-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
Pięknie tu u Was. :) pzdr.
-
Napisz jeszcze tu [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/6899-BULLOWATE-DO-ADOPCJI/page90[/url] i tu [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/22803-Bulowate-Do-Adopcji-Jeden-W%C4%85tek-Dla-Wszystkich-aktualizacje-str-1-post-1-2-5-8!!!/page299[/url] .
-
Miloard piękny mieszaniec Bernardyna czeka w schronisku
phase replied to gosiaczek1984's topic in Już w nowym domu
Takie cudo czeka na dom, aż się wierzyć nie chce. -
lenox owczarek niemiecki długowłosy
phase replied to boloniusz87's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Wyrósł na pięknego psa. ;) -
Hej. Sator to przepiękne psisko! ;) pzdr.
-
Witaj na forum, mam nadzieję, że Ci się spodoba, bo chciałabym oglądać dłużej Twoją watahę. Naprawdę przepiękne psy, a właściwie suczki! ;) Pozdrawiam.
-
Nixon.........
-
Hej chowki. :) Życzymy udanego weekendu. :)
-
Straaaaasznie podoba mi się to zdjęcie! [url]http://i49.tinypic.com/2v1n20z.jpg[/url] Cudo z niego! :loveu:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
phase replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy'] Może źle zrobiłam, ale kilka razy zostawiłam Theosia i Torę samych w pokoju ;) Obserwowałam ich za futryny i nawet jak mnie nie było, to Tora znosiła wszystko cierpliwie ;) Nie było warczenia, podgryzania itp. :multi: Theoś ją "maltretował", a ona mu na to pozwalała :)[/QUOTE] Brawo Torcik! Hejka. :) Uwielbiam oglądać ich wspólne zdjęcia, coś pięknego! [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/DSC_0050_zps025988f3.jpg[/url] -
Suczka, która wygląda na mieszańca labradora z cocker spanielem. Miła, grzeczna, spokojna, z lekko posiwiałym pyskiem. Sadza bardzo garnie się do ludzi, zachęcająco zabiega o kontakt nimi. Dobry, proludzki pies, który na pewno miał swój dom i swojego Pana - i który nie wiadomo, jak tu trafił... Sadza ma ok. 4 lat. W schronisku przebywa od grudnia 2012r. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7oKeqC1aP4Y/UUL7Bce_aZI/AAAAAAAAFQg/USZWJ_YguOU/s576/733868_595002527195124_2037384287_n.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VHU32RH_VdE/UUL7BlA1zII/AAAAAAAAFQY/CuM78plhsJw/s512/554882_595000983861945_701034985_n.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1i5gJLZasy0/UUL7BhnU6hI/AAAAAAAAFQc/hVSCBCN2QGs/s512/544329_595002177195159_1975798555_n.jpg[/IMG]
-
z facebooka Spokojny i bardzo przyjazny do ludzi pies. Mocno pogryziony (o czym świadczą blizny na głowie i brak kawałka jednego ucha) - nie wiadomo, czy Wektor był ofiarą ataku, czy brał czynny udział w bójce, ale, dmuchając na zimne, powinien trafić do domu bez innego samca. Mimo uderzającego podobieństwa do labradorów, psów reklamowanych jako bardzo rodzinne - nie znamy dokładnie jego charakteru ani przeszłości. Nie wiemy, jaki jest jego stosunek do małych dzieci. Dlatego prosimy, przy wyborze psa nie kierujcie się tylko i wyłącznie typem rasy, jeśli macie w domu maluchy lub jeśli oczekujecie psiej przytulanki. Wektor z pewnością będzie wspaniałym psim przyjacielem, chociaż charakterem może odbiegać od labradorowego wzorca. Ma ok. 2 lat. W schronisku przebywa od grudnia 2012r. Wektor przebywa w Bialogardzie ( Zachodniopom. ) Kontakt : [email][email protected][/email] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--VJmtJGSIX0/UUL6j1d2LyI/AAAAAAAAFP8/uzJtsV_LbIg/s640/295607_595843040444406_1038484437_n.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TtDvWz_zWXA/UUL6kBC7xqI/AAAAAAAAFQA/iD3AizYzejk/s512/482685_595842800444430_271563807_n.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-uUP5c8-LTEU/UUL6kWv_EpI/AAAAAAAAFQI/YraElrwID8M/s512/74469_595842950444415_262745872_n.jpg[/IMG]
-
[url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC01321_zpsfb47abeb.jpg[/url] cudowny! Wyszedł tak jakoś no... męsko. :cool3::evil_lol:
-
[quote name='Alojzyna']kilka dni temu trafiła do schroniska w Białogardzie [B]Samba[/B] - bokserka, która do schroniska trafiła zaledwie dwa dni przed zrobieniem tych zdjęć. Widać na nich psa, któremu świat się zawalił. Ogrom smutku, przerażenia, wycofanie się. Samba bała się, nie chciała nawiązać współpracy. Nie potrafiła cieszyć sie z kontaktu z przypadkowymi ludźmi, którzy nie byli JEJ ludźmi. Nie potrafiła odnaleźć się w miejscu, które nie było JEJ domem. Potrzebuje nowego domu bardzo pilnie... zresztą sami na nią popatrzcie. Jest dość młodą suczką. W schronisku przebywa od marca 2013r. KOJEC: KW3 [IMG]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/31932_593666933995350_1038496602_n.jpg[/IMG] więcej zdjęć [URL]http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.593666637328713.1073741835.191664287528952&type=3[/URL] [/QUOTE] W nowym domu.
-
ADOPCJE - Bordery i podobne do borderów szukają domów!
phase replied to bellatriks's topic in Border Collie
Denim to około 4 letni pies w typie border collie. Denim jest bardzo spokojny i zrównoważony. Na spacerach chodzi na luźnej smyczy. Zna podstawowe komendy. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-4ub1NYsjWSA/UUIMTd_4EGI/AAAAAAAAAWU/jhGotqMEXRU/s640/DSC_0188.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zJ0sr-ykBm0/UUIMWphCCSI/AAAAAAAAAWs/VC42a7KJ2_g/s800/DSC_0200.JPG[/IMG] -
Ach [url]https://lh5.googleusercontent.com/-h05a5tyCmGQ/UUBH_zBZiRI/AAAAAAAADxo/rBcUs4sfqs0/s640/DSC_0081%2520%2528Kopiowanie%2529.JPG[/url] :loveu:
-
[quote name='magdabroy']Będziecie bardziej za sobą tęsknić :)[/QUOTE] [quote name='Jessica89']dokładnie! będzie dobrze[/QUOTE] Co prawda to prawda. :) [quote name='kalyna']noo to byle do przodu :) Ja się cieszę,ze na razie nie muszę myśleć o szkole itp. mam dłuuugie wakacje od szkoły :evil_lol: jak się mniej widzicie, to bardziej będziecie się cieszyć jak się zobaczycie ;) yy nie ma tego złego, coby na dobre nie wyszło? czy jakoś tak :lol:[/QUOTE] Ja to nawet o żadnej przerwie pomyśleć nie mogę. :roll::placz: No raczej. :) Zimno u nas jak cholera. :shake: Babcia ma się dobrze, jest już po całej chemii. Na razie jeszcze tabletek hormonalnych nie bierze, czeka na wyniki. A z Panem Marcinem (dziadkiem Marka) wszystko w porządeczku, jakby nowo narodzony! Proszę trzymać jutro kciuki, jedziemy do Gietrzwałdu na turniej siatki. :)
-
Do nas też dziś słoneczko przyszło, ale wichura, że jak przywiał ten cholerny wiatr to aż zwolniłam kroku, bo mnie nosił. :roll: Soniulka. :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='rashelek']Super, że jest lepiej i jakoś idzie do przodu ;) Chociaż nadmiaru nauki nie zazdroszczę... Ale dobrze, że sobie radzisz![/QUOTE] Najgorsze to chyba w tym wszystkim jest to, że z Markiem mieszkamy w tym samym mieście a od niedzieli się nie widzieliśmy... Dopiero jutro. I za pewne już tak będzie, bo plan głupi no i nawał nauki.
-
[quote name='Ty$ka']A ja wchodząc, liczyłam na nowe fotki :([/QUOTE] A tu psikus. :evil_lol:
-
[quote name='kalyna'] co Ty.. dopiero zacznę zimne foty wstawiać :diabloti: uwierz, ze mam ich baaardzo dużo :evil_lol: [/QUOTE] :diabloti::modla::modla: Nie, nie wstawiaj, wstawiaj lubię oglądać Twoje zdjęcie i ekipę na nich. :)
-
[quote name='Ty$ka']Extra, z całego serca Ci gratuluję ;)[/QUOTE] Dziękuję Ty$ka. :loveu:
-
Dzięki Madziu.:)