Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. ..........................................................
  2. Mam nadzieję, ze masz teraz ostrą sr.akę Lagunko:mad:
  3. zapisuję, nie podaruję.
  4. Zapisuje kolejny wątek:roll:
  5. Zapisuję wątek, jeżeli wpłaciłam jakies pieniądze nie odpuszczę:mad::mad::mad:
  6. Zapisuję i nie odpuszczę dopóki się wszystko nie wyjasni.
  7. Jestem, zapisuję wątek.
  8. [quote name='xxtruskawaxx']nikt nie zagląda...a to wartościowy psiak[/quote] Oj nie wątpię, że dla kogoś był wartościowy:angryy:
  9. Zapisuję wątek, bo nie popuszczę tej sprawie dopóki ktoś winny nie poniesie konsekwencji.
  10. Ciekawe, gdyby skontaktować się z prawdziwymi właścicielami psów w US i powiedziec im, ze gdzies daleko w Polszy taka jedna #@%%%^&*(*^ &*&%%$#(*& zarabiała na na krzywdzie ICH psów i wykorzystywała ICH zdjęcia i ICH prawa autorskie... Oj, jeżeli to wszystko siępotwierdzi, to nie chciałabym być w skórze tej dziewuchy:shake::roll:
  11. Ależ mi się ciśnienie podniosło z rana:angryy: Zaraz przejrzę historię wypłat na koncie i jeżeli znajdę na tą suczkę wpłatę, będe miała tez adres osoby, do której wpłynęły pieniądze, prawda? Tak mi przykro, jesteś tu nawet Ty Mru, a zdaje mi się, że to ja zaprosiłam na watek:splat:
  12. cudne szczeniorki!!!!!! A maskotki te w B. maja być i tez po 4 zeta.
  13. A jakże, ten własnie mam na myśli;) Nie chcę robić reklamy, ale oni mają tam teraz takie ulotki o tym, by psów nie trzymać na łańcuchu itp.... Chyba coś się rusza w tej polskiej pustej głowie :kciuki:
  14. Przepraszam, jeśli już o tym było ale nie zaszkodzi przypomnieć jakby co;) Od czternastego w marketach na B:diabloti: z owadem w tle:diabloti: jest przecena psich akcesoriów - po 4 zł smycze, miski, szczotki, obroże,troche droższe są legowiska. Nie wiem jakiej jakości, ale może ktoś zechce kupić dla psów, te sklepy sa już chyba w każdym mieście:roll:
  15. Dzień dobry:) Wczoraj dotarło 10 zł od Moniki S. Dziękujemy:loveu:
  16. Ja tez już oczywiście wysłałam.
  17. Chyba ja;) 20 zł od Przyjaciela Billa W. poleci za chwilę:)
  18. Ja się jak zwykle spłukałam finansowo na bazarkach:roll: ale śledzę wątek jak tylko zorientuję jak inaczej mogę pomóc to pomogę. W takich samych okolicznościach moja sunia się przyplątała:placz:
  19. Nie dostałam nr konta a chciałabym jeszcze dołożyć 20 zł od pana, który kupił na bazarku stringi :) i przekazał je dalej do licytacji:)
  20. Przelałam dla Dżerego 263 zł z bazarku od Dorcass. Proszę o uwzględnienie w rozliczeniu:)
  21. A reszta jutro, bo mi net przerywa ładowanie zdjęć...:niewiem::oops:
×
×
  • Create New...