Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Już mam. ;) Ładny banerek.
  2. W końcu jest nadzieja. :):):)
  3. Jakie przepraszam?. Boluś zapewne na pewno by ładnie podziękował. :buzi:
  4. Bezpieczna. :) I szczęśliwa. :)
  5. Na dobranoc zaglądam do Bolusia. Oby w końcu Ci zaświeciło słoneczko maluchu !.
  6. Nie widzę banerka..
  7. wow, jak wygląda Neruś !. ;O Cudo !. Szary niedźwiedź w wersji mini. :) http://img810.imageshack.us/img810/6628/ysy012.jpg
  8. na dobranoc podnoszę.
  9. Na dobranoc podnoszę Bolusia!.
  10. Zaglądam do Bolusia...
  11. Tak szkoda mi tego dzieciaka. :(:(
  12. TRZYMAMY MOCNO !!!! I czekamy (miejmy nadzieję) na POZYTYWNE wieści. :)
  13. Na dobranoc Neruś się przypomina.
  14. kopciuszek wymiziaj chopaka ode mnie :buzi: a mamusia czeka. :(
  15. Na wieczorek witam Hesiunię. :buzi:
  16. a czy będą może jakieś foteczki Pikusia?. :)
×
×
  • Create New...