-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
madcat1981 replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Znajdą się, moze nie wszystkim od razu, ale ja wiem, że się znajdą :) -
Zadziwiaja mnie jego białe zęby - nawet jeśli ma tylko 3 lata, to przy takim "stylu zycia" powinien mieć brzydalel a nie takie perełki. Zadziwia mnie to, że jest wykastrowany - zupełnie jakby miał kiedyś całkiem troskliwych i świadomych wlaścicieli... Zadziwia mnie jego walka o zycie. Dogomania mnie co dzień zadziwia :)
-
[quote name='Moria']Nawet jak Ajula kupiła Kamykowi kule smakulę to ten wieczko wepchną do srodka ...[/QUOTE] Mój geniusz :loveu: A ja się swojej suczce nie mogłam nadziwić,że taka mądra bo pazurem zwiększała otwór w kuli :O A Kamyś jeszcze mądrzejszy :D [quote name='Moria']Najlepiej to Kamyk dorwalby sie za Farcika albo Alfika, tylko bezzębnemu dużo by to nie dało[/QUOTE] Oj tam, trochę by sobie pociumkał :p :diabloti: ;)
-
Zmiana koncepcji. Jedno i dwugroszówki wymieni u siebie w pracy mój TZ. A ja mam przesłać ich wartośc czyli 5,85 ( no wiem, ze mało.... ale to naprawdę spora górka monet była :oops: Poproszę nr konta. Do kiedy trwa ta akcja? Jest jakiś termin? Bo mi się przypomniało, że mam u rodziców jeszcze jedną pełną skarbonkę...:cool3::cool3::cool3:
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
madcat1981 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Martusiuuuuuu ;) Myślę, że na początek powinnać poćwiczyć wklejanie zdjęć na forum - najpierw trzeba je wrzucić na specjalny portal do umieszcania zdjęć w internecie (imageshack.us, fotosik.pl,), a potem troche podszkolić cierpliwość bo tu wszystko dziwnie działa :oops: Znasz kodowanie html? Powinno sprawę ułatwić. Dużo osób pomaga poprzez odebranie rzeczy wystawienie bazarku samemu - ja bym tak chętnie zrobiła ale niestety na razie to mam jakieś cztery czy pięc bazarków do zrobienia i po prostu nie dam rady czasowo :oops: -
Rysio sam sobie znalazł dom:)Ty niegrzeczny psie włóczykiju!:)
madcat1981 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Dziś wyśle zdjęcia i dane. Komu zrobić przelew? Mam gdziesw historii bankowej jedynie nr konta Ocelot. -
O, to ja nie wiedziałam, ze Kamyś taki zasobny :) Ciotki, dostałam dziś od Magenki [B][U]REWELACYJNE[/U][/B] rzeczy na bazarek na kastrację Kamyka. Nie mam żadnych wątpliwości, że razem z nim uzbiera się na cały zabieg, ale najpierw muszę ten bazarek przygotować :oops:. Moria, za zabawki Ci zwrócimy przy najbliższej wpłacie. Ty wiesz najlepiej co mu starczy choc na kilka dni zabawy :roll:
-
TYSKIE MRUCZKI - Potrzebne wsparcie finansowe
madcat1981 replied to Caragh's topic in Kotki już w nowych domach
Ja zaglądam ale na razie przebijam się przez wątek:) -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
madcat1981 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nowe wpłaty :) Bambino - 20 zł MakS - 50 zł Mama MakS - 20 zł Nowy stan na 30.11 - 279 zł -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
madcat1981 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dokładam swoją deklarację 10 zł. Zrobiłam przelew do Jamora na grudzień. Od "standardowej" kwoty 403 zł odjęłam 40 zł = 363 zł Stan na 30.11.09 to 189 zł