Jump to content
Dogomania

Wadercia

Members
  • Posts

    3271
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wadercia

  1. do gory chlopaku :) jak sie czujesz?:)
  2. co tam u Rudolfa? :) mozeby mu tak allegro odnowic?:)
  3. i jak tam psiaki znalazłyy domy? :)
  4. alez dawno nikogo u Ciebie psino nie bylo. Jak się masz? :)
  5. hehe:) no mam nadzieje :) ale Maryś to tak super psiak ze wiedzialam iz predzej czy pozniej ktos sie po niego zglosi :)
  6. mm super wiesci! :D az milo sie wchodzi do was i czyta o takim szczesciu.. :D a moze Pan wypatrzyl psiaka przez ogloszenia ?:D
  7. http://allegro.pl/show_item.php?item=1741770990 Podaję do akceptacji :)
  8. dokładnie.. poczekajmy na opinie innych osob rowniez. Poza tym zmieniłabym tytuł teraz może troszke na allegro. Albo w tresci mozna by zaznaczyc ze brakuje jeszcze powiedzmy 1200 zl by ktos sie nie przyczepil ze ciagle tej samej kwoty brakuje
  9. hm.. moge nawet teraz je uruchomic ;) i tez myslalam o tym by dodac te nowe zdjecia po bokach duzo miejsca jeszcze na zdjecia jest....
  10. to juz w ogole super wiadomosc :) na jedna paczke juz jest :)
  11. no to z pewnością jesteśmy blizej niz dalej :)
  12. Wpłaty allegro: 1. Mariusz N. Łódź - 25 zł 2. Alekstandra S. Sosnowiec - 50 zł 3. Gabriela C. Borówiec - 5 zł 4. Kasia T. Poznań - 5 zł 5. Magdalena R. Warszawa - 5 zł 6. Ewa K. Gliwice - 100 zł 7. Marta K. Warszawa - 20 zł 8. Bartłomiej S. Myszów - 20 zł 9. Justyna K. Wolsztyn - 15 zł 10. Danuta B. Wrocław - 10 zł 11. Edyta J. Bielsko Biala - 5 zł 12. Paulina Z. Kielce - 10 zł 13. Paulina D. Warszawa - 10 zł O takie coś Ci chodziło? :cool3:
  13. hm.. tak mam dostep do takich informacji chociaz trzeba pamietac o tym ze ludzie czasem maja inne dane w allegro a z innego konta placa :( np z rozliczeni malibo zidentyfikowalam tylko 2 osoby.. :)
  14. a ma ktos moze konto do magdyski to bym machnela teraz przelew :)
  15. Rozliczenie allegro: Suma sprzedanych cegielek 100 x5 = 500 zł U mnie na koncie 280 zł Odejmujemy oplate za wyroznienia -17 zł, oraz oplate allegro za zysk - 30 zł (sadzilam ze bedzie wiecej, ale to lepiej:razz:) Tak więc mam do przesłania dla Was 233 zł :) U malibo powinno być 220 zł, z tego co widzialam jest juz 180 zł, moze jakies wplaty doszly:) Także dziękuję za współpracę, oraz wszystkim dogomaniaczkom! :) Ah.. no i wszystkie dyplomy juz rozeslane :)
  16. alez kochana dla mnei to nie jest zaden klopot :) tylko wiem ze jesli przychodiz osoba obca i deklaruje ze zbierze pieniadze wychodza czesto przykre sprawy.. dlatego nie prosze o wysylanie pieniedzy na moje konto bo to mogloby brzmiec podejrzanie :) A tutaj chodiz by nasz kochanykupujacy mial wygodniej :)
  17. pieniadze wplywaja z allegro albo na konto do mnie albo do malibo. Ludzie ida na latwizne i klikaja "plac z allegro" wtedy seystem teoretycznei wszystko za nich robic stad wplaty tez i u mnie. Ja zaraz rozlicze ile do mnie wyslali pieniazkow i odlicze te cholerne ich procenty :( choc przy tego typu aukcjach mogli by odpuscic. Takze zaraz siadam do rozliczania :)
  18. tadam wszystkie cegielki sie sprzedaly :) :crazyeye: :multi: :loveu: takze zaraz zobacze ile pieniazkow jest na opcji place z allegro.. zobacze ile sobie cwaniaki wzieli za sprzedaz i wysle pieniazki... tylko do kogo do magdyski? :razz:
  19. hm.... no to coz. Wobec tego ja sie juz nie pcham w cegielki dla Jaska, skoro już ktoś ma mnie zastapić. Wobec tego mogę innego otworzyć....
  20. Noemi tylko bierz prosze pod uwage ze u mnie pojdzie z allegro cos kolo 430 zł gdyz allegro liczy sobie za sprzedaz chyba 10% czyli z 500 zł 50 musze im oddac ;/ i wystawienie aukcji ksoztowalo mnie 17 zł. Ale to i tak dobry wynik. Mozna od razu po zakonczeniu wystawic drugie allegro, a noz sie uda tez tak dobrze sprzedac cegielki? :)
  21. nie chcę zapeszac, ale... zostalo nam juz tylko 5 cegielek do sprzedania! :)
  22. uwazam ze allegro powinnismy liczyc jako zbiorka na lek... :)
  23. licze na to ze odzew bedzie i to spory... :) Zycze Ci psiaku zeby same dobre domu sie o Ciebie bily! :)
  24. kochana potwierdzic u mnie na bazarku jak pieniazki wplyna? chcialabym go zamknac :)
×
×
  • Create New...