Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Ja na razie mam tylko potwierdzenie od Tuptusia... http://www.dogomania.pl/threads/140194-MaA-y-TuptuA-Dziura-w-oku-w-podniebieniu-zoperowany-czeka-na-DS-u-Jamora-w-hoteliku?p=14065570&viewfull=1#post14065570 i od Borysa: http://www.dogomania.pl/threads/176591-Wilczur-Borys-ma-110-zA-na-dt-Kto-mu-coA-jeszcze-doA-oA-y?p=13785439&viewfull=1#post13785439
  2. Pewnie tłuszczaki, ale dobrze jeśli obejrzałby to weterynarz.
  3. Przelałam z bazarku ciuszków dziecięcych 62 zł. Proszę o potwierdzenie wpływu przy najbliższej okazji, to ważne dla zakończenia bazarku i wystawienia kolejnego:cool3:
  4. Boże, co za bieda. Już jedna z tych rzeczy byłaby nieszczęściem ale wszystkiena raz... makabra. Ja się nie znam:oops:, ale rozumiem, że dwa razy dziennie to wystarczy "odsikac" kocurka? Z psami to jakoś chyba częściej trzeba. Ja tak tylko z ciekawości pytam Justynko:oops:
  5. Regulaminowy, tylko trzeba mieć ten jako jedyny....jak zaraz ja:p a przepraszam, chyba jeszcze ze dwa standardowej wielkości wejdą:bigok:
  6. Ja niestety przez dłuższy czas nie będę mogła się zadeklarować... ale od czasu do czasu, zwłaszcza gdyby było trudno, cos bym wyskrobała :oops:
  7. Anito, baner jest ale kilka nie zaszkodzi, do wyboru - do kolru;) Mru, kurcze, nie pomyślałam, ze to staruszek i powinien "z automatu" na Twą skrzynkę trafić :oops:
  8. Ra-Dunio, żałuj że nie widziałas mojej winy jak sie "machnęłam" w finasach Kamienia i nagle się okazało, ze jesteśmy ponad 170 zł do przodu :o Nie wiedziałam czy sie cieszyć czy spalić ze wstydu :D Wybrałam to pierwsze;) Marcel, ty jesteś zasobny chłopak, tyko troszkę ci ogłady brak;) Ale potrafisz!!!
  9. Cóż, i ja tu zaglądałam tak rzadko, ze w końcu przestałam... i teraz dopiero gdy jest tak niebiezpiecznie ktoś mi przypomniał :oops:
  10. Dziękuję :) Jeśli znasz jakis przyjmujący to podziel się;)
  11. [quote name='madcat1981']Kochani wykonałam właśnie przelew na psiaki z Szydłowca z bazarku rzeczy podarowabnych prze Energy - 91 zł. Prosze o potwierdzenie wpływu. Najlepiej na tym wątku, bo nie śledzę wszystkich szydłowiaków:sad:[/QUOTE] A Barankowe nie doszło? :nerwy:
  12. Pani Sławomiro z Pabianic, niech Pani nie zapomina o Marcelu;) Ale przede wszystkim niech trzyma Pani za niego kciuki :kciuki: A ja już pędzę zrobić przelew. Wszystko zostanie w pierwszym poście uzwględnione.
  13. I pomyśleć, że ja zawsze wpłacam dwa przelewy pod rząd (Alf, Spajkuś) właśnie z tą myślą, żeby Ci się nie pomyliło :diabloti: Jak wygodniej jednym puszczać, to mogę tak robić :D
  14. Ryszardzie, masz jeść!!!! :sad:
  15. Zerknijcie w pierwszy post i spójrzcie co mi wyszło :o Wygląda na to, że na koniec roku pominęłam trzy wpłaty i uciekło mi ok. 155 zł :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Napisałam o nich na wątku, ale nie dodałam do ogólnej sumy przy kolejnej wpłacie i chyba stąd ta różnica... na szczęście na plus!!! :mdleje: Trochę mnie to dziwi, ale jak mawiał mój były szef "Liczby są brutalne":evil_lol: i bardzo mi wstyd przede wszystkim, przepraszam wszystkie ciotki za ten miesiąc "kreatywnej" - nieświadomie! - księgowości, za wszczęty alarm mobilizacyjny:oops:... Jednak nie jest tak źle... a nawet jeśli sie teraz pomyliłam, to już moja strata :D Mam prośbę też, by zerknąć w listę deklaracji - pozaznaczałam kto za które miesiące wpłacił. Robiłam to już w szoku;) więc mogłam coś pomylić. Przepraszam raz jeszcze:oops:
  16. O rany, nie narzekasz na nudę :roll:;)
  17. Ha:) No takich optymistycznych wieści to się nie spodziewałam :kciuki:
  18. A ja wpłacałam 28 stycznia a mnie nie ma w rozliczeniu :sad:
  19. Jest śliczna, po prostu śliczna :) edit. Oczywiście SĄ :diabloti: Napisałam zanim pokazały się wszystkie zdjęcia :)
  20. O, dzięĸuję za informację. Wpłacę jeszcze dziś wieczorem lub jutro rano:) edit. wpłacone:bigok:
  21. Jest śliczniasty - tyle Wam na razie powiem :diabloti:
  22. [quote name='gazzy']O Kasia ... :) Wyślij to do znajomych ciotek , żeby przesłały dalej , im więcej osób wejdzie tym lepiej. Poza tym na teraz dobry dt by się przydał , ale z tym krucho , a więc czekamy do jutra , bo mamy plan z ick , ale na razie nic nie mogę zdradzić. Jutro porozmawiam z kierowniczką , zapytam się ile mamy czasu dla niego i reszty "ferajny". Kasiu , przepełnienie w schronie , dlatego usypiają te stare i chore :([/QUOTE] Kurde, a ja jeszcze w sobotę myślałam, że podwiozę wam do schroniska jeszcze jedną znajdkę, porzuconą na wsi na 95% szczenną suczeńkę, maliznę, jakieś 8 kg maksymalnie:placz:. Ale ustaliło się, kto ją u mnie w rodzinie przygarnie i całe szczęście, bo ze mnie marna terrorystka :roll: Co do DOga - porozsyłam wieści i chyba tylko tyle na razie mogę:oops:
×
×
  • Create New...