-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
[quote name='Błyskotka']No to w takim razie udanego weekendu majowego :)[/QUOTE] Dzięki. :loveu: [quote name='Sonka95']:diabloti: Ale masz juz fajnie :) ja jeszcze tylko w czwartek do pracy i dopiero wolne ;)[/QUOTE] Ja do niedzieli freedom. :grins: Tyle że później pogrom tego...... [quote name='Ty$ka']Wiosenna Żabka :loveu: U nas też kwitnie jeden kaktusik :). [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-vgoQ1fFl00w/UX93E4xivMI/AAAAAAAAArI/6xdDGzZ8X-c/s640/DSCF8623.JPG[/URL] Haha, może Żabka chciała się ubrać na majówkę? :evil_lol:[/QUOTE] Uwielbiam kaktusy. :) W pokoju będę miała tylko je, chociaż w ogóle lubię kwiaty. :) O tym nie pomyślałam , a ja naskoczyłam na nią. :oops::evil_lol: Nareszcie mam trochę czasu i poczytam z miłą chęcią Twoje historie. :) [quote name='ania90'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-thebvIt_P6c/UX93XEyfTYI/AAAAAAAAAt0/mKOS4u0nFN4/s640/DSCF8667.JPG[/URL] jaka szczesliwa :)[/QUOTE] :):loveu: Mamy taką piękną pogodę, trochę wiatr czasem przywieje mocny, ale jest słoneczko, więc chyba szykuje się spaceros. :) Mama pojechała na pogrzeb, mojego brata ciotecznego -21 lat. Ja nie mogę, raz byłam na pogrzebie i to nie na moją głowę, ten płacz, słowa, później ciągle o tym myślę. Bliska rodzina, ale niestety baaaaaaaardzo rzadko się widywałam, szczerze to nawet nie wiem jak on wygląda.. Ale żal i to bardzo, młody chłopak. A najbardziej w tym wszystkim to żal cioci, ZAWSZE uśmiechnięta, żartobliwa, boją się o nią, że jej psychika poleci, nawet nie chcę myśleć, co się będzie działo na tym pogrzebie. :( Coś nad tą moją rodziną ostatnio wisi. :( Ale przynajmniej z dobrych wieści, to prababcia wyszła ze szpitala i jest w domu. :) Swoją drogą nie powiedzieli jej, że ten wujek z Białorusi umarł (to jej brat), bo chyba byłoby najgorsze....
-
Siema laski. ;) Ciepłej i udanej majóweczki. :)
-
Szybkiego powrotu do zdrówka życzymy!!
-
Udanej i ciepłej Majóweczki kochani moi. :loveu:
-
[quote name='magdabroy']Zwalasz bałagan w pokoju na Żabkę, a ona pewnie jest niewinna :mad:[/QUOTE] To właśnie wina tego grubego skrzata. To ona robi ten bajzel. :eviltong: :mad: Już nie wspomnę o butach, które potrafi wziąć na łóżko..
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ihrYThUXk0o/UX93Vo5giGI/AAAAAAAAAtk/zvzJQdULHws/s640/DSCF8652.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8ExqLCl1VcM/UX93WrU6CjI/AAAAAAAAAtw/qkRfObN3rdI/s640/DSCF8653.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-thebvIt_P6c/UX93XEyfTYI/AAAAAAAAAt0/mKOS4u0nFN4/s640/DSCF8667.JPG[/IMG] A dzisiaj taki widok zastałam, wracając z zajęć.. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vgoQ1fFl00w/UX93E4xivMI/AAAAAAAAArI/6xdDGzZ8X-c/s640/DSCF8623.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0aE5xluxcHQ/UX93F0EQzLI/AAAAAAAAArQ/0yhLxfnhJq4/s512/DSCF8624.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-hBGd_hCdYxw/UX93R6jd0cI/AAAAAAAAAs8/OTs4h1TOs4M/s640/DSCF8645.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-9R75efCYyv4/UX93SAJeQnI/AAAAAAAAAtA/l62sIcz8-b4/s640/DSCF8647.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LeYhGvDf-Jc/UX93TKGvAsI/AAAAAAAAAtQ/c3y0N_x7KKk/s640/DSCF8648.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-XmLxuju-kwA/UX93UubaJRI/AAAAAAAAAtY/3I_FKKSIU0g/s640/DSCF8649.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-M5IBPeVqHY0/UX93U228q9I/AAAAAAAAAtc/17IwtYTT00E/s640/DSCF8651.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-SZVNCFAtON4/UX93Ms0-xrI/AAAAAAAAAsU/R7i4zIhoa0A/s640/DSCF8639.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--69kYKds6FI/UX93NoK01dI/AAAAAAAAAsg/bomWGMYI7rc/s640/DSCF8640.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jGQFLP7PfLI/UX93Ox_iy1I/AAAAAAAAAso/8gL3CYKX2rc/s640/DSCF8641.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-iXfFeAUlV-8/UX93PJAJc9I/AAAAAAAAAss/mz4McW56g8o/s640/DSCF8643.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YujqZszKJko/UX93QkKfX4I/AAAAAAAAAs4/jnLAC5r1K1k/s640/DSCF8644.JPG[/IMG]
-
[quote name='magdabroy']To sobie głowę powiększ :evil_lol:[/QUOTE] Nie bądź taka mądra. :diabloti: Pulpecik z dzisiaj. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KHhmAFdbgNY/UX93Ir41OmI/AAAAAAAAArw/qH_ScvqJ1qE/s640/DSCF8629.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7EkCXo0b9Bw/UX93KAqjbMI/AAAAAAAAAr4/WwkP2m_2e0M/s640/DSCF8630.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AqswckSRmwU/UX93LGlvlUI/AAAAAAAAAsE/Tmb1xoIsbfs/s640/DSCF8635.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-T-l-8RrW-uk/UX93Lw-8FKI/AAAAAAAAAsM/5Ekb9znBhIs/s640/DSCF8636.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MhKDMtxEP2I/UX93KmXMQGI/AAAAAAAAAr8/zwMiEACeLuI/s512/DSCF8631.JPG[/IMG]
-
No i super! :multi:
-
[quote name='Sonka95']Ja też nie oglądałam tego programu :roll: Jak pięknie kwitnie kaktus :) [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-gt15aQnulNg/UX93DSDpRMI/AAAAAAAAAqw/LqP-vzYBkUM/s512/DSCF8619.JPG[/URL][/QUOTE] Ale naprawdę warto sobie kiedyś obejrzeć. nooo. :loveu: [quote name='magdabroy']Jaki ładny kaktusik :loveu:[/QUOTE] Dziękuję. :loveu: Jeszcze dziś doniczka będzie. :) No i w końcu WOLNE. :multi: Tylko, że po Majówce taki zapierdziel na uczelni, że się w głowie nie mieści...
-
Albo tutaj możesz poczytać. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/176362-Jak-wstawi%C4%87-zdj%C4%99cia-na-nowej-dogomanii[/url]
-
Ja założyłam konto na [url]https://picasaweb.google.com/[/url] . Potem tam można załadować zdjęcia. Następnie jak już załadujesz zdjęcia to kliknij na jakieś zdjęcie prawym przyciskiem myszki i weź "kopiuj adres obrazka" następnie na dogo jest przycisk WSTAW OBRAZEK to wklej po prostu ten link który skopiowałaś. Wciśnij enter i powinno pojawić się zdjęcie.
-
Jak tu się u Was słodko zrobiło. :loveu:
-
Fajnie, że dałaś szansę jeji. :) Zdjęć nie widzę...
-
Nareszcie ktoś z mojego miasta!! Tym bardziej witajcie na dogo. :)
-
Przepiękne! Robią wrażenie. [SIZE=1]Zgodnie z regulaminem, można w jednym poście wklejać 5 zdjęć. ;)[/SIZE]
-
Cudny ten Twój Aronik! I jeszcze takie ładne zdjęcia. :) pzdr.
-
[quote name='kalyna'] dylemat :lol: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Piękne, piękne fotki. :loveu:
-
[quote name='kalyna']wooow :) no proszę, ale zaszalałaś :) a tego programu to nie oglądałam :eviltong:[/QUOTE] A no. :grins: Ale naprawdę tak szkoda dziewczyny, była naprawdę piękna i tak ją oszpecił pajac. Na dodatek z chłopakiem z którym się spotykała ją zgwałcił a później nasłał na nią typka, który właśnie wylał na nią kwas...... Moje nowe, piękne. :loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gt15aQnulNg/UX93DSDpRMI/AAAAAAAAAqw/LqP-vzYBkUM/s512/DSCF8619.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-d6w8zSigPJw/UX93DRisWnI/AAAAAAAAAq0/xpZWT_qwHrk/s512/DSCF8621.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-40_y1geoO1o/UX93GenSVpI/AAAAAAAAArc/f5vEOGnIo7g/s512/DSCF8625.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-QNGGLND2ANQ/UX93G9IlF1I/AAAAAAAAArY/P6abV-r4G0I/s640/DSCF8626.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-S9rFHb-OZDU/UX93Hb_QsaI/AAAAAAAAArg/KJOXCtCY5EY/s640/DSCF8627.JPG[/IMG] 1.06. nowy będzie. :)
-
[quote name='Ty$ka']U nas trochę kropiło, ale potem wyszło słońce. I choć było chłodno, dzień być super :loveu: Mam też nadzieję na wspaniałą majówkę :)[/QUOTE] Dzisiaj też brzydko. :( [quote name='Błyskotka']No to się działo ;)[/QUOTE] No ba! :grins: Oglądałam wczoraj bodajże na TVP1 dokument na temat dziewczyny (25lat), która została oblana kwasem siarkowym, może też któraś z Was oglądała? Dziewczyna czekała 14 miesięcy na wyrok tego zwyrodnialca i dopiero po takim czasie wyszła z domu. Miałam łzy w oczach oglądając to. Na kamerze było zarejestrowane wszystko, tzn. jak chłopak oblewa ją kwasem. Była modelką, miss.... No straszne to było, naprawdę.
-
Powodzenia kochana, trzymam kciuki!!
-
[quote name='phase']OLSZTYN [B]Wasal [/B]ok 6 letni husky. Jest energiczny i zawsze gotowy na spacer. Jest dość niezależny, ale przyjazny. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-alp0T5RmrkI/UWq-7mkBg3I/AAAAAAAAH7Y/I0WSDYXM8oU/s640/DSC_0095.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-oCOWM_b8giM/UWq-8b90lNI/AAAAAAAAH7g/eUbMEQzHn9Y/s640/DSC_0098.JPG[/IMG][/QUOTE] W nowym domu!
-
[quote name='Ty$ka']Ano racja, a nie takie jak Morus :evil_lol: Ale chciałabym zobaczyć reakcję ludzi, gdybym wołała w parku "Glizda, chodź tu cholero" :diabloti:[/QUOTE] Hahaha. :evil_lol: Ja chcę swoją pitkę nazwać Faza. :grins: