Jump to content
Dogomania

Wadercia

Members
  • Posts

    3271
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wadercia

  1. jak beda zdjecia nowsze psiaka... najlepiej letnie to porobie mu w wolnej chwili ogloszonka :)
  2. no na allegro juz ponad polowa cegielek poszla takze 250 zł napewno mamy. Gdyby ( a licze na to bardzo) przed zakonczeniem aukcji sprzedaly sie wszystkei cegielki moge wystawic drugie allegro :)
  3. [CENTER][B]To i ja zaproszę na allegro cegiełkowe Jasmina. Psa w ogromnej potrzebie... zbieramy na leki dla niego a to koszt 2 tys zł :-([/B] [URL]http://allegro.pl/cena-zycia-2-tys-pomoz-nam-kupic-lek-prosimy-i1728360642.html[/URL] [B]Dziękuję :loveu:[/B] [/CENTER]
  4. no widzisz magdyska z allegro przy dobrej reklamie uda sie uzbierac 500 zł :)
  5. a moze by tak na FB dodać allegro:oops: chyba ze nie wolno bo ja sie nie znam :lol:
  6. Moje małe rozliczenie allegro : przelałam kwote 120 zł gdyż - koszt aukcji wyszedl ponad 8 zł ale juz tam zaokraglilam troche takze doplace cos od siebie :) 53 zł powinno być na koncie fundacji. Nie dostalam jednej wplaty za jedna cegielke - napisalam do Pani e-miala i zobaczymy. Dwie osoby nie wyslaly pieniazkow za wysylke, napisalam wiec do nich czy rezygnuja z pocztowek. Dwie cegielki zostaly zakupione poza allegro także stąd 10 zł więcej. Jednak pozwol narazie Moniko ze odliczylam koszt wysylki 2 zł. Takze do kazdej pocztowki poszla nadwyzka 1 zł. Gdy wysle pocztowki przesle reszte pieniazkow bo pewnie z 20 zł się uzbiera :) I to narazie na tyle :)
  7. ja mialam e -miala w sprawie Lary odeslalam na numer telefonu. ;)
  8. mamy pierwszych kupujacych na allegro :)
  9. no z tymi kontami fundacyjnymi jest najtrudniej.... :(
  10. ok ale pokolei. Na dzis mam juz kolejke ustawiona wiec Topaza zapisze na jutro ;)
  11. ja nie mamFB wiec nawet nie wiem czy jest:(
  12. juz Ci pisze - od Ciebie oglaszalam Biała (p.Jola z przeprowadzki wiem ze odzew w sprawie psiaka byl ale nie wiem czy ostatecznie poszedl do domu:( ) Benia, Kłapacza i Szczeniaki :)
  13. jeden gratis ;) a dwa zamowione i oplacone takze napewno zadna pomylka :)
  14. Katcherine u mnie masz jeszcze 3 pakiety wykupione a chyba zapmnialas? :)
  15. eh... pewnie to ostatnie miesiace moje w domu rodzinnym powoli planujemy przeprowadzke z TZ, ale poki co to jest jednak ich mieszkanie nie moje wiec za duzo do gadania nie mam. A mam chetna i pomocna.. takze tylko ojca byloby trzeba przekonac. No i moja sunie, ale to kilka ciasteczek mogloby zdzialac cuda :)
  16. allegro trwa.. zapraszajcie cioteczki kogo mozecie! :)
  17. jeju straszne. Ja bym ja z checia wziela na tymczas.. ale kwestia mojego ojca. On nie rozumie tego ze to jest nagla potrzeba i ten psiak i tak i ta znajdzie dom. Sadze ze to kwestia tego iz sie szybko przywiazuje do zwierzat i dlatego tak sie broni... badz co badz postaram sie dziś jakos do niego podejsc. Jesli znajdzie sie tymczas dla tej psiny to moze jakis inny szczeniak zyska.
  18. wszelkie sugestie co do allego Jasmina mile widziane. moge zmienic wiec tytul :)
  19. ah. zaginela nam ciocia Kenny i nei wiem na czym stoimy:(
  20. Wybacz Malibo ale przy tak dlugim oczekiwaniu pewne informacje mogly mi umknac. Ustalane to bylo ze dwa tygodnie temu kiedy to skasowalam e-miala i zrzucilam wszystko do folderu. Zaraz wobec tego dodam konto Vivy jak na Frankowym allegro.
  21. i telefonow nie ma? na allegro maja juz ponad 500 wejsc :)
  22. ok usuwam wiec juz napisc ze charytatywna :)
  23. a kto skusi sie na pierwsza cegielke allegro! :)
  24. nno to mozna zapraszac... moze jakies cioteczki skusza sie na pomoc jaskowi.. Specjalnie dalam 100 cegielek, moze jak ludzie zobacza ze tylko 100 do wziecia to beda brac? :)
×
×
  • Create New...