Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Znajdą się, moze nie wszystkim od razu, ale ja wiem, że się znajdą :)
  2. Pomiziajcie i ode mnie Tarunię. I szepnijcie na uszko, że jest wspaniała i ... już nie mogę, bo zaraz będę płakać:oops::(
  3. Dzięĸi stokrotne cioteczki. Ech. Cóż więcej napisać.
  4. Aniu bo ja mam gdzieś Twój nr konta to może tylko mi potwierdź, że na Twoje no i czy ostatnio nie zmieniałaś przypadkiem banku.
  5. Zadziwiaja mnie jego białe zęby - nawet jeśli ma tylko 3 lata, to przy takim "stylu zycia" powinien mieć brzydalel a nie takie perełki. Zadziwia mnie to, że jest wykastrowany - zupełnie jakby miał kiedyś całkiem troskliwych i świadomych wlaścicieli... Zadziwia mnie jego walka o zycie. Dogomania mnie co dzień zadziwia :)
  6. [quote name='ocelot']A teraz proszę mi napisać komu mam podać konto?:):):)Do wpłat?[/QUOTE] Ja poproszę!!!!!!!!!
  7. [quote name='Moria']Nawet jak Ajula kupiła Kamykowi kule smakulę to ten wieczko wepchną do srodka ...[/QUOTE] Mój geniusz :loveu: A ja się swojej suczce nie mogłam nadziwić,że taka mądra bo pazurem zwiększała otwór w kuli :O A Kamyś jeszcze mądrzejszy :D [quote name='Moria']Najlepiej to Kamyk dorwalby sie za Farcika albo Alfika, tylko bezzębnemu dużo by to nie dało[/QUOTE] Oj tam, trochę by sobie pociumkał :p :diabloti: ;)
  8. Zmiana koncepcji. Jedno i dwugroszówki wymieni u siebie w pracy mój TZ. A ja mam przesłać ich wartośc czyli 5,85 ( no wiem, ze mało.... ale to naprawdę spora górka monet była :oops: Poproszę nr konta. Do kiedy trwa ta akcja? Jest jakiś termin? Bo mi się przypomniało, że mam u rodziców jeszcze jedną pełną skarbonkę...:cool3::cool3::cool3:
  9. On jest jak geniusz :D Większość zabawek jest dla niego chyba po prostu zbyt prosta :D
  10. Martusiuuuuuu ;) Myślę, że na początek powinnać poćwiczyć wklejanie zdjęć na forum - najpierw trzeba je wrzucić na specjalny portal do umieszcania zdjęć w internecie (imageshack.us, fotosik.pl,), a potem troche podszkolić cierpliwość bo tu wszystko dziwnie działa :oops: Znasz kodowanie html? Powinno sprawę ułatwić. Dużo osób pomaga poprzez odebranie rzeczy wystawienie bazarku samemu - ja bym tak chętnie zrobiła ale niestety na razie to mam jakieś cztery czy pięc bazarków do zrobienia i po prostu nie dam rady czasowo :oops:
  11. Dziś wyśle zdjęcia i dane. Komu zrobić przelew? Mam gdziesw historii bankowej jedynie nr konta Ocelot.
  12. O, to ja nie wiedziałam, ze Kamyś taki zasobny :) Ciotki, dostałam dziś od Magenki [B][U]REWELACYJNE[/U][/B] rzeczy na bazarek na kastrację Kamyka. Nie mam żadnych wątpliwości, że razem z nim uzbiera się na cały zabieg, ale najpierw muszę ten bazarek przygotować :oops:. Moria, za zabawki Ci zwrócimy przy najbliższej wpłacie. Ty wiesz najlepiej co mu starczy choc na kilka dni zabawy :roll:
  13. Ja zaglądam ale na razie przebijam się przez wątek:)
  14. Ojeju, dziewczyny, kamień z serca!Pukałam juz gdzie tylko mogłam żeby znaleźć Ziutkę a tu nic i nic! Zaraz wam streszczę Marcelową historię na pw. Murka ma namiary do Państwa. Myślę, ze często tu zagląda i przekaże jak tylko przeczyta.
  15. No własnie ja mam do banku dalej niż na pocztę :p Dlatego do tej pory jeszcze nie wymieniłam. Musze zobaczyć ile będzie ważyć ustrojstwo:)
  16. Ja też mam i wyślę. Chciałam tylko zobaczyć czy one nie musza być jakoś szczegółowo opisane, podzielone itd.
  17. Nowe wpłaty :) Bambino - 20 zł MakS - 50 zł Mama MakS - 20 zł Nowy stan na 30.11 - 279 zł
  18. Może ktoś ma inny niż dogo kontakt do Ziutki?
  19. Jak co miesiąc dokładam 5 zl dla Kamienia. Stan na 30 listopada 438,50 zł. edit. Dotarło 10 zł od Bambino Nowy stan na 30.11 to 448,50 zł
  20. Dokładam swoją deklarację 10 zł. Zrobiłam przelew do Jamora na grudzień. Od "standardowej" kwoty 403 zł odjęłam 40 zł = 363 zł Stan na 30.11.09 to 189 zł
×
×
  • Create New...