-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-fI5pE3vQTTY/UUYZMRCZm1I/AAAAAAAAFj4/oau1k2x8o8I/s640/DSCF7514.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-JxnU-a80O_s/UUYZVHsyJiI/AAAAAAAAFlA/6dSG8GAGkWk/s640/DSCF7527.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-l50gmw_scP4/UUYZXKQ0RtI/AAAAAAAAFlY/nVfoYg2RGU8/s640/DSCF7531.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-VGWPlF7GG_c/UUYZZQkYiRI/AAAAAAAAFls/SJ0xsW4iYH8/s640/DSCF7535.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-wQC00Hyj-Uw/UUYZNc7SlNI/AAAAAAAAFkI/Y8yGcnl7-E4/s512/DSCF7516.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-AZ-rongcK1k/UUYZC8nWICI/AAAAAAAAFiY/Y9E9l3O1gGE/s640/DSCF7489.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Ut4u6kZfpIE/UUYZHKIH3bI/AAAAAAAAFjA/2N-gAHLr6_Y/s640/DSCF7500.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-sMmyQhcSEv8/UUYZHqotd6I/AAAAAAAAFjI/SaGmSTeUfn8/s640/DSCF7501.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-jn1dVJwIvno/UUYZJB-QxWI/AAAAAAAAFjQ/Wh3iKCaC-9E/s640/DSCF7502.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VQTmbIj2OA4/UUYZB-BFZRI/AAAAAAAAFiQ/kg-_ePR8wbA/s512/DSCF7488.JPG[/IMG]
-
U nas tak cuuuuuuuuuuuudownie. :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8WIF90VfOqE/UUYY23Qmh5I/AAAAAAAAFg4/bk8J2mDnrPQ/s640/DSCF7469.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Gl0_SucCHu4/UUYY5dLRKHI/AAAAAAAAFhI/ysf85meyDYg/s640/DSCF7471.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-btP9h2xWtP8/UUYY6z5zkcI/AAAAAAAAFhQ/z5dnlCuINuk/s640/DSCF7472.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7tilzL6Ls9A/UUYY7ZP9N3I/AAAAAAAAFhY/r-d1G98gl2U/s640/DSCF7473.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1vQ0vrNP_dc/UUYY4hi7HMI/AAAAAAAAFhA/H4ReJYewnUc/s512/DSCF7470.JPG[/IMG]
-
Hej Oscareczki. :)
-
Boksery ,które czekają na dom z utęsknieniem,czy doczekają?
phase replied to gosiaczek1984's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosiaczek1984']Dzieki,daj mi link to tez tez zagladne[/QUOTE] Wątek ogólny boksiów [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/148331-Cd-Adopcja-Bokser%C3%B3w-zajrzyj-i-pom%C3%B3%C5%BC-%29/page39[/url] -
U nas wiatr niesamowity. :shake: Mam nadzieję, że już zima nie przyjdzie, bo mam jej serdecznie dość....
-
O jejkuuuuuuuuuuu :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img835.imageshack.us/img835/6056/1042903.jpg[/url]
-
[quote name='dOgLoV']Mikusia :loveu: słodka staruszka :loveu:[/QUOTE] Ona jest nieziemska. Spokojna, zrównoważona, śliczne, misiulek. Też łapką daje znać, że chce głaski. :) [quote name='marra']A cóż to za słodki, stareńki grubasek ??? Mam dla Was to: [IMG]http://e-fotek.pl/images/67696355779367530741.jpg[/IMG][/QUOTE] To Mika, sunia państwa do których jeżdżę na Gronity (rodzina Marka). :)
-
Jeszcze przed tym święta, majówka.. No chyba wpadną tu, akurat trochę czasu wolnego będzie.
- 1616 replies
-
Boksery ,które czekają na dom z utęsknieniem,czy doczekają?
phase replied to gosiaczek1984's topic in Już w nowym domu
Zaraz dam je jeszcze na wątek boksiów. -
Boksie pod opieką Fundacja SOS Bokserom. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241205-Boksery-kt%C3%B3re-czekaj%C4%85-na-dom-z-ut%C4%99sknieniem-czy-doczekaj%C4%85[/url]
-
Boksie pod opieką Fundacja SOS Bokserom. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241205-Boksery-kt%C3%B3re-czekaj%C4%85-na-dom-z-ut%C4%99sknieniem-czy-doczekaj%C4%85[/url]
-
Gruzja- piękność, w typie kaukaza ODNALAZŁA SIĘ!!!!!
phase replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
bardzo, bardzo mocno zaciskam!! -
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-hyald9MArsU/UUSrpuysB6I/AAAAAAAAFZA/9hP2xsgMqB8/s640/DSCF7336.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-1qmv1ow-ha8/UUSrtUq3GYI/AAAAAAAAFZw/Szmg_oO7hBw/s640/DSCF7343.JPG[/IMG] Ulubione miejsce Miki. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-C8cmkRQwBPs/UUSrxkJBvmI/AAAAAAAAFak/5C5fR7PwQTQ/s640/DSCF7355.JPG[/IMG] A tak piknie od kilku dni już jest. :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-DEjdcbij_Bw/UUSrvYDmMHI/AAAAAAAAFaI/UumWjml3BD4/s640/DSCF7352.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-XDgteFr_0Hk/UUSrxqAi1NI/AAAAAAAAFaY/CA5fkydZ1qw/s640/DSCF7354.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Xzbp3ZTol4I/UUSrvG6mzmI/AAAAAAAAFaE/I3mUuGyYT8I/s512/DSCF7353.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-IZzCL_-U33Q/UUSrj5ofDuI/AAAAAAAAFYI/p4IuVNdg0EA/s640/DSCF7328.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-kSYK9KdXRic/UUSrksyEJLI/AAAAAAAAFYQ/W63f6U5uyN0/s640/DSCF7329.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-WxZioiQu7zU/UUSrlBtwAdI/AAAAAAAAFYc/vaOwsIGGFZY/s640/DSCF7330.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-eUJN4viNrIA/UUSrmnhmCKI/AAAAAAAAFYo/hJTKjBHlbho/s640/DSCF7332.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6VHGGcUutqc/UUSrohAs2lI/AAAAAAAAFY4/122xKqrsB4w/s640/DSCF7335.JPG[/IMG]
-
Staruszka Mikusia. :loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-HWpjvUp9bhI/UUSrViljVbI/AAAAAAAAFV0/MlLhZmyNZro/s640/DSCF7302.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-YIIELbUPjKg/UUSrV_8K3rI/AAAAAAAAFWA/8Vwcr9J-gGI/s640/DSCF7303.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xC-ZedH2G-A/UUSrhxilZOI/AAAAAAAAFXo/QTs7i2azW18/s640/DSCF7322.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GM735j8alvc/UUSriR2Ic2I/AAAAAAAAFYA/0BQE5_4fcLI/s640/DSCF7323.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-CbKPJJs6CXQ/UUSriwcLYsI/AAAAAAAAFX8/vqz7rYmM5mQ/s640/DSCF7327.JPG[/IMG]
-
Boksery ,które czekają na dom z utęsknieniem,czy doczekają?
phase replied to gosiaczek1984's topic in Już w nowym domu
Wszystkie psy pod opieką Fundacji czy są "rozproszone"?. -
[url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/526697_496422597061022_1538643802_n.jpg[/url] piękne!
-
O jejku jaka fajna ekipa! :) Pozazdrościć!
-
No brawo Oscarek! Zrób kiedyś wspólne zdjęcie chłopakom.:)
-
[url]http://img831.imageshack.us/img831/9677/lady170320132.jpg[/url] cóż za piękno. :loveu:
-
Dzień doberek niedzielnie Oscarki. :)
-
[quote name='dOgLoV']oddałaś się całą sobą i teraz masz skutki :lol:[/QUOTE] Biegałam po tym boisku jak opętana. :diabloti:
-
[quote name='dOgLoV']ojojoj , niefajnie :shake: nigdy nie lubiłam siatkówki , łapy strasznie bolały :shake:[/QUOTE] Mi teraz na tych studiach baaaardzo brakuje sportu. :( Ostatni raz w siatkówkę grałam w lato, więc teraz umieram z bólu. :lol: Ale jeszcze nigdy nie miałam takich rąk.