-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fajny temat na podbijanie watku, kochane :evil_lol: -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Za cicho tu:mad::mad::mad: -
Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to Isadora7 robi wspaniałe...
-
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja już mam :) -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Hehehe. Na razie to niestety tyle niespodzianek sklerotyka, u mnie na koncie jest więc 145 zł Kongo.Jak chcecie podajcie mój nr konta (można bez adresu), może się ktoś skusi;):cool3: -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Strasznie mi wstyd, ale chyba o czymś zapomniałam tu napisać:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Wpłynęły pieniądze od Acha44 juz po tym, jak Timo znalazł dom i kazała je przekazać na innego psiaka. Wybrałam - za więĸszością - Kongo. Niestety nie wiem, czy to deklaracja stała czy tylko jednorazowa. Wydaje mi się jednak, ze to drugie. W każdym razie jest 20 zł więcej. Przepraszam cioteczki, ostatnio świat wali mi się na łeb i plecy i nie wiem juz czy o tym pisałam czy nie. A pewnie nie.:oops::oops::oops::oops: -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Mnie też martwi. Obrobię się w pracy i pomęczę trochę innych ciotek i wujków na dogo. -
Yogi-rasy Kudlacz Super Cundle-Hairy!!:) olsztyn
madcat1981 replied to patch75's topic in Już w nowym domu
Zazdroszczę, Agata51 :cool1: -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Baby górą :) Choc chłopy sie nie raz przydają, to przyznac trzeba, że i tak więcej bab piesy ze schronów wyciąga :D -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rozbawił mnie ten "Suń" w tytule - może wymyślmy mu już jakieś normalniejsze imię :D -
Yogi-rasy Kudlacz Super Cundle-Hairy!!:) olsztyn
madcat1981 replied to patch75's topic in Już w nowym domu
Aniu, jak fajnie że masz córeczkę :D Bo ja się trochę obawiałam, że trafię w grono gimnazjalistów (bez obrazy, kochani), którzy popatrzą na mnie jak na starą babę :nerwy::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jestem w wieku "dziecięciorobnym" (jak w nicku:roll:), miło będzie spotkac kogoś w podobnym :) -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Od tygodnia na diecie:oops::nerwy: Kongo, jestes moja jedyną czekoladką!!!:placz::evil_lol: -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wow, znam ten ból i doceniam ogrom pracy:-o:modla: -
Yogi-rasy Kudlacz Super Cundle-Hairy!!:) olsztyn
madcat1981 replied to patch75's topic in Już w nowym domu
Yogi, co za pysio:loveu: Musze cię obejrzec i i wymiziac na żywo:) -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
madcat1981 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Dobrywieczornie witam:) -
Yogi-rasy Kudlacz Super Cundle-Hairy!!:) olsztyn
madcat1981 replied to patch75's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania_i_Kropka']Ok w taki razie możemy umówić się na przyszłą sobotę. zawsze jeździmy tym samym autobusem. 26 o 9.12 z Limanowskiego.[/quote] Dopiero teraz przeczytałam :oops: Zastanawiam się o która sobotę chodziło:oops: Bo jeśli o jutrzejsza, to mam zjazd na studiach:oops::shake:, ale za tydzień mogę być zwarta i gotowa:) -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Dogo07, to ty już jesteś na dawnym nicku, tak?:) -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiedziałam;):loveu: Mru ja uwielbiam twoje banerki, wchodzę na każdy wątek, który je ma. Są bardzo rozpoznawalane, profesjonalne i przykuwają oko :loveu: -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
madcat1981 replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
noooooo łaaaał, dziewczyny takie tempa wydarzeń się nei spodziewałam:D Stokrotne dzięĸi wszystkim...Strasznie się cieszę i czekam na relacje ze "szkółki" Alfika!!!! -
Jackal 0433/09/P - padnięcie w maju
madcat1981 replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kociabanda2, od dołu może być;) Na moje ogłoszenia brak odzewu, chyba że ktoś pyta od razu w schronisku. A banerek może by jaki piękniasty?:cool3::cool3::cool3::cool3: -
Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!
madcat1981 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Jestem :D jak tu ładnie na tym nowym wątku :) Nadak deklaruję swoja dyszkę i pomoc w gromadzeniu pieniędzy plus ogłoszenia w wolnej chwili. Kongo, ty musisz miec dom, taki pies nie moze się marnować :D Edit: przydałby się nowy banerek dla odróznienia nowego wątku i starego. Ktoś potrafi jakiś ładny zrobić? :cool3::cool3::cool3: -
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Navy][B][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]MARCEL ZNALAZŁ DOM :-)[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/COLOR] [COLOR=Black][COLOR=Navy][B][FONT=Book Antiqua][SIZE=4] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/4567/marc1r.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [/COLOR] [/CENTER] [COLOR=Black] [/COLOR] [CENTER][FONT=Book Antiqua][COLOR=Black][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/682/marcel4.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][COLOR=Black] [/COLOR] [/CENTER] [COLOR=Black] [/COLOR] [CENTER][FONT=Book Antiqua][COLOR=Black][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/8687/marc5.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][COLOR=Black] [/COLOR] [/CENTER] [COLOR=Black] [/COLOR] [CENTER][FONT=Book Antiqua][COLOR=Black][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/7965/m10jeh.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][COLOR=Black] [COLOR=Red] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=dUAJc7Otxfw"]FILMIK 1[/URL] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=6WD1q_MM5As"]FILMIK 2[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/132966-Marcel-wrA-ciA-z-adopcji-Szukamy-mu-wspaniaA-ego-DOMU-PomA-A-ogA-oszenia-kasa-kciuki?p=13681765&viewfull=1#post13681765"][B]FILMIKI KOLEJNE[/B][/URL] [/COLOR] [/COLOR] [/CENTER] [COLOR=Black] [/COLOR][CENTER][FONT=Book Antiqua][COLOR=Black][B][SIZE=3]Marzec 2009 r.: Poznajcie Marcela.[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=Black] [quote name='Cieplutkaa.']Marcel to cudowny pies w typie terriera. Ma wyjątkową, długą sierść, która niestety w chwili obecnej jest bardzo zaniedbana. Pies nigdy nie był na spacerze, praktycznie nie ma kontaktu z człowiekiem. Marcel jest w boksie z takimi "dzikuskami", jest wystraszony... A w zasadzie był... Ponoć psu nie dało się zdjąc szelek, w których trafił do schroniska ([B]12.12.2006 r.[/B])... Jednak, gdy ostatnio zatrzymałam się przy jego boksie wydawał się bardzo stęskniony za człowiekiem... Nie wykazywał agresji... Dogaduje się też z innymi psami.[/QUOTE][/COLOR][/FONT][quote name='Cieplutkaa.'][FONT=Book Antiqua][COLOR=Black]Ma ok. 8 lat. Od ponad 2 jest w schronisku. Jak już wcześniej wspominałam nikt go nie odwiedza. Nikt nie dba o jego szatę, nikt się nim nie interesuje... Został zrzucony na boczny tor...[/COLOR] Psiak od 3 lat nie był na spacerze, od 3 lat nikt sie z nim nie bawił, nie przytulał, nie chwalił go, od 3 lat jest zamknięty w boksie z psiakami dzielącymi z nim ból i smutek... Trudno w takiej sytuacji o chociaż trochę radości w oczach... Ale te oczy są przepełnione miłością do człowieka... Patrzy na ludzi z takim ciepłem.... jakby mówił "Nie przejmuj sie, ze jestem tu od trzech lat... Dam sobie radę [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Nie wiem dlaczego jest już tyle w schronisku [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Wszyscy, którym pokazałam jego zdjecia zgodnie uznali, że jest piękny... I to spojrzenie... Cieszę sie, że Ty czerpiesz radość z życia... KOCHAM CIĘ!" No po prostu... [/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=Black] Dlatego bardzo pilnie [B]szukamy dla niego DT/DS[/B]. Kogoś kto by zadbał o jego szatę, wyjaśniłby mu znaczenie słowa [B]MIŁOŚĆ[/B], pokazał, że ludzie wcale nie są tacy źli. Jest to naprawdę piękny pies o bardzo madrych oczach... Gdy sie na niego patrzy od razu nasuwa się pytanie "Czemu nikt go nie chce?", albo "Czy naprawde nie ma już dla niego szansy? Czy juz do końca życia pozostanie w schronisku?"... [/COLOR][/FONT][/QUOTE] [/CENTER] [COLOR=Black] [/COLOR][CENTER][SIZE=2][COLOR=Black][FONT=Book Antiqua][B]Maj 2009 r. - Marcel rusza w drogę[/B] [/FONT] [FONT=Book Antiqua]Po szalonej mobilizacji, genialniej akcji logistyczno-transportowej, małym zamieszaniu i noclegu u ciotki Agaty51, Marcel ruszył do hoteliku u Murki. [/FONT][/COLOR][/SIZE][quote name='Murka'][FONT=Book Antiqua][SIZE=2]Marcel jest bardzo grzeczny i spokojny. Ciekawi go wszystko, wszystko chce obwąchać. Na wycofanego nie wygląda [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] Boi się jedynie gwałtownych ruchów. Szeleczki spełniają swoją rolę wyśmienicie: Marcel nie ma problemu z chodzeniem na niej. Aczkolwiek potrafi konsektwetnie wskazywać kierunek, który go interesuje [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG] Wobec psów jak na razie jest łagodny, nie znaczy namiętnie terenu, co świadczyłoby o niedominacyjnym charakterze typowym dla terrierów, ale zobaczymy co będzie jak się zadomowi [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/cool3.gif[/IMG] [/SIZE][/FONT][/quote][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black] [B][FONT=Book Antiqua]Październik 2009 r.: Dobre wieści [/FONT][/B] [FONT=Book Antiqua] Pewnego paźdzernikowego dnia ktoś znalazł ogłoszenia o Marcelu w Internecie. [/FONT][/COLOR][/SIZE][quote name='Murka'][FONT=Book Antiqua][SIZE=2]Zgłosił się domek w Świdniku i trzeba zrobić wizytę . Jest to mieszkanie w bloku, pani bardzo miła, miała już zwierzaki z adopcji, w domu jest roczne dziecko. Marcelek jest łagodny i lubi dzieci, ale na wizycie trzeba koniecznie panią uczulić, żeby nigdy nie zostawiała dziecka samego z psem itp.[/SIZE][/FONT][/quote][FONT=Book Antiqua][SIZE=2] Niestety, wkrótce po przeprowadzce Marcela okazało się, że to nie będzie wymarzony domek dla Marcela. Szkoda:sad:[/SIZE][/FONT][SIZE=2] [/SIZE] [FONT=Book Antiqua][SIZE=2][COLOR=Black][B]Listopad 2009 r.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=2][COLOR=Black][B]:[/B][B] Wszystko od nowa... [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE][/CENTER] [SIZE=2][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE] [CENTER][FONT=Book Antiqua][COLOR=Black][SIZE=3][I][SIZE=2]Marcel po nieudanej adopcji Marcel wrócił do hoteliku u Murki. [/SIZE] [/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=Red] [/COLOR] [B][FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=Red][I]Luty 2010 - [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Book Antiqua][COLOR=Navy][B][SIZE=5][COLOR=Red]MARCEL POJECHAŁ DO SWOJEJ NOWEJ PAŃCI:loveu: TRZYMAJMY KCIUKI ZA JEGO DOBRE ZACHOWANIE:kciuki:[/COLOR][/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT][CENTER][COLOR=Black] [/COLOR] [FONT=Book Antiqua][COLOR=Navy] [B]TEKST DO OGŁOSZEŃ[COLOR=Black] [COLOR=Navy](od Marysia55):[/COLOR] [/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=Black] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/132966-Marcel-wrA-ciA-z-adopcji-ZnA-w-zbieramy-na-hotelik-Potrzebna-POMOC?p=12531624&viewfull=1#post12531624[/URL][/COLOR][/FONT][COLOR=Black] [/COLOR] [FONT=Book Antiqua][COLOR=Navy][SIZE=2][B]ZDJĘCIA [/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=Black]są na stronach:[/COLOR][/FONT][COLOR=Black] [/COLOR] [FONT=Book Antiqua][COLOR=Black] 53, 56, 61, 72-73, 87, 108, 113,[/COLOR][/FONT][COLOR=Black] [/COLOR] [/CENTER] [FONT=Book Antiqua][COLOR=Black][COLOR=Navy][B]BANNERKI [/B][/COLOR][/COLOR][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/132966-Marcel-wrA-ciA-z-adopcji-ZnA-w-zbieramy-na-hotelik-ogA-aszamy-i-szukamy-DOMU"][IMG]http://i675.photobucket.com/albums/vv115/tofisiek/BANNY%20I%20AVKI/bann-marcel2.jpg[/IMG] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/132966-Marcel-wrA-ciA-z-adopcji-ZnA-w-zbieramy-na-hotelik-ogA-aszamy-i-szukamy-DOMU"][IMG]http://i41.tinypic.com/2nan2gm.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/132966-Marcel-wrA-ciA-z-adopcji-ZnA-w-zbieramy-na-hotelik-ogA-aszamy-i-szukamy-DOMU"][IMG]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/marcel.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/132966-Marcel-wrA-ciA-z-adopcji-ZnA-w-zbieramy-na-hotelik-ogA-aszamy-i-szukamy-DOMU"][IMG]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/terrierM.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/132966-Marcel-wrA-ciA-z-adopcji-ZnA-w-zbieramy-na-hotelik-ogA-aszamy-i-szukamy-DOMU"][IMG]http://gi178.photobucket.com/groups/w268/J1DHGO8X14/marcel14.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/132966-Marcel-wrA-ciA-z-adopcji-ZnA-w-zbieramy-na-hotelik-ogA-aszamy-i-szukamy-DOMU"][IMG]http://i41.tinypic.com/dzt4xz.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/132966-Marcel-wrA-ciA-z-adopcji-ZnA-w-zbieramy-na-hotelik-ogA-aszamy-i-szukamy-DOMU"][IMG]http://i40.tinypic.com/9as1sh.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/132966-Marcel-wrA-ciA-z-adopcji-ZnA-w-zbieramy-na-hotelik-ogA-aszamy-i-szukamy-DOMU"][IMG]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/bannery/terriermarcel.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/132966-Marcel-wrA-ciA-z-adopcji-ZnA-w-zbieramy-na-hotelik-ogA-aszamy-i-szukamy-DOMU"][IMG]http://tiny.pl/z1mv[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/132966-Marcel-wrA-ciA-z-adopcji-ZnA-w-zbieramy-na-hotelik-ogA-aszamy-i-szukamy-DOMU"][IMG]http://i675.photobucket.com/albums/vv115/tofisiek/BANNY%20I%20AVKI/bann-marcel1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/132966-Marcel-wrA-ciA-z-adopcji-ZnA-w-zbieramy-na-hotelik-ogA-aszamy-i-szukamy-DOMU"] [/URL][/CENTER] [CENTER][COLOR=Black] [B][FONT=Book Antiqua][COLOR=Navy]LISTA DEKLARACJI [/COLOR] [/FONT][/B][/COLOR] [FONT="]Madcat1981 - 10 zł [SIZE=1]XI, XII,I,II[/SIZE] Zachary - 20 zł [SIZE=1]XI, XII,I,II[/SIZE] agata51 - 50zł [SIZE=1]XI,XII, I[/SIZE] MakS - 20zł (w porywach do 50 zł[/FONT][FONT="]) [SIZE=1]XII,I,II[/SIZE] KubaP - 10zł [SIZE=1]XI, XII,I,[/SIZE] Bambino - 10zł [SIZE=1]XII, I,II[/SIZE] Luna123 - 100zł [SIZE=1]XI, XII, I,II[/SIZE] bico - 10zł [SIZE=1]XI, XII, I,II[/SIZE] anado - 1zł [SIZE=1]XI, XII, I,[/SIZE] [COLOR=black] majka50 - 20 zł [/COLOR][SIZE=1]XI[COLOR=black],[/COLOR] XII[COLOR=black],[/COLOR] I[/SIZE][COLOR=black][SIZE=1],II,[/SIZE] gibon301 - 10 zł [/COLOR][SIZE=1]XII[COLOR=black],[/COLOR] I[/SIZE][COLOR=black][SIZE=1],II,[/SIZE] agat21 - 10 zł [/COLOR][SIZE=1]XII[COLOR=black],[/COLOR]I,II[/SIZE][COLOR=black] [/COLOR]LucySxy - 30 zł [SIZE=1]XI, XII,[COLOR=black]I[/COLOR],[COLOR=black]II[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Book Antiqua]pani Sławomira z Pabianic - tajemniczy Anioł:loveu: - wpłaty na konto Murki - 20 zł[/FONT] [COLOR=Black][FONT=Book Antiqua] [B] RAZEM: 321 zł[/B] [/FONT][/COLOR] [/CENTER] [FONT=Book Antiqua][COLOR=Navy][B]FINANSE[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua] 11.09 [/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]Yorija - wpłata po adopcji - 15 zł[/COLOR] [/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen] Madcat1981 - dekl XI - 10 zł[/COLOR] [/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen] Zachary - dekl XI - 20 zł[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua] [/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]Luna123 - dekl XI - 100 zł[/COLOR] [/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen] Mru - wpłata jednoraz. - 200 zł[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua] [/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]Anado - dekl XI, XII - 2 zł [/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua] [/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]Kuba P - dekl XI - 10 zł[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua] [/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]Agata51 - dekl XI - 50 zł[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua] [COLOR=Green]Madcat1981 - [/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]dekl XII - 10 zł[/COLOR] [/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=Green]MakS - [/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]dekl XII - 50 zł [/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=Green]Bambino - [/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]dekl XII - 10 zł[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua] 12.09 [/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]Majka50 - dekl XI, XII - 40 zł Luna123 - dekl XII - 100 zł Zachary - dekl XII - 20 zł Bico - [/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]dekl XII - 10 zł[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua] [/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=Red]wyróżnienia w allegro - 20 zł[/COLOR][/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=Green]Agat21 - dekl XII - 10 zł[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua] [COLOR=Red]opłata za hotel, transport, preparat - 375,70 zł[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua] [COLOR=Green]Kuba P - dekl XII - 10 zł[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua] [/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]Anado - dekl I - 1 zł [/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua] [/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]Gibon301 - dekl XII, I, II - 30 zł[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua] [/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]Pani Mirka z Holandii - wpłata jednoraz. - 50 zł[/COLOR] [/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]LucySXY - dekl XI, XII - 100 zł[/COLOR] [/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]Agata51 - dekl XII - 50 zł[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen] [/COLOR] [COLOR=DarkGreen]Madcat1981 - dekl I[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=Green][COLOR=DarkGreen] -[/COLOR] 10 zł[/COLOR] [/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]MakS - dekl I - [/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]40 zł [/COLOR] [/FONT] [FONT=Book Antiqua]01.10 [/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=Green]Bambino - dekl I[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=Green] - 10 zł luna123 - dekl I[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=Green] - 100 zł[/COLOR] [/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]Zachary - dekl I - 20 zł[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua] [/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]bico - dekl I - 10 zł[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua] [COLOR=DarkGreen]agat21 - dekl I - 10 zł[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua] [COLOR=DarkGreen]Lucysxy - dekl I - 50 zł[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua] [COLOR=Red]opłata za hotel - 280 zł[/COLOR][/FONT] (i 20 zł od pani Sławomiry)[FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen] Kuba P. - dekl I - 10 zł[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua] [/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]Majka50- dekl I, II - 40 zł[/COLOR][/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]Lucysxy - dekl II - 50 zł[/COLOR][/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]Madcat1981 - dekl II[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=Green][COLOR=DarkGreen] -[/COLOR] 10 zł[/COLOR][/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]MakS - dekl II - [/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]40 zł[/COLOR][/FONT] [FONT=Book Antiqua]02.2010.[/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=Green]luna123 - dekl II[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=Green] - 100 zł[/COLOR][/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=Green]Bambino - dekl II[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=Green] - 10 zł[/COLOR][/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]Zachary - dekl II - 20 zł[/COLOR][/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]Bico - [/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]dekl II - 10 zł[/COLOR][/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkGreen]Agata51 - dekl I - 50 zł[/COLOR][/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=Green]Agat21 - dekl II - 10 zł[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua] [/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=Red]opłata za hotel - 300,00 zł[/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua] [/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=Red]dopłata za hotel - 30,00 zł[/COLOR][/FONT] [FONT=Book Antiqua][COLOR=Navy][B]RAZEM: 492,30 zł[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=1] po adopcji: - 100 zł dla psa Pita [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176120-Pit-juA-w-Bogatyni-JESTEA-MY-NA-MINUSIE-prawie-100zA-POMOCY?p=14342127&viewfull=1#post14342127"]link[/URL] - 98 zł dla Semira [URL="http://www.dogomania.pl/threads/132966-Marcel-w-nowym-domu-u-Pani-Renaty-Dogomanio-dziAE-AE-ujemy-za-wsparcie?p=14320617&viewfull=1#post14320617"]link[/URL] [/SIZE][/FONT][FONT=Book Antiqua][SIZE=1]- 98 zł dla Dropsa [URL="http://www.dogomania.pl/threads/132966-Marcel-w-nowym-domu-u-Pani-Renaty-Dogomanio-dziAE-AE-ujemy-za-wsparcie?p=14320617&viewfull=1#post14320617"]link[/URL] - 98 zł dla Henia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/132966-Marcel-w-nowym-domu-u-Pani-Renaty-Dogomanio-dziAE-AE-ujemy-za-wsparcie?p=14320617&viewfull=1#post14320617"]link[/URL] - 98,30 zł dla Bumeranga [URL="http://www.dogomania.pl/threads/132966-Marcel-w-nowym-domu-u-Pani-Renaty-Dogomanio-dziAE-AE-ujemy-za-wsparcie?p=14338997&viewfull=1#post14338997"]link[/URL] [/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Dogo07'] [B]i czy[/B] wiecie może, kto bierze na siebie odpowiedzialność i staje sie właścicielem pieska jak sie go wyciąga ze schronu do hoteliku lub na DT ? [B]naprawde przepraszam :oops: ale musze sie tego dowiedzieć !!![/B][/quote] Mogę odpowiedzieć na 2. pytanie, przynajmniej tak jak to miało miejsce w przypadku Tima. Oddając psa do hotelu należałoby podpisać umowę, w której hotelik zobowiązuje się danego psa wziąć pod opiekę, a właściciel - opłacać koszty z tym związane. W przypadku Tima, który został wyciągnięty ze schroniska, tą umowę podpisałam ja, poniewaz dysponowałam Waszymi pieniędzmi na hotelikowanie. Oczywiście jest to formalność, bo tyle wiem o Timku co i każda osoba na tym wątku, oczywiście oprócz tych, które go miały sposobnośc poznac "osobiście" :evil_lol: Ale jak to mówią "no risk, no fun" ;) Zastanawiam się dlaczego to kierowanik schroniska nie podpisuje umowy o oddanie psa na hotelikowanie. Jest przeciez jakby "opiekunem" psa w schronisku i powinno mu leżec na sercu jego dobro. Nie wpomnę o czysto matematcyznej stronie tego przedsięwzięcia - ubywa pies - można pomóc kolejnemu. Gdy jednak czytam jakie trudności potrafi robić schronisko nawet w.... ogłaszaniu psa w gazecie, to witki mi opadają. Totalna nieufnośc, totalna niemoc i zatwardzenie intelektualne. Nie ma sensu marnowac czasu na walkę ze schroniskiem, gdy nieraz liczą się dosownie dni, jak nie godziny. Podpisuje się papier i wierzy w dobre serca ludzi, którzy deklarowali pomoc. ... ależ się rozpisałam, sorrrrrry:)