Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Do poniedziałku pojawiam się i znikam. :oops: Nie mam teraz pomysłu - nowy wątek, nowe rozliczenia?
  2. 100 zł - Luna123 200 zł - Mru [B]Razem 345 zł[/B] WIELKIE DZIĘKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. Do kogo pukać w sprawie wysłanych pieniędzy z bazarku? Chciałabym zamknąć sprawę.
  4. Hej, zapisuję, zajrzę troszku póżniej:oops:
  5. Dobra, księgowa Barana zapamiętała ;) Na konto wpłynęło również: 10 zł od REJA Dziękujemy za wsparcie :)
  6. Cześć dziewczyny, cześć chłopaki:jumpie::calus::painting::wolfie::kociak:
  7. Tak właśnie podejrzewałam:sad:. Justynko, one u mnie bezczynnie leżały - zachowaj sobie dla jakiegoś innego zwierzaka (nigdy nie wiadomo co się przyplącze:roll::evil_lol:) albo podaruj komuś w potrzebie, a w razie pilnej potrzeby można wystawić na bazarek. To sprzęt robiony przez naszą dogomaniacką Wiosnę, kupiony by sfinansować operację psa Timo, myślę że mogą jeszcze komuś pomóc.
  8. Wiemy, Justynka, wiemy :sad: Pamiętasz, jak rozmawiałyśmy? Że trzeba słuchać weterynarza, bo samemu nigdy nie będzie się miało obiektywnego spojrzenia na tą sprawę:shake: Tak mi trudno nawet myśleć o tym, dlatego z ulgą przyjęłam najświeższe wieści. Oby jak najdłuzej w komforcie życia bez bólu. Spokojnej nocy.......
  9. Taruśku, mam nadzieję, że już lepiej... Sekret bazarku - poczta po drugiej stronie ulicy:evil_lol:
  10. Yorija - wpłata zaraz po adopcji - 15 zł Madcat1981 - deklaracja listopadowa - 10 zł Zachary - deklaracja listopadowa - 20 zł Razem 45 zł
  11. Teraz wyjeżdzam, ale wieczorem poproszę moderatora o przeniesienie na mnie wątku - jeżeli oczywiście cieplutka Justy$ka:evil_lol: nie ma nic przeciwko.
  12. Justa, cokolwiek by się nie działo - jestem z wami......
  13. Mruuuuuu:loveu: Jasne, że 1 razowo też potrzebujemy:placz: Cholera, u niego z kasą zawsze było ledwo ledwo - a teraz to już w ogóle...
  14. Ja też zaglądam. Martwię się bardzo. Napisz nam potem, co weterynarz powie...
  15. Zaglądam na chwilkę szybciutko - czy mój najbardziej diabelski aniołek ma się dobrze?:loveu:
  16. Witam Pedrunia:) Cioteczki podbijajcie bazarek, bo może mnie kilka dni nie być:oops: [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13483641]Multum fantów na zwierzaki do adopcji u Justy&Zwierzaki do 15.11 - Strona 10 - Dogomania Forum[/url]
  17. Mam dziwne myśli bo mój pies zawsze czegoś szuka w kociej kuwecie:-?:evil_lol: Witam o poranku:loveu:
  18. [quote name='agata51']. Cioteczki - reaktywacja wątku! Wieczorem zamelduję się na PW! [/QUOTE] Rozumiem, że nie powiadamiac powtórnie deklarujących osób? Może mnie nie być nawet do poniedziałku:oops:
  19. Ja też, Anetko. Smutno mi, że nigdy go nie poznałam, a teraz jest juz a późno.:-(
  20. [quote name='ladySwallow']Najbardziej megawypasione (wyróżnienie+pogrubienie+podświetlenie) to 20 zł :)[/QUOTE] [quote name='agata51']Że z nieba LadyS nam spadła - podtrzymuję, ale na żadną rozpacz się nie godzę [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_2_207.gif[/IMG] To wielkie szczęście, że Marcel nie musi już wyzwalać lęków u swojej pani, gryźć TŻa, warczeć na dziecko, rozwalać drzwi i co tam jeszcze :multi:[/QUOTE] OK. Robię przelew i zamieniam słowo "rozpacz" na "rozkosz" - już mi lepiej;)
  21. LadyS, ty chyba z nieba spadasz:loveu:... a ja z rozpaczy zasponsoruję wyróżnienie... ile takie megawypasione kosztuje?
×
×
  • Create New...