[quote name='sambo_os1']w schronisku czeka na dom już trzy lata taki świetny pies jakim jest Demon.
Demon to mix owczarka,o nietypowo żółtych oczach jest bardzo energiczny ,pragnący kontaktu z człowiekiem,łagodny i bardzo wdzięczny,akceptuje dzieci i inne zwierzęta,wiek ok 4 lata.Od dwóch lat pozostaje zamknięty w schroniskowym boksie.Bardzo prosi o dom,dajmy mu szansę na lepsze życie.
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images7.fotosik.pl/2311/c7e3d9c4d62715af.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
Czy ja dobrze widzę,że Demon nie ma ogonka?