Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Ja się nie dziwię, że już w domku - takie cudo :O
  2. Kliknij w opcje zaawansowa jak będziesz pisac odpowiedź. POjawi się tam znaczek bużki, jak kiedyś. Mam juz prawie całą kaskę z bazarku na tymczasy. Wiem że kupić za to karmy psiej za dużo nie można (bo to w wiekszość pieniadze na koty, a Pedro chyba nie je hepatica?) ale do leczenia tymczasów jak najbardziej chyba się przydadza... Zawsze to mniejszy dług. Już mi tylko 30 zł z prawie 300 brakuje - jak dziś nie dotra to przeleję w dwóch częściach.
  3. Aaaaaaa więc to przez Justy telefon te przerwy? Bo ja mam takiego samego złoma i po prostu myślałam, ze tylko ja tak nie dosłyszę .... Hehehe...." tośmy se pogadały".... :D
  4. Jestem przez banerek. Znów ktoś mi serce skradł ;) Na razie finansowo u mnie nieciekawie ale dajcie jakieś konto na pw.... jeśli zadziałają... edit. Przepraszam, już znalazlam - zdjęcia tak słodkie, że nie zauważyłam treści obok;)
  5. K300i :p Szykujesz się do licytacji? :cool3:Wiecie na tym bazarku to takie fajne rzeczy bedą ze ja chyba większość będę spowrotem licytować żeby już u mnie zostały:evil_lol:
  6. [quote name='Caragh'] A coz to za telefonik masz?:>[/QUOTE] Hehe, nie pamiętam marki:oops: :D Ładny, niemal bez śladów, z tyłu tylko zarysowanka na aparacie fot. i odpadająca naklejka orange do przyklejenia jak najbardziej... chyba Sony Erricson... no może dziś w końcu te zdjęcia zrobię:oops: Nie wiem ile takie cudo warte, ale moze Magenka podpowie :)
  7. Ja sie też jakoś na niebieskim lepiej czułam. Wszystko wychodziło szybko spod palca - tutaj wiecznie jakieś nowości, człowiek musi się zastanawiac jak np. buźkę wstawić... Niby to pierdółka ale ja miałam dużo radości z pisania tutaj a teraz to tylko jak musze coś przekazać... to smutne.
  8. A ja mam od Magenki1 telefon do wylicytowaniana bazarku :) Może by ktoś zalicytował i podarował Juście :) Nawe simlock (jeśli jest) to by się z jej siecią zgadzał :) kasa poszłaby na tymczasy a to, co sie zrobi z zakupioną rzecza to już chyba inna bajka? :) Przemyślcie (ja tez musze to przemyśleć bo czasem te błyskawiczne pomysły są nietrafione ), to tylko propozycja, jeśli ktoś wolałby go zostawic dla siebie to przecież zrozumiałe. Tylko najpierw muszę w końcu ten bazarek zrobić .... wstyd mi ze tyle juz to trwa.
  9. Piechciu, zaproponowałam m.in. takie rozwiązanie, ale Justyna wybrała inne. Zbieram też na wątku Baranka i tam nie ma żadnych problemów jeśli chodzi o rozliczenia, a prowadzi go osoba, o której wiem, że ma mnóstwo poważniejszych zadań na głowie. Nie wiem czrobić żeby było jeszcze łatwiej znaleźć te moje wpłaty i skopiować. Wpłynęło 10 zł od KubaP - serdeczne dzięki. [B]finanse na dzień 12.11.2009 - 45 zł[/B] Yorija - wpłata zaraz po adopcji - 15 zł Madcat1981 - deklaracja listopadowa - 10 zł Zachary - deklaracja listopadowa - 20 zł [B]finanse na dzień 13.11.2009 r. - 300 zł [/B]Luna123 - deklaracja listopadowa - 100 zł Mru - wpłata jednorazowa - 200 zł [B] finanse na dzień 16.11.2009 r. - 2 zł[/B] Anado - 2 zł [B]finanse na dzień 17.11.2009 r. - 10 zł[/B] Kuba P - 10 zł [B]RAZEM: 357 zł[/B] Zastanawam się, czy pani Stanisława z Pabianic nadal będzie wspierać Marcelka, bo było to dla nas też duże odciążenie...:(
  10. Ja też mogłabym cos dorzucić ale niestety dopiero w grudniu lub od grudnia. U mnie to dobry czas..... czego o listopadzie powiedziec nie mogę... no ale co to da skoro sprawa ekstremalnie pilna :(
  11. Dotarło od Anado po 1 zł na XI i 1 zł na XII. Serdeczne dzięki cioteczko. Chciałabym umieścić Cię w rozliczeniu wyżej ale nic nie działa.
  12. Dotarły dziś wpłaty:multi:: Certusowa - 15 zł Monika S. (XI) - 10 zł :smilecol:
  13. Dostałam foty Alberta ale nie zdążyłam jeszcze wstawić:oops::oops::oops:
  14. W tym miesiącu sobie poradzimy, ale w przyszłym to już masakra:shake: Ciotka, jeśli masz takie możliwości.... :modla:
  15. Ja bym to w ogóle wykasowała. Jak już pisałam, mogę zrobić podsumowanie tamtych wpłat. W pierwszym poście można zamieścic link do posta z podsumowaniem - moderatorom powinno wystarczyć.
  16. [QUOTE][B]finanse na dzień 12.11.2009 - 45 zł[/B] Yorija - wpłata zaraz po adopcji - 15 zł Madcat1981 - deklaracja listopadowa - 10 zł Zachary - deklaracja listopadowa - 20 zł [B]finanse na dzień 13.11.2009 r. - 300 zł[/B] Luna123 - deklaracja listopadowa - 100 zł Mru - wpłata jednorazowa - 200 zł [B]Razem 345 zł[/B][/QUOTE] Przecież ustaliłyśmy, że zostaje stary wątek i że przy naszej pomocy prowadzi go nadal Justyna. Podaję aktualny stan kasy Marcela powyżej. Jak mogę jeszcze pomóc?
  17. Zostaje stary:multi: Pomagajmy tylko założycielce prowadzić go w czytelny dla osób "z zewnątrz" sposób.
  18. No i ja bym Ci tylko Cieplutkaa dorobiła nowe rozliczenie, a co do starego rozliczenia, zamkniętego na zero to dałybysmy tylko link do konkretnego posta (tzn. ja tego posta zrobię ale nie ma chyba potrzeby znów go kopiowac do pierwszego). Deklaracje tez zebrała Bogini:loveu: Agata51. Nadal deklaruję chęć prowadzenia pierwszego wątku jesli chcesz. To się załatwia u moderatora - ostatnio widziałam u Justy&Zwierzaki jak tak zrobiono. Oczywiście nie naciskam, bo zawsze jest komfort jak prowadzi wątek ktoś kto choc widział psa na oczy....:evil_lol::oops:
×
×
  • Create New...