-
Posts
3558 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aganela
-
ja mogę zrobić kapkę ogłoszeń w niedz....najwyżej mogę przesyłać,do ciebie na priva wiadomość,gdyby ludzie kilkneli'zapytaj przez ogłoszenie' itp.:) których jej zdjęć wybrać parę do ogłoszeń takich najładniejszych?Które uważacie ,że najładniejsze ? ;)
-
Aneczka musisz jeszcze podać kontakcik -meila i tel. ;)
-
jaki ten Rambo jest mały/średni / duży, głowę ma do kolanka/do połowy łydki/za kolano? zrobiłabym mu parę ogłoszeń...
-
Dino ma dom po ponad pięciu latach oczekiwania.
aganela replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Jaki los zgotował Ci właściciel Dino.......:( narazie mogę tylko podnieść........- 1379 replies
-
- do adopcji
- młody pies
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
aganela replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Agusia musisz pomyśleć tak ,żeby Aguś był szczęśliwy:) ! Bo to jego los.. -
JUŻ W NOWYM DOMU :) Szczeniak w typie owczarka niemieckiego
aganela replied to Delph's topic in Już w nowym domu
wiecie co a ja właśnie dziś rano zrobiłam mu parę ogłoszeń....... :) ..w takim razie osoba na meila której przyszły będzie je musiała wykasować lub zamienić treść na innego pieska... ;) -
Jazzy - młoda haszczka potrącona przez pociąg - ma swój super domek !!
aganela replied to majuska's topic in Już w nowym domu
kciuki:kciuki:niech sunia trafi do najlepszego domku!:loveu: -
JUŻ W NOWYM DOMU :) Szczeniak w typie owczarka niemieckiego
aganela replied to Delph's topic in Już w nowym domu
[quote name='Delph']Do góry biedaku, tak mi przykro, że musisz siedzieć zamknięty w zimnym mokrym boksie :-([/QUOTE] będzie dobrze ,musi być !!:multi::oops: Przecież niektóre pieski ktore są starsze mają jeszcze gorzej !....narazie piesek jest tylko na alegratce i w wątku na przygarnę psa,jak będę miała w końcu ten czas to zrobię ci piesku te ogłosz!:oops: -
ja mogę [U]poogłasza[/U]ć małą trochę jak będzie trzeba!!! Tylko przypomnijcie ,gdyby (w razie) była już w dt ;)
-
Jazzy - młoda haszczka potrącona przez pociąg - ma swój super domek !!
aganela replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='araman']Proponujemy udostepnienie konta Fundacji Adopcje Malamutów na wpłaty dla operowanej sunki. Ponieważ mamy juz osobowosć prawną wszelkie darowizny mozna sobie odpisać od podatku w roku przyszłym. Wpłaty musiałyby byc opatrzone dopiskiem sh Azja. FUNDACJA ADOPCJE MALAMUTÓW W POZNANIU ul. Krotoszyńska 13 61-315 Poznań REGON: 301420901 KRS 0000355142 nr konta: 20 1500 1054 1210 5008 3156 0000 [B]KONIECZNIE z dopiskiem[/B] [B]darowizna + [/B][B]sh AZJA[/B] Proszę o kontakt na pw w sprawie rozliczenia i dokonania przelewu za faktury jakie otrzymacie z lecznicy[/QUOTE] może wkejcie to na 1str.?będzie widoczne odrazu:cool3: -
6letni mix Donek nie radzi sobie w schronisku:(:(Znowu biedak...:( . ; http://www.dogomania.pl/threads/188068-6letni-mix-Donek-nie-radzi-sobie-w-schronisku-(-(-PILNIE-POTRZEBNA-POMOC
-
Czarli z rozprutą szyją prosi o wsparcie na leczenie !!!
aganela replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
co za biedny anielski psiak.... -
Onka PODKARPACIE!już szczęśliwa!!.. wśród lasów:))
aganela replied to aganela's topic in Już w nowym domu
Ja też bardzo ciekawa jestem :) -
paulinken ale chyba mogą być 2 bazarki prawda ?
-
6letni mix Donek juz w nowym domku w krakowie
aganela replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
zapisuje sobie Doneczka ,jak najszybciej postaram się zrobic kilka ogłosz.mu ! Czy ona ma napewno 6-7lat ? Może rok/dwa jest młodszy/straszy ? -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
aganela replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jeśli jeszcze potrzeba to mogę go wrzucić dziś wieczorem na forum owczarek.pl :) -
o mamma mia co im przeszkadza ten piękniś?Ja nie mogę dołożyć..:( ale proponuje pomoc w ogłoszeniach i podnoszeniu...:(
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
aganela replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mogę wysupłać 20 zł jednorazowo...;( spróbuje jutro rano wpłacić(dane mi już wysłała blue)-jak nie zaśpię :D pasowało by go dać na forum owczarek.pl może tam by troszkę wspomogli PLN choćby jednorazowo..?..jak mam tam konto ,ale od ok.2 tyg.nie mogę wcale wejść...;( -
Azyl w Klembowie. Wątek szczeniaków. Potrzebne ogloszenia...
aganela replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
potrzebne którymś 'maluszkom' :D ogłoszenia ? np. Dorotce ? bo mam troszkę czasu i mogę troszkę porobić :) -
[quote name='mortikia']W sprawie suni mialam duzo telefonow, niestety wiekszosc ludzi kompletnie nieodpowiedzialnych, wielu chcialo Blackie na lancuch, pozostali do rozmnazania... Na szczescie skontaktowala sie ze mna bardzo mila pani, ktora sunie zgodnie z umowa wysterylizuje. Blackie bedzie mieszkac w domu z ogrodem. :) Czeka juz na nia worek Hillsa, do tego wyprawka ode mnie i... malutka dzisiaj rusza w swiat :)[/QUOTE] świetnie :D oby ' malutkiej ' było dobrze...:) a sterylki warto przypilnować,by naprawdę była :)
-
[quote name='kamilqax95x']W Szczecińskim schronisku przebywa taki piesek: http://szczecin.schronisko.net/kwarantanna-id-50732.html płeć: pies wiek: 1 rok rasa: mieszaniec boks: K-13 numer: 817/10 miasto: Szczecin sterylizacja: nie szczepienia: tak odrobaczenie: nie charakter i opis: Pies trafił do naszego Schroniska 19.06.2010, został znaleziony przy Al.Piastów i do nas doprowadzony. wklejajcie go na przygarnę psa,jest tam parę wątków szukających dużych piesków lub owczarkowatych.... I piesek może się zgubił,więc zróbcie ogłoszenia w internecie(także na stronach lokalnych...) ,że znaleziono młodego owczarka...