[quote name='rashelek']No u mnie też jakoś, walczę z notatkami od tygodnia :D Z WF też jestem bardzo zadowolona, chodzę na aerobic i jest świetnie! :loveu:
Super, że w końcu macie piękną pogodę :loveu: A jakie zdjęcia fantastyczne, Żabcia słodziutka jest, taki pulpecik :D[/QUOTE]
No ja tyle książek kserowałam.. Ale taniej mi wyjdzie niż kupienie nowych..
U mnie właśnie najwięcej dziewczyn bierze aerobic. :)
No właśnie takie sobie te fotki, ostatnio w ogóle nie robiłam zdjęć, a przy niej to potrzebuję drugiego człowieka, by chociaż jakieś ładne porobić fotki. :lol: Jak nie chce do domu, to szczeka, gania wszędzie jak głupia.
Gówniara w ogóle nie chciała nigdzie iść. Grubas jeden. :mad:
[quote name='unikatowydiament']ależ jest śliczne te moje małe Kochanie:loveu:
całusek w nochala ślemy:)[/QUOTE]
Dziękujemy :oops::loveu: