ok wyslalam Pani informacje o telefonie i e-mailu. Najwidoczniej zanim zacznie robic nam nadzieje chce dowiedziec sie czy pies akceptuje koty. :) Mam nadzieje ze okaze sie ze to ta przeznaoczna jemu Pani :)
:)
mysle ze na jakis czas wystarczy tej kaski, ale niestety.. prawie wszystkie wplaty jzu do mnei splynely. Skoncze ten bazarek i zaczne kolejny z ogloszeniami:) Wiec jeszcvze we wrzesniu bedzie jakis dochod :)
No więc zgłąszam się ze stałą deklaracją 15 zł :)
Ah, dodatkowo jak wyrobie sie ze swoimi ogloszeniami, albo w miedzy czasie mozecie podrzucic mi jakis tekscik - zdjecia wezme stad, i porobie mu ogloszenia.
:)
a powiedzcie mi jak to jest z kociakami? Niedaleko mnie biega osiemmalych kociaczkow na moje oko maja okolo 3 tygodni. Matki nigdzie nie widze, kotki sa dosc siale i podchodza do ludzi. Boje sie jednak ze w niedlugim czasie moze z osmiu zrobic sie ich o wiele mniej - ruchliwa ulica. Moge to gdzies zglosic? Wlasciwie to komu? U mnie w domu jest wrogo nastawiony pies do kotow, wiec nawet na tymczasowe przetrzymanie nie ma mowy.
Ja mam tylko na lydce slady (juz na zawsze) po zabkach mojej kochanej suni... :) Chyba ze 4 lata temu jeszcze jak mlodym psem byla podczas zabawy mnie tak ugryzla, ze do tej pory mam. A oprocz tego... hm.. tylko jakeis drobne okaleczenia stop od zabawek lub rozgryzionych kostek ;)