-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
madcat1981 replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Do kogo pukać w sprawie wysłanych pieniędzy z bazarku? Chciałabym zamknąć sprawę. -
Cudna vel. Gabi już w nowym domu we Wrocławiu!:D:D:D
madcat1981 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Hej, zapisuję, zajrzę troszku póżniej:oops: -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
madcat1981 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobra, księgowa Barana zapamiętała ;) Na konto wpłynęło również: 10 zł od REJA Dziękujemy za wsparcie :) -
Tak właśnie podejrzewałam:sad:. Justynko, one u mnie bezczynnie leżały - zachowaj sobie dla jakiegoś innego zwierzaka (nigdy nie wiadomo co się przyplącze:roll::evil_lol:) albo podaruj komuś w potrzebie, a w razie pilnej potrzeby można wystawić na bazarek. To sprzęt robiony przez naszą dogomaniacką Wiosnę, kupiony by sfinansować operację psa Timo, myślę że mogą jeszcze komuś pomóc.
-
Wiemy, Justynka, wiemy :sad: Pamiętasz, jak rozmawiałyśmy? Że trzeba słuchać weterynarza, bo samemu nigdy nie będzie się miało obiektywnego spojrzenia na tą sprawę:shake: Tak mi trudno nawet myśleć o tym, dlatego z ulgą przyjęłam najświeższe wieści. Oby jak najdłuzej w komforcie życia bez bólu. Spokojnej nocy.......
-
[quote name='ladySwallow']Najbardziej megawypasione (wyróżnienie+pogrubienie+podświetlenie) to 20 zł :)[/QUOTE] [quote name='agata51']Że z nieba LadyS nam spadła - podtrzymuję, ale na żadną rozpacz się nie godzę [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_2_207.gif[/IMG] To wielkie szczęście, że Marcel nie musi już wyzwalać lęków u swojej pani, gryźć TŻa, warczeć na dziecko, rozwalać drzwi i co tam jeszcze :multi:[/QUOTE] OK. Robię przelew i zamieniam słowo "rozpacz" na "rozkosz" - już mi lepiej;)