Tak wiem, wiem. Na pewno po zabiegu, bym bardziej dbała o zęby Saby i przyłożyła się do regularnego mycia. Jednak chciałabym podjąć się tego, a nie chciałabym w "pierwszej lepszej" lecznicy, dlatego zwróciłam się na razie tutaj, a nóż może ktoś już był u weta i robił ten zabieg.