w-potrzebie.?p=14796045&viewfull=1#post14796045[/url]
  20. [quote name='Energy'] To teraz widzę jaki z Kumki pulpecik:oops: ona ma ok 33 cm. w kłębie i waży 7 kg:cool3:tylko Kuma to gdyby mogła wszystko by zjadła:roll: [/QUOTE] to wychodzi na to , że tylko ja katuje swojego psa dłuuuuugimi spacerami i skakaniem przez przeszkody:evil_lol::diabloti: i jest chudy jak patyk :crazyeye:
  21. [quote name='furciaczek']Super wiesci! Trzymam kciuki. Po 16 bede rozmawiac z innym zainteresowanym domkiem, jak cos to bede podsylac innego pudliszona albo podam namiary do Was :) Wybaczcie ze taka nieobecna jestem ale tylko chwilowo mam czas do neta doskoczyc i na wszystkie psowate czasu nie starcza...[/QUOTE] a w tym domku , są inne psy / dzieci ? Doświadczenie mają z psami , chęć pracy ? Pytam, bo został biedny Murzyn z problemami z zachowaniem :( - może jego podrzucimy .
  22. [quote name='Energy'] No naprawdę martwię się Twoją pamięcią:diabloti::evil_lol: [/QUOTE] dzięki :cool3: ale to tylko krótkotrwała szwankuje :evil_lol: [quote name='mimiś']ja ciemna masa musze poprosić syna:evil_lol:-przeslę mu wątek, a tekst[z 1 postu] jest fajnie napisany[/QUOTE] dziękujemy :loveu:
  23. jeszcze Bambo i Tobiaszka trza tu wstawić:eviltong: Energy , wiesz gdzie te zdjęcia są ? Bo mnie już wątek pudli w potrzebie , przeraża - jeżeli chodzi o doszukiwanie się czegoś :evil_lol:
  24. [quote name='mru'] a jeszcze tytułu nie zmieniłam :P[/QUOTE] No właśnie ... ja patrzę ... i myślałam, że Miki znowu bez domu ! ufff , to tylko tytuł:lol:
  25. [quote name='mimiś']bardzo lubie takie kudłacze, a ten jest piękny[zwłaszcza nie ostrzyzony]-ma ogłoszenia?[/QUOTE] może u nas już były jakieś ogłoszenia dla Karusia ... ale moja pamięć krótkotrwała nie działa za dobrze , więc nie wiem:evil_lol: Mogłabyś zrobić jakieś ogłoszenia ? Ja się za niedługo też za to wezmę :oops:
×
×
  • Create New...