Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. :laola::laola: Mam pierwsze wpłaty na koncie: [B]Ala123 - 30 zł Bumerang - 30 zł [/B] plus of cors ja:oops::evil_lol: :smilecol::smilecol::smilecol:
  2. PODNOSZĘ TIMA:loveu: Specjalnie na prośbę Oleny84:loveu:
  3. [URL="http://zwierzaki.cafeanimal.pl/TIMO-szuka-Swojego-Czlowieka%21%21%21,14430"]http://zwierzaki.cafeanimal.pl/TIMO-szuka-Swojego-Czlowieka!!!,14430[/URL]
  4. Tak, to konto jest dla Tima. Napisz tylko proszę w przelewie czy to wpłata jednorazowa czy deklaracja co miesięcznych wpłat. I dodaj "wpłata na Tima" + nick. A u mnie nadal żadnych wpłat na koncie:shake: ile to może iść do mBanku?
  5. Zaraz wcisnę mojego ulubieńca na cafeanimal.pl:evil_lol:
  6. Ile kosztują lekarstwa Tima? Przecież ta sumę trzeba też znaleźć co miesiąc!:-o [SIZE=1]p.s. konto zaraz powinno się pojawić na początku :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE]
  7. [quote name='Olena84']Madcat wysłałaś już nr konta do agaty5, bico i chyba ali123? [/quote] Wysłałam każdej z ww. osób.:evil_lol: [quote name='Olena84']Może chociaż nr konta w pierwszym poście, bo chyba czasem adres jest nie potrzebny, czy nie:oops:?[/quote] Pracuję nad tym, spokojnie ;)
  8. Jeszcze jedna prośba. W miarę możliwości wpisujcie przy przelewach czy to stała deklaracja np. za styczeń/luty/marzec itp. Żebym potem kogoś "jednorazowego" nie nękała co miesiąc:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. Pozwólcie, że najpierw wczytam się w regulamin i skontaktuję z administratorami:roll: Coś mi się w głowie kołacze, że na [I]publiczne[/I] zbiórki pieniędzy trzeba mieć w tym kraju pozwolenia:niewiem:. Ja nie jestem fundacją tylko zwykłym człowiekiem:evil_lol: Jeżeli będzie można, to oczywiście poproszę załozycielke wątku o aktualizację. p.s. Zaglądam na konto ale na razie jeszcze nic się nie pokazało:angryy::wallbash:
  10. Dużo ciepełka Lucuś :loveu:
  11. [quote name='bumerang']Kasa wysłana:loveu:[/quote] Dzięki:cool1: Jeszcze jej nie ma na koncie, ale zaglądam co chwilę i dam znak :)
  12. No dobra, chciałam żeby było łatwiej :stupid:
  13. Spróbuję założyć osobny wątek rozliczeniowy, ale to mój debiut więc proszę o cierpliwość...:cool3:
  14. Ja mogę zbierać na swoim. Mam internetowe, więc będzie szybko i z podpisami. Spróbuje utworzyć Timowi podkonto :D Może w końcu do czegoś się przydam... Nie wiem tylko czy tak po prostu zwykła osoba z forum może zbierać pieniądze od innych - na pewno wymaga to od was jakiegoś kredytu zaufania. Ale w razie czego służę pomocą :D
  15. Będę nudna aż do bólu - gdzie zbieramy pieniądze? Czekamy na rozwój wydarzeń i bezpośrednio do Wiosny? czy najpierw zbieramy by wiedzieć czym dysponujemy?
  16. [quote name='jusstyna85']Tak,to moja mama...:) będzie na przyszły miesiąc... [/quote] Przesłane :)
  17. [quote name='jusstyna85'] Madcat-musi iśc na moje konto,choć dla mnie to problem,bo konto jest mamy,ja na swoje nie moge zbierać.P.Magda nie ma konta internetowego,więc byłyby problemy z wpisywaniem wpłat...[/quote] Ja bym tylko chciała wiedzieć czy p. Ula to Twoja mama bo nie jestem pewna czy ten nr konta;) Piątkę ode mnie możesz już liczyc, wieczorem zrobię przelew, bo będę na necie.
  18. Chciałabym się tylko upewnić - czy pieniądze nadal słać na konto p. Urszuli M.?
  19. Boże, cioteczko, trzymaj się. Dziś przeleję deklarowane pieniądze. Ale szukajmy kogoś, kto cię odciąży w obowiązkach, bo to zbyt wiele na jednego człowieka:shake::shake::shake:
  20. Cioteczki ja też będę pomagać finansowo - wiem, że to nie dużo, ale dopóki nie znajdzie domku daję na hotelik 10 zł co miesiąc. Więcej nie mogę bo pomagam tak też innemu pieskowi:shake:
  21. Ale podobny do mojej Sunieczki!!!:crazyeye:Wszystkiego dobrego kolego ;)
  22. Naprawdę aż tak się wzruszyły?:-( Kora, gdzie twój dom?
×
×
  • Create New...