Jump to content
Dogomania

Wadercia

Members
  • Posts

    3271
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wadercia

  1. przejrzalam calutki watep i wybralam juz zdjecia do ogloszonek. Czy cos chcecie dodac do tekstu jeszcze? :)
  2. piękne te wasze psiaki sa! :loveu:
  3. skoro wiekszosc a nawet chyab wszyscy sa za przejeciem psiaka przez ajli to chyba jest :)
  4. wybacz ze tutaj pisze ale jak sprawa z groszkiem ?:)
  5. ok, bazarek troche sie przesunie - jako ze martwy okres jest jelsi chodiz o adopcje pod koneic sierpnia go zaloze ok? A pytalam bo kilka bid mam jeszcze przeznaczonych do bazarku ogloszeniowego ale to w takim razie pojdzie na kolejna edycje :)
  6. Czekałam na te słowa... Jestem jak najbardziej za tym bys przejela "wladze" nad Jaskiem. Jednakze, uwazam ze leczenie oraz wyzywienie a chociazby jego spora czesc powinna zostac rowniez w naszym udziale. W koncu to naprawde ogromny ciezar finansowy. Ja z pewnością z całych sił wciąż będę starała sie z róznych źrodeł zyskać dodatkowe pieniązki. I pozwolę sobie jeszcze tutaj nadmienić, iż osoby ktore czują się tak "odpowiedzialne" za Jaśminka powinny poczuć się do odpowiedzialności spłacenia wszelkich długow wobec Ciebie. i koniec :)
  7. Kajtun no powiedz psiaku gdzie jest dom dla Ciebie psino?
  8. hm.. moze juz czas zmienic tytul? Katcherine moglabym jutro lub jeszcze dzis zrobic ogloszonka Szejka tylko gdzie mam szukac o nim informacji? :)
  9. kochana czy bedziesz robila jeszcze jakies bazarki na zmniejszenie dlugu?
  10. milej nocki psiaku kochany :iloveyou:
  11. jutro zrobie pierwsze zestawienie adresow do wysylki :)
  12. ja tez zauwazylam mniej dogow.. teraz na mojej dzielnicy to tylko husky, badz jorki i od niedawna 3 pekinczyki... kiedys w moim bloku mieszkal dog. Na ostatnim pietrze, pamietam jak wszyscy slyszeli ze rano schodzil na spacer :D Ale dozyl swoje 10 czy tam 11 lat i jakas choroba go załatwiła :(
  13. a jak zalatwiasz sprawe kartek do wysylki? Ja przyjelam taktyke - nie wazne ile kupionych wysylam tylko jedna pocztowke. Pytalam ludzi w e-mialach to sie zgadzali. :)
  14. ah wlasnie zapomnialam Ci powiedziec ze takie cos skrecilam z tekstem bo ak wypisywac samemu to troche czasochlonne a tak jest estetyczniej :) juz widze troszke cegielek dla Franka sie sprzedalo jestem tylko ciekawa.. czy to sa ludzie spoza dogo :)
  15. ciesze sie bardzo. Hm... a podobaja się? Ja mialam lecitkie opory ale jak zobaczylam je na zywo to bardzo mi sie spodobaly :)
  16. Moniko czyzby doszly kartki ode mnie? Czy jeszcze nie? :)
  17. ja podobnie jak irenaka nie zaprzestane pomocy Jasminowi najwyzej będę robiła prywatne zbiorki i kupowała karme Jasminowi ktora bedzie bezposrednio szla do Ajli bez posrednikow.
  18. to raczej nie czepianie a zwrocenie teraz uwagi na siebie na zasadzie - to ja go znalazlem, pomoglem go wyciagnac pozniej mialem w czterech literach a teraz chce wam pokazac ze to wy zrobiliscie blad....
  19. jaki cudowny maluszek. Daloby rade zrobic mu kilka jeszcze zdjec? Pooglaszalabym go wtedy :)
  20. ah.. Franeczku moj kochany... :( Pieniazki postaramy sie jakos skrecic :) A ja mam nową przybłede pod domem od kilku dni - jeża. Podjada kocie zarcie.. i nie wiem co mu odkladac juz :)
  21. Ajli jestes najlepszym co moglo spotkac Jasia... Ciesze sie ze pomimo niektorych osob nie wycofasz sie i wciaz bedziesz czuwac nad jego dobrem. Mam nadzieje ze i Magdyska pominie niektore zamieszczone tutaj posty (a z reszta moja opinie poznala ona na PW). Ah juz wiem czemu Franek mi dzis przyszedl do glowy. :) Dobrej i spokojnej nocy cioteczko Tobie i psiakom zycze :)
×
×
  • Create New...