Jump to content
Dogomania

aganela

Members
  • Posts

    3558
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aganela

  1. ja mogę zrobić kapkę ogłoszeń w niedz....najwyżej mogę przesyłać,do ciebie na priva wiadomość,gdyby ludzie kilkneli'zapytaj przez ogłoszenie' itp.:) których jej zdjęć wybrać parę do ogłoszeń takich najładniejszych?Które uważacie ,że najładniejsze ? ;)
  2. Aneczka musisz jeszcze podać kontakcik -meila i tel. ;)
  3. jaki ten Rambo jest mały/średni / duży, głowę ma do kolanka/do połowy łydki/za kolano? zrobiłabym mu parę ogłoszeń...
  4. Jaki los zgotował Ci właściciel Dino.......:( narazie mogę tylko podnieść........
  5. Agusia musisz pomyśleć tak ,żeby Aguś był szczęśliwy:) ! Bo to jego los..
  6. wiecie co a ja właśnie dziś rano zrobiłam mu parę ogłoszeń....... :) ..w takim razie osoba na meila której przyszły będzie je musiała wykasować lub zamienić treść na innego pieska... ;)
  7. kciuki:kciuki:niech sunia trafi do najlepszego domku!:loveu:
  8. [quote name='Delph']Do góry biedaku, tak mi przykro, że musisz siedzieć zamknięty w zimnym mokrym boksie :-([/QUOTE] będzie dobrze ,musi być !!:multi::oops: Przecież niektóre pieski ktore są starsze mają jeszcze gorzej !....narazie piesek jest tylko na alegratce i w wątku na przygarnę psa,jak będę miała w końcu ten czas to zrobię ci piesku te ogłosz!:oops:
  9. ja mogę [U]poogłasza[/U]ć małą trochę jak będzie trzeba!!! Tylko przypomnijcie ,gdyby (w razie) była już w dt ;)
  10. [quote name='araman']Proponujemy udostepnienie konta Fundacji Adopcje Malamutów na wpłaty dla operowanej sunki. Ponieważ mamy juz osobowosć prawną wszelkie darowizny mozna sobie odpisać od podatku w roku przyszłym. Wpłaty musiałyby byc opatrzone dopiskiem sh Azja. FUNDACJA ADOPCJE MALAMUTÓW W POZNANIU ul. Krotoszyńska 13 61-315 Poznań REGON: 301420901 KRS 0000355142 nr konta: 20 1500 1054 1210 5008 3156 0000 [B]KONIECZNIE z dopiskiem[/B] [B]darowizna + [/B][B]sh AZJA[/B] Proszę o kontakt na pw w sprawie rozliczenia i dokonania przelewu za faktury jakie otrzymacie z lecznicy[/QUOTE] może wkejcie to na 1str.?będzie widoczne odrazu:cool3:
  11. 6letni mix Donek nie radzi sobie w schronisku:(:(Znowu biedak...:( . ; http://www.dogomania.pl/threads/188068-6letni-mix-Donek-nie-radzi-sobie-w-schronisku-(-(-PILNIE-POTRZEBNA-POMOC
  12. co za biedny anielski psiak....
  13. Ja też bardzo ciekawa jestem :)
  14. paulinken ale chyba mogą być 2 bazarki prawda ?
  15. dobrze byłoby go nauczyć czegoś niezwykłego ;) i przez ten czas co siedzi dobrze,żeby go troszkę podszkolic..żeby był w miarę wyszkolony...może to by troszeńku pomogło..?
  16. zapisuje sobie Doneczka ,jak najszybciej postaram się zrobic kilka ogłosz.mu ! Czy ona ma napewno 6-7lat ? Może rok/dwa jest młodszy/straszy ?
  17. jeśli jeszcze potrzeba to mogę go wrzucić dziś wieczorem na forum owczarek.pl :)
  18. o mamma mia co im przeszkadza ten piękniś?Ja nie mogę dołożyć..:( ale proponuje pomoc w ogłoszeniach i podnoszeniu...:(
  19. cieżko z tymi deklaracjami...tyle psów teraz potrzebuje pomocy ...narazie mogę tylko zaoferować podnoszenie na 1 str!!
  20. mogę wysupłać 20 zł jednorazowo...;( spróbuje jutro rano wpłacić(dane mi już wysłała blue)-jak nie zaśpię :D pasowało by go dać na forum owczarek.pl może tam by troszkę wspomogli PLN choćby jednorazowo..?..jak mam tam konto ,ale od ok.2 tyg.nie mogę wcale wejść...;(
  21. fajna mała:) lubi buziaki rozdawać :D z tym ,że ja nie jestem zwolenniczką kolczatki...lepsza jest zwykła leciutka obroża:)..ale dużo piesków je nosi..
  22. potrzebne którymś 'maluszkom' :D ogłoszenia ? np. Dorotce ? bo mam troszkę czasu i mogę troszkę porobić :)
  23. [quote name='mortikia']W sprawie suni mialam duzo telefonow, niestety wiekszosc ludzi kompletnie nieodpowiedzialnych, wielu chcialo Blackie na lancuch, pozostali do rozmnazania... Na szczescie skontaktowala sie ze mna bardzo mila pani, ktora sunie zgodnie z umowa wysterylizuje. Blackie bedzie mieszkac w domu z ogrodem. :) Czeka juz na nia worek Hillsa, do tego wyprawka ode mnie i... malutka dzisiaj rusza w swiat :)[/QUOTE] świetnie :D oby ' malutkiej ' było dobrze...:) a sterylki warto przypilnować,by naprawdę była :)
  24. [quote name='kamilqax95x']W Szczecińskim schronisku przebywa taki piesek: http://szczecin.schronisko.net/kwarantanna-id-50732.html płeć: pies wiek: 1 rok rasa: mieszaniec boks: K-13 numer: 817/10 miasto: Szczecin sterylizacja: nie szczepienia: tak odrobaczenie: nie charakter i opis: Pies trafił do naszego Schroniska 19.06.2010, został znaleziony przy Al.Piastów i do nas doprowadzony. wklejajcie go na przygarnę psa,jest tam parę wątków szukających dużych piesków lub owczarkowatych.... I piesek może się zgubił,więc zróbcie ogłoszenia w internecie(także na stronach lokalnych...) ,że znaleziono młodego owczarka...
×
×
  • Create New...