-
Posts
3271 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Wadercia
-
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
Wadercia replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
przejrzalam calutki watep i wybralam juz zdjecia do ogloszonek. Czy cos chcecie dodac do tekstu jeszcze? :) -
piękne te wasze psiaki sa! :loveu:
-
skoro wiekszosc a nawet chyab wszyscy sa za przejeciem psiaka przez ajli to chyba jest :)
-
wybacz ze tutaj pisze ale jak sprawa z groszkiem ?:)
-
Czekałam na te słowa... Jestem jak najbardziej za tym bys przejela "wladze" nad Jaskiem. Jednakze, uwazam ze leczenie oraz wyzywienie a chociazby jego spora czesc powinna zostac rowniez w naszym udziale. W koncu to naprawde ogromny ciezar finansowy. Ja z pewnością z całych sił wciąż będę starała sie z róznych źrodeł zyskać dodatkowe pieniązki. I pozwolę sobie jeszcze tutaj nadmienić, iż osoby ktore czują się tak "odpowiedzialne" za Jaśminka powinny poczuć się do odpowiedzialności spłacenia wszelkich długow wobec Ciebie. i koniec :)
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Wadercia replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
moze sprobuje pozniej bo dalej nic :( -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Wadercia replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a ja nie moge zobaczyc filmiku:( -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
Wadercia replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Kajtun no powiedz psiaku gdzie jest dom dla Ciebie psino? -
Szejk wciąż szuka domu. Hide i Topaz już za TM.
Wadercia replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
hm.. moze juz czas zmienic tytul? Katcherine moglabym jutro lub jeszcze dzis zrobic ogloszonka Szejka tylko gdzie mam szukac o nim informacji? :) -
Biały pogryziony! po ponad 1,5 roku w hotelu nareszcie w swoim domu:)))
Wadercia replied to anett's topic in Już w nowym domu
i jak byly jakies telefony? :) -
milej nocki psiaku kochany :iloveyou:
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Wadercia replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale licze na to ze pojda wszystkie :) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Wadercia replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jutro zrobie pierwsze zestawienie adresow do wysylki :) -
ja tez zauwazylam mniej dogow.. teraz na mojej dzielnicy to tylko husky, badz jorki i od niedawna 3 pekinczyki... kiedys w moim bloku mieszkal dog. Na ostatnim pietrze, pamietam jak wszyscy slyszeli ze rano schodzil na spacer :D Ale dozyl swoje 10 czy tam 11 lat i jakas choroba go załatwiła :(
-
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Wadercia replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a jak zalatwiasz sprawe kartek do wysylki? Ja przyjelam taktyke - nie wazne ile kupionych wysylam tylko jedna pocztowke. Pytalam ludzi w e-mialach to sie zgadzali. :) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Wadercia replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ah wlasnie zapomnialam Ci powiedziec ze takie cos skrecilam z tekstem bo ak wypisywac samemu to troche czasochlonne a tak jest estetyczniej :) juz widze troszke cegielek dla Franka sie sprzedalo jestem tylko ciekawa.. czy to sa ludzie spoza dogo :) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Wadercia replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ciesze sie bardzo. Hm... a podobaja się? Ja mialam lecitkie opory ale jak zobaczylam je na zywo to bardzo mi sie spodobaly :) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Wadercia replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moniko czyzby doszly kartki ode mnie? Czy jeszcze nie? :) -
ja podobnie jak irenaka nie zaprzestane pomocy Jasminowi najwyzej będę robiła prywatne zbiorki i kupowała karme Jasminowi ktora bedzie bezposrednio szla do Ajli bez posrednikow.
-
to raczej nie czepianie a zwrocenie teraz uwagi na siebie na zasadzie - to ja go znalazlem, pomoglem go wyciagnac pozniej mialem w czterech literach a teraz chce wam pokazac ze to wy zrobiliscie blad....
-
Mój Pan umarł...ja też chcę...SMYKU juz w domku :)
Wadercia replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
jaki cudowny maluszek. Daloby rade zrobic mu kilka jeszcze zdjec? Pooglaszalabym go wtedy :) -
FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!
Wadercia replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ah.. Franeczku moj kochany... :( Pieniazki postaramy sie jakos skrecic :) A ja mam nową przybłede pod domem od kilku dni - jeża. Podjada kocie zarcie.. i nie wiem co mu odkladac juz :) -
Ajli jestes najlepszym co moglo spotkac Jasia... Ciesze sie ze pomimo niektorych osob nie wycofasz sie i wciaz bedziesz czuwac nad jego dobrem. Mam nadzieje ze i Magdyska pominie niektore zamieszczone tutaj posty (a z reszta moja opinie poznala ona na PW). Ah juz wiem czemu Franek mi dzis przyszedl do glowy. :) Dobrej i spokojnej nocy cioteczko Tobie i psiakom zycze :)