Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Justa&Zwierzaki - bardzo Cie podziwiam i na glowie stane by Ci choc odrobinke pomoc. Ale jestem za daleko zeby pomoc tak realnie:placz:
  2. To i ja sie przylaczam:loveu::loveu::loveu::loveu: STO LAT:loveu:
  3. O Boziu jak cudownie, cos sie dzieje! AngelikaXD dzieki wielkie ze sie zglosilas:loveu:
  4. Ewcia ja juz napisalam na pw ze zrobie :) I moze dorzuca sie jeszcze inne cioteczki - niechby chociaz i pare zlotych sie uzbieralo - zawsze to do przodu:kciuki: Taruniu nie puszczam kciukow!!!!!!!
  5. A ja dopiero teraz trafiłam na wątek:oops: Mysia skradła moje serce:oops: Taruńko, trzymam kciuki:kciuki:... dziś zaspamuję znajomym ten wątek. I pomyślę jak bym mogła jeszcze pomóc:oops:
  6. Powiadomię znajomą z Lublina, bo to najbliżej co jestem w stanie. A na mapę dogo już ktoś wchodził, prosił o pomoc? Ciekawe czy to o Marcela chodzi :cool3::kciuki:
  7. Chyba trzeba sie rozejrzeć za innym DT...:shake: A jak wygląda sprawa z takimi hotelikami, gdzie się trochę z psem ćwiczy? Moze ktoś doświadczony mógłby Funię podszkolić i przekonac, ze ludzie sa fajni (choć jak czytam o końcach ceirpliwości to się zastanawiam czy samam na miejsu Funi bym się dała przekonac...) Tylko że kasa by była potrzebna na cito...
  8. Reaktywowałam bazarek dla Gabuleńki - Babuleńki: http://www.dogomania.pl/forum/f99/rozniste-roznosci-na-emeryture-gabi-jak-za-darmo-do-31-10-2009-a-149234/#post13185156
  9. Wyslalam, oczywiscie juz pod nowy numer konta. Rozliczenie: 431 - 280 = 151 zl. Sliczny mordziak z ciebie Marcelu:loveu:
  10. Ja tez mam taka nadzieje. Naszej pomocy potrzebuja jeszcze kolezanki Yogiego, tutaj bazarek dla Andzi i Kamy, zapraszam: http://www.dogomania.pl/forum/f99/juz-zapraszam-kama-andzia-zbieraja-na-karme-do-08-11-09-a-149044/
  11. Porcelanowy bazarek dla Andzi i Kamy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/juz-zapraszam-kama-andzia-zbieraja-na-karme-do-08-11-09-a-149044/[/URL]
  12. Ta - dammm :-):D http://www.dogomania.pl/forum/f99/juz-zapraszam-kama-andzia-zbieraja-na-karme-do-08-11-09-a-149044/
  13. Zapraszam :-) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/juz-zapraszam-kama-andzia-zbieraja-na-karme-do-08-11-09-a-149044/#post13165737[/url]
  14. Dobre wieści na początek weekendu:cool3: Reja 10 zł Certusowa - 15 zł Serdecznie dziękujemy:loveu:
  15. [quote name='Selenga'] No i oczywiście zapraszam na bazarek :diabloti:[/quote] Jeżeli to ten z Twojego opisu to i ja polecam - wspaniałości:loveu: Wielka szkoda, ze się spłukałam :roll::roll::roll:
  16. Myślę, że się Kamień nie pogniewa, wszak i on nie raz pewnie korzystał z "gościnności" na wątkach innych psich towarzyszy niedoli... Pora się odwdzięczyć:p Zajrzę tam za chwilkę. Dotarły do mnie wpłaty: Magdina - 30 zł Ketunia - 50 zł To daje 508 zł 50 gr. Nie wiem jak wam wszystkim dziękować cioteczki:multi::calus::cool2:
  17. A ja niedługo wznowię bazarek dla Gabi.
  18. Cudna morda :D oczywiscie to o Maksiu:oops: ;)
  19. Boskie allegro - jak to nie ruszy to juz nie wiem co :) A wyroznienie jak najbardziej, mam juz nawet nr konta wiec tylko powiedzcie ile to kosztuje?
  20. Idealny bo po prostu PSI :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. To byla jedna z moich ulubionach historii adopcyjnych na dogo, a jednak zgubilam potem watek:oops: moze cos nowego slychac u Maksa?:razz::razz::razz: Maksiu wspieraj teraz swoja kolezanke Funie, bo jej adopcja trudniej idzie...:sad:
×
×
  • Create New...