Jump to content
Dogomania

aganela

Members
  • Posts

    3558
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aganela

  1. Hey, witamy :) Zaciekawiło mnie to : [quote name='Misia&Ruby'] Ruby to sunia w typie cocker spaniela angielskiego, urodzona 14.07.09r. Ma wspaniały charakter. Właśnie taki, o jakim zawsze marzyłam, aby miał mój pupil. Ale oczywiście jak każdy, potrafi czasem mi działać na nerwy :D [/URL][/QUOTE] Więc jaki to dokładnie charakter o jakim marzyłaś?
  2. My pierwsze:) chwała za to ,że przygarnełaś psa ze schroniska,a nie kupiłaś!:) i Wega przypomina mi mieszankę charta z ogarem polskim? :)
  3. Ja choć podniosę,tylko 'to'mogę zrobić....
  4. [quote name='Paula03']Coś mnie tu dawno nie było :shake: http://img27.imageshack.us/img27/2777/dsc05259i.jpg Fajne ;) A dziękujemy:) Piękna i stara Cerkiew w Piątkowej : rzeka San i okoliczne wzgórza (09.04.2001r.): było wtedy zimno...brr...ale fajnie I jeszcze wygrzebane Saby zdjęcia z tamtego lata i odpoczynek z pyłkiem na wieeelkim pyszczkuszklące ślepka koniec.
  5. [quote name='Onomato-Peja']Nie no tereny to sa achhh. :loveu: Jakie tereny.....u was jest ładniej,bo jest morze.... Saba zaprasza do zabawy: zadowolona: zęby: uśmiech i jeszcze białą wiosna na końcu dla was z mojej wycieczki(bez psa) w Bieszczady: a na końcu znalazłam taki smutny filmik: http://www.youtube.com/watch?v=JKxdOZcnf78&NR=1&feature=fvwp
  6. uparciuch ;P chwila odpoczynku i zapatrzenia pysiek :) :)
  7. aganela

    Demo(nek) xD

    ale on już duuuuuży:)
  8. więcej zdjęć .... ! ! i większego rozmiaru:)
  9. Atos świetnie,że tak łagodnie przyjął nowego psa:)patrzę teraz a Atos się urodził 1.)6 w dzień dziecka:D-super:) Pirat...?pasuje mu przy jednym oku ma więcej czarnego,a przy drugim biało.jak piraci z zakrytym jednym okiem...
  10. [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/5665/28050.jpg[/IMG] Smakował kwiatek? ;)
  11. napiszcie do ciotek na bialskim wątku na dogo,wyciągały parę psów ze schronu na dt..
  12. widać tą iskrę i radość na zdjęciach.:)
  13. Kot Tytus.[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley9.gif[/IMG] Misie między miśkami. [IMG]http://img864.imageshack.us/img864/5802/dsc05548l.jpg[/IMG] puchaty zadek[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley17.gif[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/8441/dsc05559c.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/9415/dsc05602nd.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/964/dsc05599l.jpg[/IMG] I Saba. [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2463/dsc05274kk.jpg[/IMG] pozdrawiamy[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley1.gif[/IMG]
  14. WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM !! :)
  15. [quote name='Magda79']Podnoszę :multi:[/QUOTE] ja też podnoszę !!
  16. Kuszą te obrazki piękne bardzo...ciekawa jestem kiedy będzie następny bazarek ?
  17. o ludzie...... w wolnym czasie wkleję na owczarka....trzeba ją wklejać wszędzie by ludzie wiedzieli o okrucieństwie...
  18. ....dużo czasu minie nim ludzie przestaną patrzeć na psa jako zysk.... Podnoszę Gajkę !!!
  19. Spaniel jest na stronie w adoptowanych,więc albo znalazł dom,albo zgłosili się po niego właściciele.
  20. psiny widać,że zadowolone:)
  21. piękne te zdjęcia z mgłą:) Onomato-Peja co to za aparatu używasz?
  22. hop!!Nikt nie chce jej dać DT?
×
×
  • Create New...